Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Postani Fit

Danes je To nov 19, 2019 04:18

Kreatin + Glukoza

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

rokipoki

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 123

Odgovor Če jan 03, 2008 11:25

Kreatin + Glukoza

LP!
Zanima me v kakšnem razmerju se meša kreatin z glukozo(kupil sem jo v lekarni) .
Ali je to 1:1 ?

prebral pa sem ravnokar tudi na vašem forumu, da sploh ni potrebno mešati kreatina z glukozo ...
Je to res ? (vstran vržen denar za glukozo ? )

pa še nekaj : vem da je bilo že 100x omenjeno na forumu, pa želim le še potrditev :
za kreatin ni potrebno imeti loading faze, ampak lahko kar začnem že z 10g dnevno ( 2x po 5g ), ter nato 1 mesec jemanja, pa pol 2 tedna pavze. Nato ponovim cikel. Je to pravilno ? Rok

Zanima me tudi, kateri kreatin je boljši :
http://www.maxximum-shop.com/product_in ... cts_id=553

tale :
http://www.maxximum-shop.com/product_in ... cts_id=590
<< x

Don Corleone

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 964

Kraj: ljubljana-bežigrad -(sokol tivoli)

Odgovor Če jan 03, 2008 14:11

ni potrebe po mešanju z glukozo. da, ni potrebe po loadingu, in je dost 2x5g/dan. kupiš pa lahko katerkoli kreatin. npr maxxkreatin je tut ok
"Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift no heavy *** weights"
Slika

"The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself".........Friedrich Nietzsche
<< x

rokipoki

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Če jan 03, 2008 14:37

hvala lepa, sem že naročil od maxximuma creatin in sicer 1kg ( to bi moralo biti dovolj za ene 5 mescov, kajne )&nbsp;
<< x

musculus

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 851

Kraj: V telovadnici od jutra do večera:)

Odgovor Če jan 03, 2008 20:10

Re: Kreatin + Glukoza

rokipoki je napisal/-a:LP!
Je to res ? (vstran vržen denar za glukozo ?)

Dodaj jo k šejku po koncu treninga!
ARBEIT MACHT FREI!!!!!!!!!!!!!
<< x

rokipoki

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Če jan 03, 2008 22:01

Re: Kreatin + Glukoza

musculus je napisal/-a:
rokipoki je napisal/-a:LP!
Je to res ? (vstran vržen denar za glukozo ?)

Dodaj jo k šejku po koncu treninga!

zakaj pa po koncu treninga ? Treniram do cca 22:00 ure, pa me je strah, da bi se to pol vse v špeh pretvorlo, al se porabi ?

pa če se porabi, koliko gramov se ga naj doda v šejk ?

Zanima me tudi, če je sploh kaj učinka, če jem in Kreatin in Animal M-stak ?
Ali je bolje vsako posebej( npr. en cikel kreatina, en cikel animala ) ?
<< x

musculus

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 851

Kraj: V telovadnici od jutra do večera:)

Odgovor Če jan 03, 2008 22:06

50g glukoze. Za špeh je kriv dnevni suficit!#ed_op#br#ed_cl#Kreatin nimaš kaj ciklirat.#ed_op#br#ed_cl#
ARBEIT MACHT FREI!!!!!!!!!!!!!
<< x

rokipoki

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Če jan 03, 2008 22:14

torej lahko jem oboje skupaj ( kreatin in animal ) pa bo večji učinek, kot da bi npr. samo eno ali samo drugo? #ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Če jan 03, 2008 23:17

Če želiš hitreje napolniti celice s kreatinom lahko uporabiš kombinacijo 100 g glukoze na 5 g kreatina ali pa 50g gluoze+ 50g whey na 5 g creatina. Tak odmerek je potreben da se inzulin dvigne do nivoja ki bo povečal transport kreatina. Vendar če računaš da boš na tak način napolnil le kak dan prej mislim da se ne splača vnašati toliko nezdravega cukra v telo.
Mstacka ne rabiš. Raje dobre proteine, omega 3 in multivit formulo.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

rokipoki

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe jan 04, 2008 00:10

kaj je multivit formula ? multivitaminska ?#ed_op#br#ed_cl#zakaj pa animal m-stak ne ? ni vreden denarja'#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Don Corleone

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 964

Kraj: ljubljana-bežigrad -(sokol tivoli)

Odgovor Pe jan 04, 2008 00:53

ja miltivitaminska tableta je to. npr one a day od biotecha. animal stak al kako se že napiše in podobne zadeve so predrage in premalo koristi od njih, za to kar ponujajo. rajši si kupi kak thermo drine pa npr thermo L carnitine pa je. za denar ki ti ostane, si pa raje kaj zase kupi, boš imel več koristi
"Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift no heavy *** weights"
Slika

"The individual has always had to struggle to keep from being overwhelmed by the tribe. If you try it, you will be lonely often, and sometimes frightened. But no price is too high to pay for the privilege of owning yourself".........Friedrich Nietzsche
<< x

rokipoki

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe jan 04, 2008 10:17

hvala lepa za vse odgovore !
<< x

rokipoki

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe jan 04, 2008 15:21

LP!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#imam še eno vprašanje. Danes sem dobil po pošti maxxKreatin(1kg) pa piše po navodilih da se ga lahko jemle max. 3 g dnevno. Zdej pa nevem, a ga naj jem 3 g dnevno, ali 2x po 5g kot vsi pravijo? #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Zanima me tudi, katere tablete (vitaminske) najbol priporočate? do sedaj sem jemal tiste iz lekarne - Supradyn N, sedaj pa gledam Od biotech One a day, pa me zanima, če so ti vitamini boljši, ali je to prbl. isto ?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Rok#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Wojtyla

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 695

Kraj: MB

Odgovor Pe jan 04, 2008 15:53

O jemanju kreatina maš na tem forumu napisanega tolko ,da rabiš 3 dni za vse prebrat tak da veselo na delo&nbsp;#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley1.gif"#ed_cl#
<< x

rokipoki

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe jan 04, 2008 15:56

ja, sej sem vse prebral, samo pač na navodilih ki so na kreatinu pač piše drugače in zato me zanima. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Pa glede vitaminov ?#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Pe jan 04, 2008 17:18

#ed_op#DIV#ed_cl#na nalepki in deklaraciji piše 3g ker so to evropske smernice. Rabiš ga pa od 3 do 10 g. Se pravi kot praviš.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#One a day je ravno pravšna formula. Na maeji kar se pri nas še lahko uporablja in tudi optimum.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
Naslednja

Vrni se na Prehranska dopolnila in prehrana za aktivne

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Crush Bar FORUM One More razprodaja