Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Postani Fit

Danes je So nov 16, 2019 23:04

Vprasanje - kreatin monohidrat

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Sev1

Pleničar

Vnosov: 34

Odgovor Ne jun 24, 2007 15:14

Vprasanje - kreatin monohidrat

Samo nekaj me zanima, pa se oproščam če je taka tema že bila#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#V članku na vaši strani sem bral nekaj v zvezi s kreatinom.. Na koncu piše da pri aerobnih aktivnostih lahko negativen učinek zaradi povečanja telesne teže.Drugače se resneje ukvarjam z nogometom .. Imam pa 184 cm in 77kg. Razmišlal sem o uporabi kreatina samo me zanima, če ob prenehanju uporabe telesna teža upade nazaj na tako kakršna je bila pred uporabo? Tako pač, da sprobam pa da vidim kaj bo .. Samo nebi pa rad kakšnih trajnih posledic#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#hvala vnaprej#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor To jun 26, 2007 08:52

Re: Vprasanje - kreatin monohidrat

Sev1 je napisal/-a:Samo nekaj me zanima, pa se oproščam če je taka tema že bila#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#V članku na vaši strani sem bral nekaj v zvezi s kreatinom.. Na koncu piše da pri aerobnih aktivnostih lahko negativen učinek zaradi povečanja telesne teže.Drugače se resneje ukvarjam z nogometom .. Imam pa 184 cm in 77kg. Razmišlal sem o uporabi kreatina samo me zanima, če ob prenehanju uporabe telesna teža upade nazaj na tako kakršna je bila pred uporabo? Tako pač, da sprobam pa da vidim kaj bo .. Samo nebi pa rad kakšnih trajnih posledic#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#hvala vnaprej#ed_op#BR#ed_cl#
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Sprobaj in uživaj le 5 g 30 minut pred treningom.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

poldejanez

Pleničar

Vnosov: 4

Odgovor Ne feb 12, 2012 19:32

Živjo,začel sm jemati kreatin, treniram 4krat tedensko dvigovanje uteži. Jemal ga bom 6 tednov zapored, nato pa bom imel pavzo 2 tedna brez. Jemljem ga zjutraj na tešče 3grame (ena žlička) in zvečer pol ure pred treningom. Moje vprašanje je sledeče: Ali se kreatin jemlje tudi ob dnevih ko ne treniram? Treniram kot sem rekel 4 na teden. Ali ga moram torej v teh 6 tednih jemati vsaj dan ali kako je s tem? Res hvala za odgovore!
<< x

Dzezy

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 5271

Odgovor Ne feb 12, 2012 21:58

Ni potrebno.
Članki, nasveti, recepti in še kaj na: https://www.facebook.com/Zdraviinfit in na:
https://zdraviinfit.wordpress.com/

Vrni se na Prehranska dopolnila in prehrana za aktivne

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

Crush Bar FORUM Maxx Burner