Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Sukrin november 19 - forum

Danes je Če nov 21, 2019 12:41

Zmanjšanje zadnjice pri moškem

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

aljaz_f

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Pe dec 07, 2018 08:15

Zmanjšanje zadnjice pri moškem

Pozdravljeni.

Star sem 30 let, velik 179 cm. Lani poleti sem imel še 78 kg, čez zimo sem se zredil na 84 kg, sedaj pa sem nazaj na 81 kg. Problem nihanja teže je ta, da nimam redno urejene prehrane, ampak samo takrat, ko se mi zdi, da moram izgubiti nekaj kg.

Redno se ukvarjam s športom, veliko hodim v hribe/gore, 1x tedensko tenis, 1x tedensko nogomet, 1x tedensko kolo vse to poleti in pozimi.
Drugače poleti še beach volley in tek, pozimi pa veliko smučam.
6x tedensko izvajam plank (povečevanje vsak dan za + 10 s, do 240s) + 4x tedensko telovadim z utežmi (biceps, triceps, rame, trebušnjaki, hrbet). Za noge veliko ne delam, ker imam že tako kar močne. Za zadnjico pa si sploh ne upam delati, ker je že sedaj 'močna' in se bojim, da bo v tem primeru še bolj. In ravno to je moj problem. Glede na mojo postavo, zadnjica prav izstopa. Ni debela, ampak bi rekel prej močna, nabuhnjena. Sliši se precej smešno, ampak dejansko bi rad imel bolj drobno. Kako priti do tega?

Dnevno porabim cca. 2500 - 3500 kcal, odvisno od intenzitete aktivnosti.

Prehrane nimam urejene tako kot bi jo moral imeti, se pa izogibam sladkim pijačam, sladkarijam, ocvrtih zadev. Veliko jem beljakovin (jajca, skuta, piščančja prsa). Kruha načeloma ne jem, mogoče 1x tedensko 1 kos iz temne moke. Zajtrkujem ne, po navadi je prvi obrok ob 10.00 malica v službi (solata s tuno, rižota s puranom, puran z zelenjavo, testenine z lososom/tuno,...). Drugi obrok je kosilo ob 15.30, jem pač kar jedo ostali doma (zrezki v omaki + krompir, testenine, rižota, ribe, ..). Občasno po telovadbi spijem whey, zvečer ob cca. 8.00 pa pojem še kakšna jajca, tuno, piščanja prsa + sir..

Ker sem se precej razpisal, v želji da se čim bolje predstavim, torej še enkrat postavljam vprašanje glede mojega 'problema'. Kako se znebiti 'nabuhnjene' zadnjice?

V naprej hvala za pomoč.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Pe dec 07, 2018 17:38

Re: Zmanjšanje zadnjice pri moškem

zelo enostavno ješ preveč ali narobe ali oboje. druge ni. pač tam imaš špreh in tam se ti nabira
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel