Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja

Danes je Pe nov 15, 2019 17:02

the last push

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

zackon

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor Sr jun 01, 2016 14:09

the last push

Pozdravljeni.

Trenutno ''hujšam'' že 2 leti. Začel sem z 128 kilogrami zdaj sem se spravil že na 86 kilogramov ter 21% bodyfat. Problem je v tem da se je zdaj čisto ustavilo in stojim pri isti teži že kakšne 3 mesece.

Ko sem začel začel hujšat sem iz jedilnika odstranil samo OH in sem iz 128 prišel na 106 kg. Potem sem začel 5krat tedensko obiskovat fitnes(1-2h). Ter si uravnal jedilnik jedilnik sem imel sestavljen tako da sem pojedel 1700-1800 kcal na dan. V soboto pa sem naredil cheatday ter pojedel to kar mi je prišlo pod roke ;)

zajtrk:
4jajca

kosilo:
500g kuhane zelenjave
300g pečenega piščanca

po treningu:
50g whey proteinov

večerja:
250g skute+žlica medu

pred spanjem:
3deci manj mastnega mleka+50g whey proteinov

tako sem tudi prišel na 92 kg kjer pa se je spet ustavilo zato sem tudi menjal fitnes rutino ter začel delati skoraj brez pavz med serijami. Tako sem potem prišel na 90 kg kjer se je spet ustavilo zato sem tudi prilagodil jedilnik na 1400 kcal obdržal pa sem sobotni cheatday

zajtrk:
4jajca

kosilo:
500g kuhane zelenjave
200g pečenega piščanca

po treningu:
50g whey proteinov

večerja:
250g skute+žlica medu

sedaj mi teža skos variira med 86 pa do 88 kilogramov ampak ne gre več dol. V fitnesu delam skoraj brez pavz med 2 dnevoma ko pa ne hodim v fitnes pa ponavadi grem na kakšen pohod ali pač nekaj da sem v gibanju. Pod 1400 kcal res ne bi rad spuščal jedilnika saj sem zračunal da bi za ekstremno hujšanje moral pojesti 1600 kcal ampak me je ta fustracija da vse delam pa ne gre več nikamor pripeljala do tega da sem spustil na 1400.

Kaj še naj naredim fitnes vsak dan 1-2 uri med serijami ko je le mogoče ne delam pavz da je srčni utrip skos čimvišji ter po jedilniku pojem 1400 da bi vzdrževal težo pa bi moral pojesti 2700. Sedaj sem dobil nasvet da naj odstranim mlečne izdelke tako da nameravam menjati skuto za 200g leče ter proteine po fitnesu za 2banani ter kikijevo maslo. Izgubiti še nameravam okrog 10 kg oziroma hočem priti pod 15% bodyfata.
<< x

mihas1

Pleničar

Vnosov: 51

Odgovor Sr jun 01, 2016 14:36

Re: the last push

hey!

za moje pojme preeemaloo mascob in jajc... Slika
<< x

Janie

Mlečnozobec

Vnosov: 287

Odgovor Sr jun 01, 2016 17:00

Odstrani nažiranje ;) (verjetno poješ preveč in izničiš tedenski deficit)
<< x

mihas1

Pleničar

Odgovor Sr jun 01, 2016 17:30

za moje pojme se t tako kolicino hrane ne mors kj prevec prenazirat... kot je napisov zgoraj koliko poje, ima zelo premalo kvalitetne hrane
rdece meso, jajca, mascobe, lahko se drobovina...
<< x

FRAN

Senior Member

Vnosov: 728

Kraj: Štajerska

Odgovor Sr jun 01, 2016 17:35

Da. To so najbolj nasitna in hranljiva živila...
»Naj bo hrana vaše zdravilo. Naj bo zdravilo vaša hrana.« Hipokrat
Na ketogeni prehrani - striktni od 28.10.2013
Delni post ali Intermittent fasting
<< x

zackon

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor Pe jun 03, 2016 12:54

Kot mascobe sem sedaj dodal se peanut butter odstranil pa sem mlecne izdelke vceraj sem pojedel za vecerjo npr 25g peanut butter ter 2 banani... Dodam naj jajca a 4 na dan niso dovol? Kaj niso jajca ze tako ali tako polne holesterola?

Glede cheat daya pa vem da se prenaziram ampak mi psiholosko na dolgi rok zelo koristi(vsaj do sedaj mi je) ne vem ce bi mi uspelo zdrzati tako dolgo ce ne bi mogel v soboto jesti hamburgerja/pice/cipsa ... Sedaj sem zacel tudi prakticirati to da imam kot prvi obrok dobre OH kot so npr polnozrnate testenine

Pa se nekaj bi vprasal a je vredo da imam kalorije na 1400 ali bi moral dvignit na 1600 ... Po danih podatkih bi mogel pojesti 2700 za vzdrzevanje teze 2000 za hujsanje 1600 pa za ekstremno hujsanje

Pravtako kaj menite za zero calorie pijace kot so npr coca cola zero ki ima na 100ml 2kcal ter npre beli/modri monster ... A lahko to pijem (do sedaj sem redno) pac ko je zelja po sladkem raje kaj taksnega spijem
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Pe jun 03, 2016 13:33

holesterol je nujna zadeva v telesu. ne verjami v trače o holesterolu in jajcih
polnozrnati ali beli oh, testenitne itd. ista stvar. glukoza v krvi po nekaj časa
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

mihas1

Pleničar

Odgovor Pe jun 03, 2016 14:35

z OH prekines kurjenje lastnih mascob...
prevec jajc pomoje ni nikoli... holesterol pa nujno telo rabi za normalno delovanje....
tisti 2 kcal od monsterja ali cole zero pomoje nima vpliva...
ce bos mel premalo vnosa kalorij lahko na dolgi rok povzroci veliko tezav v telesu ( slabo pocutje, itd...) (posvetuj se z nekom ki ima vec izkusen)
glede kalorij pa ne vem tocno koliko jih posamezdnik rabi za hujsanje.... odvisno od cloveka... testiraj in bos videl.... samo prenizko tut ni priporoclivo... jaz bi spuscal kalorije postopoma... 100-200 in videl kako gre... hitro hujsanje ima jo-jo ucinek... odloci se pa vsak posamezdnik sam...
namesto pustega piscanca si lahko privoscis(piscancje krace z kozo), potem svinska reberca, rdece meso... izbire je veliko samo malo pomisli :)

jaz OH sploh ne jem razn kar jih dobim iz zelenjave...

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast