Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je Sr nov 20, 2019 18:46

osebni trener, cena

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

stopar

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor So maj 29, 2004 11:56

osebni trener, cena

Pozdravljeni,
star sem 28let, treniram 5 mesecev in imam tezave s prsnimi misicami in bicepsi. Sem poskusal za vse mogoce toda nobenega vecjega napredka kljub temu da se stricno drzim pravilne prehrane, spanja, nic alkohola, ... treninga (v 5 mesecih sem izpustil le 1 trening) posledicno mi pada tudi motivacija.

Zato sem se odlocil da najamem osebnega trenerja ki bO spremljal trening prsnih misicic in bicepsov (z ostalim delom sem zadovoljen). Mi je zal da nisem ze takoj na zacetku se odlocil za to. Kot managerju mi je cas zelo pomemben in nimam nic vec namena probavati treninge in tratiti cas.
Cena osebnega trenerja mi ni toliko pomembna, klub temu bi rad zvedel le informativno ceno, rad pa bi nasel trenerja z veliko letnimi izkusnjami.

Prosim ce mi lahko svetujete koga (se najraje vidim da mi svetuje Gasper) in da mi sporociti cisto informativne cene, ker imam pomisleke o ceni, ki mi jo je postavil nek znanec. Se mi ne gre za denar ampak ne bi rad da me nekdo izkorisca.

Prosim, ce napisete realne priblizke cen na forumu in ne na U2U ker to verjetno se koga zanima.

Hvala
<< x

oldboy

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 226

Kraj: tu negdje

Odgovor So maj 29, 2004 15:48

poznam enega dobrega trenerja za rame, triceps in meca. :D
<< x

fred (Natan Hojč)

Mlečnozobec

Vnosov: 320

Kraj: Ljubljana

Odgovor So maj 29, 2004 18:48

cene se gibljejo 4-5 K na uro, nekateri racunajo npr. programe treninga in prehrane (kar je vecinoma sranje). Ti so 10-15 K vsak.
Problem je kvaliteta trenerja, saj vecina nima ustreznega znanja.
Najbolj zanesljivo je, da najames bivsega (ali aktivnega) BB tekmovalca.
<< x

Creation

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 601

Kraj: Celje - Maribor

Odgovor Sr jun 02, 2004 23:18

jst ti svetujem da počakaš da bo imel gašper kaj prostega in naj bo on tvoj trener... uspeh garantiran
<< x

stopar

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Če jun 03, 2004 17:48

nedvomno, da bi najraje izbral njega, vendar se bojim da bom moral kar precej casa cakati.
<< x

NURS

Uporabniški avatar

Jaz vem VSE!

Vnosov: 963

Kraj: Maribor

Odgovor Če jun 03, 2004 18:25

duško še ma ziher kaj prostega!
***Drug free!!***
<< x

you-izi

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 56

Kraj: slovenija

Odgovor Sr jun 09, 2004 19:56

Originally posted by stopar
Pozdravljeni,
star sem 28let, treniram 5 mesecev in imam tezave s prsnimi misicami in bicepsi. Sem poskusal za vse mogoce toda nobenega vecjega napredka kljub temu da se stricno drzim pravilne prehrane, spanja, nic alkohola, ... treninga (v 5 mesecih sem izpustil le 1 trening) posledicno mi pada tudi motivacija.

Zato sem se odlocil da najamem osebnega trenerja ki bO spremljal trening prsnih misicic in bicepsov (z ostalim delom sem zadovoljen). Mi je zal da nisem ze takoj na zacetku se odlocil za to. Kot managerju mi je cas zelo pomemben in nimam nic vec namena probavati treninge in tratiti cas.
Cena osebnega trenerja mi ni toliko pomembna, klub temu bi rad zvedel le informativno ceno, rad pa bi nasel trenerja z veliko letnimi izkusnjami.

Prosim ce mi lahko svetujete koga (se najraje vidim da mi svetuje Gasper) in da mi sporociti cisto informativne cene, ker imam pomisleke o ceni, ki mi jo je postavil nek znanec. Se mi ne gre za denar ampak ne bi rad da me nekdo izkorisca.

Prosim, ce napisete realne priblizke cen na forumu in ne na U2U ker to verjetno se koga zanima.

Hvala
ČE MISLIŠ DA BOŠ V 5 MESECIH IZGLEDAL , KOT BILDER TI TUDI GAŠPER NE BO POMAGAL....
<< x

NURS

Uporabniški avatar

Jaz vem VSE!

Vnosov: 963

Kraj: Maribor

Odgovor Sr jun 09, 2004 20:22

Originally posted by you-izi
Originally posted by stopar
Pozdravljeni,

Hvala
ČE MISLIŠ DA BOŠ V 5 MESECIH IZGLEDAL , KOT BILDER TI TUDI GAŠPER NE BO POMAGAL....

marsikaj se d av 5-ih mesecih narest če delaš po pravi poti!!
***Drug free!!***
<< x

goblin

Pleničar

Vnosov: 5

Odgovor Po jun 21, 2004 02:50

Tkole ti bom reku, trenerji ti res lahko pomagajo, podobno pa ti lahko pomaga nekdo prek spleta.Povprašaj po PM kakšnega bolj izkušenega tukaj.
Praviš da imaš prehrano porihtano? Ješ dovolj kalorij, beljakovin, kvalitetnih maščob, vitaminov&amp;mineralov, itd.
Trening, greš pri vajah do odpovedi, imaš dovolj počitka, etc.
5 mesecev res ni dovolj, ampak pri meni je bilo tako.Najprej sem treniral ene 3 mesece in ostajal sem na 65 kg (180 cm).Motivacija mi je padala iz treninga v trening.No, potem pa porihtam prehrano, dobim nov trening, in v naslednih 3 mesecih sem prišel na 75 kg, bench se mi je povečal za ene 10-15 kg.Tako da, keep on :10; .Lp
<< x

mpritr1

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor To sep 04, 2018 14:34

Re: osebni trener, cena

Tole si preberi, so analizirali cene osebnih trenerjev v Sloveniji:

EDIT Admina: prosim upoštevaj pravila foruma. Hvala.

Vrni se na Vse o vadbi v fitnes centru

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Sukrin november 19 - forum