Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Fitness November 19 - forum

Danes je Pe nov 15, 2019 11:55

Maxx whey spremenjen okus

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Panoramix

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Pe sep 23, 2011 23:06

Maxx whey spremenjen okus

Živijo!

Pred kratkim sem si v vaši trgovini kupil Maxx whey vanilijo, 500 g. Ko sem pregledal vrečko, sem videl, da je rok uporabe brezhiben. :) Itak. :)

Kakorkoli. Nekajkrat sem zadevo poskusil in se mi je zdela odlična. Zdaj, po dveh tednih uporabe, pa je dobila ta vanilija nekakšen ''žarek'' priokus. Saj se sploh ne znam izrazit. Ko napitek spijem (ali pa tudi, če poskusim sam prašek), je na začetku dober, potem pa dobi nakakšen grenak okus, kot stari orehi (ki so žarki).

Zanima me, zakaj? Prašek imam shranjen v temnem in zaprtem prostoru. Ga sploh še lahko uživam ali ga je bolje zavreči? Ima še kdo podobne izkušnje? Ko sem prejšnjikrat naročil čokoladni okus, je bil do konca porabe o.k. Sedaj pa me je malo strah, da ne bi užival česa pokvarjenega in si na koncu naredil več škode kot koristi ...

Hvala za odgovor!
<< x

maximark

Pleničar

Vnosov: 3

Odgovor To sep 18, 2012 19:33

Re: Maxx whey spremenjen okus

Zdravo!
Povsem razumem, o čemer govoriš. Tako se je dogajalo z mojimi. Še najboljši je bil prvi, Vanilla Ice Cream, pa morda naslednji, čokolada. Piškotek in French Vanilla pa sta imela ta "žarek" priokus o katerem govoriš. Tudi pri meni so bili datumi brezhibni, je pa bilo že na začetku uporabe novega kanistra.

Kako je pri ostalih uporabnikih? Je takšen whey za reklamirat? Je užiten? Okus zagotovo ni prijeten.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor To sep 18, 2012 20:00

teh okusov ni pri maxxwheyu
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

maximark

Pleničar

Odgovor To sep 18, 2012 20:13

Ja, pardon. Pri meni je bilo pri Gold Standard 100% Wheyu 2.273kg. Torej, zadnja dva sem uporabljal nekje med januarjem in majem letos.
Zadnjič spremenil maximark, dne To sep 18, 2012 20:14, skupaj popravljeno 1 krat.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor To sep 18, 2012 20:14

ne s temi spremebami ni nič narobe. mislim proteini niso zato zanič
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Brooks

Mlečnozobec

Vnosov: 115

Odgovor Če sep 20, 2012 16:48

Če je tako neprebavljiv okus, da si siguren da tak ni v originalu in je res nekaj narobe nesi v eno od prodajaln pa probajte na mestu. Mogoče si izbral ne preveč sladek okus in si bolj občutljiv na grenko še posebej, če mešaš z vodo. Probaj z mlekom.
<< x

maximark

Pleničar

Odgovor So sep 22, 2012 12:29

Z okusom zagotovo nisem bil zadovoljen, je pa res, da je bil prvi (Ice Cream Vanilla) čist OK. Naslednji z okusom čokolade še tudi (se mi zdi), ampak potem zaporedoma Piškotek in French Vanilla pa sta bila oba žarka (že na začetku, ko se jih kupil). Vedno pa mešam z vodo.
<< x

dedek

Mlečnozobec

Vnosov: 160

Odgovor So okt 13, 2012 14:05

Isto se je zgodilo meni z piškotkom, le da nisem hotel nič pisati in omenjati, ker bi me sigurno zavrnili, da je kaj z mojim okusom narobe.
Prva dva kanistra piškotka sem spil brez problema, s tretjim, pa se je čez nekaj časa začenjal pojavljati ta priokus, ki je ogaben. Sicer se trudim ga piti, ampak moram dost jogurta dodat, da to ublažim.
Zdaj sem naročil vanilijo in bomo videli kako bo.
Priporočam pa Gromu, da se malce več posveti tem ugotovitvam, ker mogoče je pa le nekaj na temu, če nas to že več opaža.

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel