Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM One More razprodaja

Danes je So okt 19, 2019 16:17

Potekli maxx dodatki...

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

renie

Pleničar

Vnosov: 4

Odgovor Ne jan 31, 2010 19:41

Potekli maxx dodatki...

Imam doma 2 maxxWhey 2.5kg čokolado in 1 maxxShake 4kg čokolado, original zaprto, poteklo 11.2009!! Zmeraj v kleti na mrzlem.

Vedel sem da ne hodim lani na fitnes, da ne bom porabil (tudi iskreno ne prenesem več tega okusa, enostavno negre več v želodec, gor se stavi, muka, skoraj slabost), tema v kateri sem ponudil če mi kdo pocen odkupi zadevo nisem smel objavit, oziroma se mi je zbrisalo "ker ni dovoljeno".

Morem rečt da sem kot nekdo ki je že stotine evro pustil v tej trgovini razočaran in jezen!
Tam ko jaz delam gremo ljudem na roko če se le da, saj s tem nakoncu samo profitiramo.
Saj nisem ponujal tujih dodatkov in takrat še niso bili potekli, zdaj pa jih niti poceni prodat ne morem...

Po trenutnih cenah v shopu sodeč sem torej vrgel lep kup

skozi okno...

Vsak dan se peljem mimo maxx trgovine pa morem rect da upam da bom našel stvari ki jih rabim drugje.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Ne jan 31, 2010 19:56

Re: Potekli maxx dodatki...

1.pravil foruma se držimo in smo se držali (če si imel problem bi lahko tudi vprašal takrat nas ne pa pričel komplicirati po dobrem letu, še vedno smo problem rešili)
2.dodatki niso še za stran, ker gre za izušeno snov
3. whey in shake nista kaj dosti cenejša kot takrat, itak so bile nonstop akcije na te proizvode
4. vsekakor se trudimo zadovoljiti vsakega kupca, pravzaprav tudi če ne kupuje pri nas (revij, portal, odgovori po emailih, forumih, facebookih) tako da tvoje razmišljanje mislim da ni pravilno.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1961

Kraj: Ptuj

Odgovor Ne jan 31, 2010 20:02

Kdo ti pa je kriv če si nakupiš par kil robe, pol pa ne greš več v fitnes. Pa tukaj na forumu nikjer ne vidim rubrike "mali oglasi" torej verjetno zaenkrat ni dovoljeno prodajati rabljenih stvari.
Maš pa zato malo morje drugih strani ko lahko preko spleta prodajaš rabljene zadeve. Če nihče ni hotel kupit pač smola, boš moral porabit ali pa nekomu šenkat ki bo koristno porabil. Maxximum ni kriv če si nekaj kupil in potem nisi porabil.
<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4235

Odgovor Ne jan 31, 2010 20:08

Pravila imamo z razlogom - ko smo uvedli rubriko Mali oglasi, so se takoj začeli pojavljati različni izdelki, naši in tuji, zato smo v celoti prepovedali preprodajanje prehranskih dodatkov - in to opozorilo je na vrhu foruma Mali oglasi že od 27. avgusta 2007!

Če si vedel, da ne boš hodil na fitnes celo leto, se sprašujem zakaj si sploh nabavil takšno količino, ampak OK, to ni moja stvar. Sem pa prepričana, da bi ti naš šef, če bi ga, takoj ko si ugotovil, da izdelkov ne boš porabil, poklical, mu razložil situacijo in ga vprašal, če ti izdelke zamenja za boljši rok. Še vedno smo se potrudili ugoditi željam kupcev, če pa se ne strinjaš z jasnimi pravili na forumu, ti pa žal res ne morem pomagati.
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4235

Odgovor Ne jan 31, 2010 22:53

renie je napisal/-a:Imam doma 2 maxxWhey 2.5kg čokolado in 1 maxxShake 4kg čokolado, original zaprto, poteklo 11.2009!! Zmeraj v kleti na mrzlem.

Vedel sem da ne hodim lani na fitnes, da ne bom porabil (tudi iskreno ne prenesem več tega okusa, enostavno negre več v želodec, gor se stavi, muka, skoraj slabost), tema v kateri sem ponudil če mi kdo pocen odkupi zadevo nisem smel objavit, oziroma se mi je zbrisalo "ker ni dovoljeno".

Mogoče ti ni šlo v želodec in ti je bila muka, ker si grizljal plastični pokrov? Ne predstavljam si namreč, kako imaš lahko original zaprto, hkrati pa ti je vsebina tako zelo ogabna. S takimi nasprotujočimi si izjavami res deluješ skrajno iskreno.
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
<< x

renie

Pleničar

Odgovor Ne jan 31, 2010 23:18

@ Grom: 1. Saj sem urgiral. Rečeno je bilo da se nesme in nisem niti pomislil da bi roval dalje in sploh komu še težil (sicer pa je blo kr direkt nazaj zabrušeno in nisem upal omenjat na maxx-u tega več), mi pa je že takrat bilo čudno glede na to da je lasten izdelek. Zdaj pa sem pogledal na "kante" in videl datum, seveda nisem vesel. POSLAL SI NAM EMAIL?
2. Brez pomislekov še uporabno? Tak sem že imel na koncu probleme maxxWhey uporabljat in se res nebi rad želodcu zamero ali kako uro/dan slabosti reskiral. Prijatli pa tudi ne stojijo v vrsti če je izdelek potekel. TA DAN SE MORA NEHATI PRODAJATI.UPORABENJE DLJE.NI PROBLEMA ZARADI 1 ALI 2 MESECEV
3. Ja sej verjetno sem kupil v kakšni akciji, zato tudi več. Nisem hotel rečt da je zdaj ceneje, temveč pač da je to lahko za koga kr nekaj denarja.
4. Hja moja iskušnja, morda pa bi me lah tisti "admin" ki mi je zabrusil, kdo je pač bil, na sporočilo kontaktiral (če vi rešujete probleme)? Vi poznate vaš posel, jaz sem samo zunanja oseba kateri se je pojavil problem. ADMIN IMA NALOGO DA PAZI DA SE ČLANI DRŽIJO PRAVIL FORUMA. ADMIN JE ZADOLŽEN LE ZA FORUM IN NIMA VEZE S TRGOVINO. IMAŠ TELEFONE IN EMAILE.
Pa mislim da nisem niti cene pisal zraven, temveč samo da imam pač odveč robo za neki euro (nisem zdaj 100%).

@THeOne: Jaz trenutno vidim rubriko mali oglasi. Jaz osebno na bolhi recimo nikol nebi kupil "rabljene" proteine. Tukaj na maxxportalu pa smo nekateri dolgo prisotni in deluje mal bol za zaupat. TAKA SO PRAVLA IN JIH NE NAMERAVAMO SPREMENITI.

@ Staša: Nisem vedel da bom končal. 2 do 3 Wheye kupit se mi ne zdi tolko če si aktiven. Odvisno kok obrokov nadomestiš z napitkom.

@Staša: Kaj pa sem zdaj neiskren? Sem kupoval leta pri maxximumu (že na stari lokaciji leta nazaj) in sem prepil maxWhey čokolada še pa še, pred tem so pa mislim da designerWhey prodajali. Nikoli mi ni bil najboljši, ampak "price/performance" izdelek.
Vrgel sem vceraj proč en načeti maxxWhey in en načeti maxxShake, ker je bilo dolgo odprto in poteklo. Ostalo kar sem opisal pa je v mrzli kleti original zaprto (to se tudi vidi).

ČE JE DATUM KI GA OMENJAŠ...
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Ne jan 31, 2010 23:30

Sorry sem odgovoril kar v tvojem postu.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

renie

Pleničar

Odgovor Ne jan 31, 2010 23:40

Če je recimo to maxxAdmin (samo primer) pol nekak vseeno predstavlja maxx podjetje. Vsaj tak izgleda na prvi pogled. Nisem poslal maila ker sem bil pač od "maxx-a" nazaj zabrušen in kot rečeno nisem več iskal stika zato.
Nisem rekel da so pravila nepravilna, pravila postavlja podjetje, pravilno.

"TA DAN SE MORA NEHATI PRODAJATI.UPORABENJE DLJE.NI PROBLEMA ZARADI 1 ALI 2 MESECEV" ta podatek pa je vredo vedet, hvala.
<< x

bilder

Posting Freak

Vnosov: 1015

Kraj: Ashford, UK

Odgovor Če feb 11, 2010 03:07

Nekateri resnicno znajo komplicirat. V Mercatorju sm kupil 2 litra mleka. Spil sem samo 1 liter. Naj krivim Mercator?
<< x

Dzezy

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 5271

Odgovor Če feb 11, 2010 17:06

Absolutno! Slika
Članki, nasveti, recepti in še kaj na: https://www.facebook.com/Zdraviinfit in na:
https://zdraviinfit.wordpress.com/
<< x

nesmrtnik

Uporabniški avatar

Swinger

Vnosov: 1448

Kraj: M4R180R

Odgovor Pe feb 12, 2010 10:54

Renie je softić
<< x

vinnie38