Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Sr okt 23, 2019 16:44

trgovina na dolenjskem

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

zattara

Pleničar

Vnosov: 7

Kraj: Novo mesto

Odgovor Sr jan 06, 2010 00:30

trgovina na dolenjskem

Spomnim se, da sem pred nekaj meseci bral, da nameravate v kratkem odpreti trgovino na dolenjskem. Zanima me, če je prodajno mesto v Trebnjem to kar ste imeli v mislih ali lahko pričakujemo odprtje Vaše poslovalnice (npr. v Novem mestu ali pa okolici)? V mesecih okoli novega leta, ko študiram v LJ, mi je blizu Vaša prodajalna na Parmovi 51 (5min od tam kjer stanujem), toda poleti, ko sem doma tega ugodja nimam (oz. nimamo, ker verjetno nisem edini). Vem da obstaja spletna prodajalna, toda če potrebuješ nekaj za 5-20€, škoda embalaže pošiljke ter bencina, ko ti poštar pripelje. Ne zmanjka pa vseh stvari naenkrat. Da ne bo pomote, samo pojasnil sem zakaj sprašujem, ne zahtevam trgovine v vsaki vasi ;) Kupcev pa ne bi primanjkovalo, odprlo se je nekaj fitnesov (govorim za Novo mesto in okolico), ne spomnim pa se nobene specializirane trgovine z dodatki v bližini. Nenazadnje pa kar nekaj vrhunskih športnikov izhaja iz dolenjskega konca ;)

Ob tej priložnosti, pa naj pohvalim še vse akcije, storitve, pomoč, ugodnosti, revijo, prijazno osebje, ...... Res kapo dol. Za svoje zainteresirane se res potrudite. Le tako naprej ;)

Lep pozdrav,
David
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Sr jan 06, 2010 00:33

Re: trgovina na dolenjskem

<< x

zattara

Pleničar

Vnosov: 7

Kraj: Novo mesto

Odgovor Sr jan 06, 2010 16:14

maxxADMIN je napisal/-a:http://maxximum-portal.com/forum/viewtopic.php?f=68&t=18119

očitno sem preveč dolgovezil in nisem bil razumljiv.....moje vprašanje se nanaša ravno na to temo ;) če je to prodajno mesto to, kar ste imeli v mislih ali ste imeli v načrtu svojo poslovalnico :)
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Sr jan 06, 2010 18:30

V bližni prihodnosti sigurno ne.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

zattara

Pleničar