Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je Če okt 17, 2019 11:43

revija Bodi Maxx

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

marcelllyn

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 64

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jun 05, 2008 14:47

revija Bodi Maxx

#ed_op#DIV#ed_cl#po zadnjem obisku trgovine Maximum-shop sem naletel v trgovini na izvod revije Bodi Maxx, pa me zanima, ali je možno kje odkupiti kake stare izvode te revije, obstaja slučajno kaka .pdf verzija mogoče ?....mi pa je dejal prodajalec tam, da pač ne izhaja več oz ne izhaja redno....koliko izvodov je izšlo, jst sem dobil 2, bi pa rad dobil še kakega, saj so stvari no3 res dobr razložene.....#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63848

Odgovor Če jun 05, 2008 14:58

#ed_op#DIV#ed_cl#št 3 izide v nekaj mesecih.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Odgovor Če jun 05, 2008 14:59

Dosedaj je res revija le dvakrat izšla. Ko bo nova na voljo, bomo seveda sporočili. Do takrat ti priporočam, da malo pobrskaš na MaXXimum Portalu.&nbsp;#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley1.gif"#ed_cl#
<< x

marcelllyn

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 64

Odgovor Če jun 05, 2008 19:35

#ed_op#DIV#ed_cl#aia :) pol nisem kj velik zamudu, sm mislu da&nbsp;je blo kaj več&nbsp;številk že,...torej imam&nbsp;obe :) je res dobra revija, vsekakor potrebna za slo,....sai ni nobene tko revije....edino men's health, sam&nbsp;mi je&nbsp;malce&nbsp;presplošen...niso tko&nbsp;podrobno določene teme&nbsp;obdelane pač....#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#....ja maxximum portalo precej prebiram, res odlični članki, pohvala in zahvala vsem administratorjem in piscem člankov.....&nbsp;&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
Le s trdnim delom in voljo se pride do rezultatov!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63848

Odgovor Če jun 05, 2008 19:55

#ed_op#DIV#ed_cl#izdaja revije je draga saj temeljimo na naših reklamah. sedaj sem se dogovoril z večino firm ki jih zastopamo da mi pomagajo vsaj enkrat letno. lani je bilo natisnjenih 12.000 komadov letos gremo na 15.000 in kako stran člankov več.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#ne pa pozabit da bo izgleda kmalu na voljo tudi ameriški Ironman v srbohrvaščini.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM One More razprodaja