Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast

Danes je Če okt 24, 2019 03:50

Sodeluj in zadeni maxxWHEY 2,5 kg

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr maj 14, 2008 16:46

Sodeluj in zadeni maxxWHEY 2,5 kg

Veliko se vas pritožuje, da od prenove portala in foruma marsikaj ne deluje, kot bi moralo. Da bi vsem nam bilo druženje na Ma#ed_op#span style="font-weight: bold; color: rgb(255, 0, 0);"#ed_cl#XX#ed_op#/span#ed_cl#imum portalu in forumu v čimvečje zadovoljstvo, vabimo vse uporabnike, da nam pomagate pri odkrivanju napak, ki se pojavljajo od prenove. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#hr style="width: 100%; height: 2px;"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#div style="text-align: center;"#ed_cl#Vaš trud bo poplačan. Izmed vseh sodelujočih bomo izžrebali nekoga, ki bo prejel#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl# #ed_op#span style="font-weight: bold; color: rgb(255, 0, 0);"#ed_cl##ed_op#font size="5"#ed_cl#maxxWHEY 2,5 kg.#ed_op#/font#ed_cl# #ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#/div#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#div style="text-align: center;"#ed_cl#Nagradna igra poteka od #ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#14. 5.#ed_op#/span#ed_cl# do #ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#21. 5. 2008#ed_op#/span#ed_cl#.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/div#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#hr style="width: 100%; height: 2px;"#ed_cl#Pravila za sodelovanje v nagradni igri:#ed_op#br#ed_cl##ed_op#ol#ed_cl##ed_op#li#ed_cl#V nagradni igri lahko sodelujejo vsi registrirani uporabniki MaXXimum Portala.#ed_op#/li#ed_cl##ed_op#li#ed_cl#V izbor za nagradno igro bodo prišli le sodelujoči, ki bodo objavili novo napako - torej tako, ki je se še ne bo nahajala v tej temi.#ed_op#/li#ed_cl##ed_op#li#ed_cl#Napak vam ni potrebno objaviti samo v enem postu.#ed_op#/li#ed_cl##ed_op#li#ed_cl##ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#Prosimo, da v to temo sporočate samo napake (nekaj, kaj naj bi delovalo, pa ne deluje) in ne tudi predlogov za izboljšanje foruma (to bomo enakrat drugič zbirali).#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#/li#ed_cl##ed_op#/ol#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
Zadnjič spremenil Metka, dne Če maj 15, 2008 14:50, skupaj popravljeno 1 krat.
<< x

lojzenov

Senior Member

Vnosov: 768

Odgovor Sr maj 14, 2008 16:54

Ok pa začnimo.
Ko napišeš post z bb kodo, recimo da je nekaj odebeljeno in potem hočeš nekaj popraviti ko je že poslano ( daš tam uredi) ti namesto novih vrstic piše <br>. To se dogaja v navadnem text editorju(un drug sploh ne dela na operi)
Prav tako v operi ne delajo zasebna sporočila( ker opera ne podpira xinta??)
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2611

Kraj: Gorenjska

Odgovor Sr maj 14, 2008 17:09

- ko hočem dat link od strani (hyperlink) mi le tega ne naredi#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#dodam povezavo v hiperlink kliknem vredu, vendar nič!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#uporabljam Mozillo Firefox v 2.0.0.14#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#p.s. zadeva je enkrat celo delovala#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1638

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor Sr maj 14, 2008 17:34

Odjavljanje...
Uporabljam pa Opero in tudi meni ne delajo ZS-ji.
I am Not Overweight, I am Undertall (Garfield)
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Sr maj 14, 2008 17:40

JohnyB je napisal/-a:- ko hočem dat link od strani (hyperlink) mi le tega ne naredi#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#dodam povezavo v hiperlink kliknem vredu, vendar nič!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#uporabljam Mozillo Firefox v 2.0.0.14#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#p.s. zadeva je enkrat celo delovala#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Nekateri tega ne vedo, ampak če hočeš dat nek link npr: ww.maxximum-portal.com, to prvo napišeš oz. daš paste, link označiš in klikneš na tisti gumb hyperlink, ter še tja prilepiš ta link.#ed_op#br#ed_cl#Sem pa že jaz večkrat uredil poste uporabnikov, ki jim to ni uspelo narest.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 14, 2008 17:41

Nevem če je napaka al je tako mišljeno, samo se mi zdi mal bedno.
Tem v forumu se ne da dati pod priljubljene. Samo članke se da
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 14, 2008 17:54

A to misliš da bi ti poslalo mail ko se v neki temi napiše nekaj novega? Če ja, potem se to da. Na koncu teme klikneš na "začni slediti novim sporočilom na to temo".
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 14, 2008 17:58

Ne, ne, zaznamke maš v "spletnem kotičku" in ne moreš dodajat tem. Da jih nebi vedno iskal.
<< x

john rambo

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 503

Kraj: Žalec, Celje

Odgovor Sr maj 14, 2008 18:05

Vsakič ko pridem na maxximum portal se moram prijavitii na novo , uporabniško ime in pa geslo moram vnašati vsakič ko pridem na stran nisem zaslediv funkcije zapomni si ( remember ) ipd.Težava ni velika vendar omenim jo pa.#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley16.gif"#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 14, 2008 18:10

V profilu imaš možnost zapomni si me, se da pa tudi v FF nastavit da si zapomnem UI in pass za željeno stran. Mene vsakič vpraša če hočem da si zapomne.
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 14, 2008 18:15

Ravnokar opazil da ne deluje RSS:#ed_op#br#ed_cl##ed_op#a href="http://www.maxximum-portal.com/rss/?show=rss"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#http://www.maxximum-portal.com/rss/?show=rss#ed_op#/a#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

plezalec20

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 156

Kraj: Škofja Loka

Odgovor Sr maj 14, 2008 18:24

#ed_op#DIV#ed_cl#ne pokaže mi na katerih forumih so nove objave.pol pa morem iskat.#ed_op#IMG src="/forum/richedit/smileys/smiley11.gif"#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr maj 14, 2008 18:28

Prosim, napišite tudi, kateri brskalnik uporabljate.&nbsp;
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 14, 2008 18:36

maxxADMIN je napisal/-a:V profilu imaš možnost zapomni si me, se da pa tudi v FF nastavit da si zapomnem UI in pass za željeno stran. Mene vsakič vpraša če hočem da si zapomne.

Opera tudi podpira to, da potem samo Ctrl+enter prtisneš in je UI in geslo napisano, samo se je treba vedno znova vpisovati, ne glede na "zapomni si me" funkcijo. En čas dela, en čas ne...
<< x

plezalec20

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 156

Kraj: Škofja Loka

Odgovor Sr maj 14, 2008 18:37

#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#internet explorer browser#ed_op#/DIV#ed_cl#
Naslednja

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM One More razprodaja