Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Fitness November 19 - forum

Danes je Po dec 16, 2019 00:09

Kje ste izvedeli za Maxximum portal?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

MiRtO

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 812

Kraj: Adrenalinski park

Odgovor Če okt 06, 2005 14:30

veliko sem bral........iskal....... nasel ta forum in videl da je tu vse na enem mestu.... :smt002
<< x

.

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 43

Kraj: Primorska

Odgovor So apr 22, 2006 07:36

iskal sem opise mišic,pa pravilni prehrani itd., pa mi je odprlo najprej članek potem pa sem pokukal še na forum.. :smt003
<< x

bodymass

Odgovor Ne apr 08, 2007 08:13

Tudi jaz sem ga nasel z izkalnikom najdi.si.
Not napises bodybuilding forum pritisnes enter in uganite katiri forum se prikaze na prvem mestu.

Dobri smo :handclap; :smt001 !
<< x

chutnik

Mlečnozobec

Vnosov: 214

Kraj: Primorska

Odgovor Ne apr 08, 2007 14:39

še raje pa napišeše "fitnes forum" hih

-na zgoraj napisani način, sem ga jaz našel! Videl, se registriral, "zmagal" hehe! Nikamor drugam ne gremo! :smt007
<< x

Danijel

Pleničar

Vnosov: 95

Kraj: Zalošče

Odgovor Pe maj 04, 2007 14:37

Iskal sem članke o vajah, in prišel na maxximum forum-in tam tudi ostal :smt002
<< x

RooCKie

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 151

Kraj: GymYes

Odgovor Pe maj 04, 2007 21:29

Kupil sem fitnes pas na katerega hrbtni strani je bila reklama za portal, ki ga zdaj z največjim veseljem prebiram. PS: pasa nisem kupil prek maxx.shopa (ker nisem poznal), a sem ga dobil po isti ceni 5k?! :smt001
<< x

ketty

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor Ne jul 29, 2007 14:02

#ed_op#DIV#ed_cl#Iskala sem na google pod temo hujšanje in se je našla tudi ta stran. #ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

aleony

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 5

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr avg 01, 2007 22:41

Na sosednjem planetu.
<< x

GreX

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Pe avg 03, 2007 19:19

#ed_op#DIV#ed_cl#Sošolec Mi je dal link, ko sem mu omeno da bom začel hodit na fitnes #ed_op#IMG src="/forum/richedit/smileys/smiley14.gif"#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

marcelllyn

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 64

Kraj: Ljubljana

Odgovor So apr 19, 2008 11:08

#ed_op#DIV#ed_cl#zvedel sem preko strani planet-lepote.com....obe strani so res odlične....strani se res prekrasno dopoljujeta, in za obema stranema stoji odlična ekipa, ker so res zelo odlične strani obe,......sicer že kar redno od novega leta prebiram vaše teme, saj so res super, odlično in kakovostno spisane...res lahko tudi začetnik s pomočjo vaših tem odlično začne prehajat v formo, prav tako živeto zdravo z zdravim načinom življenja. Sem pa se registriral na strani moj-trener, pa Vam hkati podelim še to slabo izkušnjo, večina gradiva je tam res slabo opisanega,...pa sem pač se&nbsp; precej razpisal na forumu, tudi o zdravi pehrani in o vsem, pa sem dobil enkrat tak odgovor, naj pišem nekemu trenerju tam, pa mi za plačilo sestavi jedilnik in to je to...na vaši strani pa vidim, da je super vse opisano in lahko že sam uporabnik res cel kup koristnih napotkov izve, tak da super...prau polepšal se mi je dan, ko sem se danes uspešno tukaj registriral,....pa veliko odličnih člankov in veliko lepega Vsem članom portala MaXXimum...#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#lp,marcelllyn#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor So apr 19, 2008 11:49

Dobrodošel in hvala za pohvale. Trudimo se čimbolj pomagat uporabnikom a jih hkrati naučit, da si tudi določene informacije sami poiščejo. S tem bolje spoznajo ta naš "svet", se naučijo par zadev in s tem naredijo forum bolj pregleden.#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley20.gif"#ed_cl#
<< x

Gabatto

Pleničar

Vnosov: 40

Odgovor Če maj 22, 2008 22:43

od vaditla v fitnesu
<< x

kost

Pleničar

Vnosov: 11

Odgovor Po dec 28, 2009 00:16

Re: Kje ste izvedeli za Maxximum portal?

na googlu.
<< x

ursyna

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 18

Odgovor Sr jan 06, 2010 19:36

Krivec za moje spoznanje z Maxximum portalom je fantov brat, ki je prej že poznal Maxximum in že večkrat naročeval tu (ne mislim na portalu, pač pa v trgovini :), potem pa sem se za to prehrano in za "športno življenje" odločila še jaz. Pa mi kar paše :))
<< x

maser79

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 17

Odgovor So okt 15, 2011 17:21

Lep pozdravljeni,
kot vidite je to moj prvi post, vendar prebral pa sem verjetno že pol foruma za nazaj. Najprej bi vam čestital za vaš portal, pozitivno sem bil presenečen nad obširnostjo portala. Roko na srce je za slovenske razmere huge! O kvaliteti ne morem soditi, ker sem rookie, vendar verjamem, da je.
Pohvaliti moram tudi sodelujoče, saj so nadpovprečno strpni do novincev, ki se jim ne ljubi prebrati celih tem in sprašujejo stvari, ki so po nekaj dneh jasne že tudi meni.. Tudi profije Groma in se nekaterih, ki kar aktivno pritrjujejo in povedo, da je določena stvar resnična, da ne prihaja do tega, da kaksen "nacitan" novinec ne klati neumnosti.
No, večkrat sem (pre)dolg in sem tudi sedaj. Za forum mi je povedal kolega, ki je vasa stranka, tako tu, kot v trgovini in on je bil tisti, ki me je izzval v fitnesu. Sam trenira ze kako leto jaz pa ga imem namen prehiteti do konca naslednjega leta :)

Skratka super in zelim vam uspešno!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM One More razprodaja