Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Metapure 2 kg 50% - forum

Danes je Sr nov 13, 2019 03:42

Quest bar - PRETEČENI ROK

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Insect

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 217

Odgovor Pe mar 13, 2015 16:46

Quest bar - PRETEČENI ROK

Pozdravljeni,
danes sem v poslovalnici Maxximum shop na Slovenski cesti kupila 3 quest bar čokoladice.
Na enem okusu je bil datum pretečen. 7.3.2015,druga je bila okej z rokom trajanja,na tretji pa sploh ni označen rok.

Sicer je bil okus tiste pretečene uredu,ampak me vseeno zanima zakaj se pretečenih rokov ne zniža? Saj sem za čokoladico ,ki ji je rok že potekel plačala enako ceno,kot za tisto ,ki ima rok uporabnosti še veljaven.

Hvala za odgovore.

Lep pozdrav
Who chains us? And who holds the key that can set us free?... It's you. You have all the weapons you need..now fight!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Pe mar 13, 2015 17:09

Re: Quest bar - PRETEČENI ROK

si sigurna da ne gre za 7.3.2015?
ker gor so kot vem ameriški datumi
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor So mar 14, 2015 07:18

Insect je napisal/-a:Pozdravljeni,
danes sem v poslovalnici Maxximum shop na Slovenski cesti kupila 3 quest bar čokoladice.
Na enem okusu je bil datum pretečen. 7.3.2015,druga je bila okej z rokom trajanja,na tretji pa sploh ni označen rok.

Sicer je bil okus tiste pretečene uredu,ampak me vseeno zanima zakaj se pretečenih rokov ne zniža? Saj sem za čokoladico ,ki ji je rok že potekel plačala enako ceno,kot za tisto ,ki ima rok uporabnosti še veljaven.

Hvala za odgovore.

Lep pozdrav

Tako kot je Gašper povedal preveri, ker so napisani Ameriški datumi (datum mora biti napisan na ploščici). Torej naprej mesec, potem dan, potem leto.
http://www.hanyangowl.org/media/formale ... ormats.pdf
<< x

Insect

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 217

Odgovor So mar 14, 2015 16:31

Sem čisto prehitro pogledala, ameriški datum,vse jasno in nič pretečeno :D Hvala za odgovore!

Me pa zanima še ,če boste v prihodnosti dodali še kakšen okus quest bar(recimo cookies and cream, smores?)

In ali se v vseh vaših poslovalnicah da kupiti celo škatlo quest bar čokoladic (12 kom), ker recimo v BTC sem brez problema dobila, na Slovenski pa je gospa rekla da nima in nato ob drugem obisku vneto razlagala kako špara škatle za ne vem katere stranke, dvojni standardi?? Samo sprašujem, ker se mi pač zdi logično da je ponudba enaka v vseh poslovalnicah, ne glede na velikost le teh.

LP
Who chains us? And who holds the key that can set us free?... It's you. You have all the weapons you need..now fight!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor So mar 14, 2015 18:35

Dobi se povsod vendar seveda ni nujno da je na zalogi vedno. Na Slovenski imamo običajno najmanj zaloge.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Fitness November 19 - forum