Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja

Danes je Ne nov 17, 2019 22:01

pomoč - dvig knjige v kopru

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

RenoF

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 198

Odgovor So okt 20, 2012 11:11

pomoč - dvig knjige v kopru

vsem, ki bi mi lahko pomagali,

imam sledečotežavo: potreboval bi knjigo Investments, ki jo imajo samo v koprski knjižnici za tehniko, medicino in naravoslovje. ker sem iz ljubljane bi s težkim srcem opravičil stroške bencina oziroma druge vrste prevoza do tja in nazaj samo za eno knjigo, zato me zanima, če bi se našla dobra duša, ki bi v mojem imenu lahko prevzela omenjeno knjigo (v ponedeljek ob deseti uri) in mi jo dostavila v ljubljano? še poesebej ciljam na tiste, ki načrtujete pot v ljubljano in vam to nebi predstavljalo večjih težav? V kolikor se najde kdo, bi prosil, če mi pošlje sporočilo na rene@siol.net. Obljubim, da prispevam nekaj tudi za bencin:).

lp, Rene
<< x

Brooks

Mlečnozobec

Vnosov: 115

Odgovor So okt 20, 2012 23:36

Re: pomoč - dvig knjige v kopru

Si poskusil/veš za možnost, da nekatere knjižnice ponujajo medknjižnično izposojo? Torej da jo knjižnica sama dobi od druge. Ti pa jo dvigneš in vrneš v svoji.
<< x

RenoF

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 198

Odgovor Ne okt 21, 2012 07:52

Re: pomoč - dvig knjige v kopru

sem se v preteklosti že posluževal te možnosti, pa je precej zamudna. v tem primeru bi knjigo lahko dobil šele čez dober teden dni, rok izposoje pa je 21 dni (ki seveda teče med tem časom). ker knjigo rabim za delo oziroma študij še vedno upam na kakšno dobro dušo :)

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner