Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je Sr avg 21, 2019 19:12

Maxx whey - piškot

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

apple55

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Pe maj 13, 2011 22:50

Maxx whey - piškot

Kaj naj rečem; pregledal sem nešteto wheyev in zbiral okuse, za dnar sem mamo prosil, ker sem kot dijak pač odvisen od finančne pomoči staršev. Na koncu sem se odločil za vaš Maxx whey z okusom piškotka in kaj se zgodi? Šejk se totalno speni, da je not res sama pena, notri ostanejo neraztopljeni kosi, ne glede na to kok časa mešam, jaz pa komaj spijem. Uporabu sem ga vse skup 5x, danes po treningu pa sem bruhal in mi je dop*** Prej sem ene 2, 3 šejke probal maxx whey čokolada pa sem mislil da česa bolšga ne postoji. Čisto nič ne krivim vas, ker vem da ga niste naredili vi, ampak povejte, če je to normalno za ta whey? Mah nevem, počutim se oropanega..........
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63805

Odgovor Pe maj 13, 2011 23:09

Re: Maxx whey - piškot

Notri so koscki piskota kot pise na deklaraciji. In teh seveda ne mores raztopiti. Ce bos prevec mesal se bo seveda prevec spenil.malo pusti pa bo ok.
Kar se tice okusa enim je noro dober in drugim totalno zanic. Pri okusu je tako s staso greva na tortico in nekaj je njej totalno vsec je meni totalno preosladno itd. Torej vsak ima svoj okus. Zato je pametno najprej kupiti male pakunge.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor So maj 14, 2011 06:08

apple55 je napisal/-a:? Mah nevem, počutim se oropanega..........

Če daš kaj nase, pogledaš tudi kaj daš vase. Zato pa so deklaracije na izdelkih in drobni tisk.
<< x

tortica

Pleničar

Vnosov: 82

Odgovor Ne maj 15, 2011 09:45

Če ti ni vredu, ga še vedno lahko prodaš kakšnemu prijatelju ali na forumu... Jaz bi ga verjetno uporabila za peko peciva ampak dvomim, da bi mi bil kateri whey tako zelo ogaben, da ne bi mogla zakamuflirati okusa. Konec koncev lahko z dodatki narediš čudeže.

Drugič raje kupi testerje po 1€ in najdeš okus, ki ti odgovarja. Sem prepričana, da bi se od Nitro kaj našlo. Drugače pa imam načelo, da če sem s čim zadovoljna in mi je cool, zakaj bi spreminjala. Praviš, da ti je čokolada odgovarjala; torej ponovno nabavi to. Jaz vem, da imam piškotek odkar je v Maxx šopuSlika
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 758

Odgovor Sr okt 02, 2013 07:18

A je morda že kdo od vas probal biscuit okus? Jaz sem zadnjič tester sprobal in dol padel KAKO DOBRO JE BILO!!! Mater, pa si nisem mislil. Tale ima res INTENZIVNO aromo, kar mi je top. Okus in vonj...hjoooo.... po MLETIH MASLENIH LEIBNITZ keksih.
A je tale MAXX WHEY piškotek primerljiv z njim oz. kako je vam ter ali je piškotek ala cookie ali je to kao leibnitz keks

Priporočate kakšno drugo varianto proteinov/caseina kjer je vonj,okus tako izrazit, kar se okusa biskvit tiče?

Hvala

EDIT ADMINA: prosim upoštevaj pravila foruma, hvala.

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Cruhs Forum One More razprodaja