Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je Po avg 19, 2019 19:27

pozabljeno geslo

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

yunior2

Pleničar

Vnosov: 13

Odgovor To mar 15, 2011 14:22

pozabljeno geslo

Tole s pozabljenim geslom imate malo nerodno, ker pošlje samo geslo. Kaj pa če sem pozabil tudi uporabniško ime? Kar tudi sem in sem se zato moral ponovno registrirati. Tega ne morem nikjer pogledati, niti pri registracijiskem sporočilu nikjer ne piše za katero uporabniško ime gre, da bi pogledal. Druga opcija pa bi bila, da se bi lahko prijavil tudi z e-naslovom.
<< x

robotek

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 275

Kraj: Poljcane

Odgovor To mar 15, 2011 14:37

Re: pozabljeno geslo

saj ko se registriras dobis na mail vse podatke...
<< x

yunior2

Pleničar

Odgovor To mar 15, 2011 14:41

sem spregledal da so po novem vsi podatki. Vendar takrat ko sem se registriral še niso bili, pri sporočilu za pozabljeno geslo pa jih še vedno ni.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63803

Odgovor To mar 15, 2011 15:11

Poglej v spam..
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

yunior2

Pleničar

Odgovor To mar 15, 2011 16:23

Gašper ni problem spam. Tole je sporočilo, ki ga uporabnik prejme če pozabi geslo. Torej manjka uporabniško ime, v primeru da je uporabnik pozabil tudi uporabniško ime. Lahko tudi da je uporabnik pozabil samo uporabniško ime in niti ne potrebuje gesla. V tem primeru tudi nima nobene druge rešitve, kot da se vnovič registrira (v kolikor se je registriral pred tistim, ko ste ob registraciji začeli pošiljati tudi podatke o uporabniškem imenu).

[TABLE][TR][TD]Podatki za dostop www.maxximum.si:[/TD] [/TR] [TR] [TD]Geslo:*****[/TD] [/TR] [TR] [TD]Izjava o omejitvi odgovornosti:
To elektronsko sporocilo in vse njegove morebitne priloge lahko vsebujejo zaupne in/ali privilegirane informacije in so last podjetja Maksimum d.o.o. ter namenjene izkljucno naslovniku. V kolikor ste sporocilo prejeli pomotoma, vas prosimo, da o tem obvestite posiljatelja, sporocilo pa takoj unicite. Ce sporocilo ni bilo namenjeno vam, informacij v sporocilu ne smete razkriti, siriti, kopirati, natisniti ali kakorkoli drugace uporabiti. Mnenja vsebovana v tem elektronskem sporocilu, ne odrazajo nujno tudi stalisca podjetja Maksimum d.o.o.. Elektronsko sporocilo je pregledano s protivirusnim programom. [/TD][/TR][/TABLE]
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63803

Odgovor To mar 15, 2011 17:21

pošlji mi email na gaspergrom@yahoo.com s katerim emailom si se registriral
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr mar 30, 2011 01:43

Če imate kakršnekoli probleme z registracijo oz. ste pozabili uporabniško ime, mi pišite na info@maxximum-portal.com, in bomo zadevo takoj uredili.

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Cruhs Forum Maxx Burner