Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum All Stars Sept 2019 - forum

Danes je Po sep 23, 2019 14:21

HVALA DEDEK MAXX !!

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

arni

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 487

Kraj: Maribor

Odgovor Pe dec 26, 2008 13:44

HVALA DEDEK MAXX !!

Po tem pogovoru....:#ed_op#a href="http://www.maxximum-portal.com/forum/viewtopic.php?t=17425"#ed_cl#http://www.maxximum-portal.com/forum/viewtopic.php?t=17425#ed_op#/a#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Je DEDEKMAXX izpolnil svojo obljubo#ed_op#span style="text-decoration: underline;"#ed_cl# , moram poudarit da nisem plačal nobne poštnine#ed_op#/span#ed_cl# in mi PODARIL tole: -skatlico maxx za tabletke#ed_op#br#ed_cl#&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; &nbsp; - dve majici maxximum#ed_op#br#ed_cl#&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; -majico all stars#ed_op#br#ed_cl#&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; -brisačo maxximum (ki mi je blazno všeč)#ed_op#br#ed_cl#&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; -brisačo montana power#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Zelo, sem bil vesel vsega skupaj, saj sploh nisem navajen da mi kdo kaj podari, zato sem še toliko bolj vesel. Lepo od tebe Gašper in se ti ZAHVALJUJEM. lp AP.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

gavr0

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 281

Kraj: LJ

Odgovor Pe dec 26, 2008 16:02

Lepo :smt007

Lahko kje vidim kakšna je brisača?
<< x

Koncina

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 561

Kraj: Dobrova

Odgovor Pe dec 26, 2008 22:33

res lepo od tebe grom!#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley20.gif"#ed_cl#
Never STRONG enough!

[SIZE=120]

[/SIZE]
<< x

kai

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 486

Odgovor Pe dec 26, 2008 22:46

glih kar naredu nakup in držim pesti ,da dobim kakšno majco#ed_op#img src="richedit/smileys//smiley9.gif"#ed_cl#
<< x

_Sunny_

Senior Member

Vnosov: 502

Odgovor Pe dec 26, 2008 22:58

Wau, zakon! Jaz tudi delam reklamo z mojim maxx bidonom na vsakem treningu... (ker majčke nimam....) ... pa še jutri naročujem v spletni trgovini, ker sem ugotovila, da sem v torek v trgovini premalo nakupila :).... torej dobim kaj od dedka maxxa????&nbsp;#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley4.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#brez skrbi, samo hec :) ... vesele praznike vsem ;)#ed_op#img src="/forum/richedit/cliparts/4.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63825

Odgovor Pe dec 26, 2008 23:47

#ed_op#DIV#ed_cl#že nekajkrat sem omenil da kdor je reden kupec ali pa kupi neko normalno veliko količino naj napiše pod opombe če hoče kako majico, škatlico ali kaj podobnega.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Pierce

Senior Member

Vnosov: 638

Kraj: Brestanica

Odgovor So dec 27, 2008 17:34

u neky novga&nbsp;#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley16.gif"#ed_cl# nikol še nism tega zasledil..bomo upošteval naslednič ob nakupu
Ne vadi težje, Vadi pametneje!!!

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja