Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je Če okt 17, 2019 11:38

Sodeluj in zadeni maxxWHEY 2,5 kg

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

sasska

Pleničar

Vnosov: 57

Kraj: c.

Odgovor To maj 20, 2008 20:11

Zakaj ni povezave in ikonce za blog zraven uporabnika (spet tako kot na PL)?
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1638

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor To maj 20, 2008 21:49

Če sem dalj časa neaktiven me odjavi, in potem ko kliknem (neprijavljen) na npr. odgovori, se mi pojavi "splošna napaka" okno. Tam se takoj potem vpišem oz. logiram in stran se ponovno naloži spet na "splošna napaka". To bi mogli tako zmozgati, da ko se prijaviš, da te vrže na odgovarjanje, oz. kar si prej kliknil. :smt003
I am Not Overweight, I am Undertall (Garfield)
<< x

kotare

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 262

Kraj: KOTgym

Odgovor Sr maj 21, 2008 06:28

mene še vedno odjavlja. uporabljam firefox
www.gdl.si ---> geodetske storitve
<< x

maka2

Mlečnozobec

Vnosov: 365

Odgovor Sr maj 21, 2008 06:38

glede odjavlanja je včasih problem pri piškotkih "cookies" probaj izbrisat piškotke pa poročaj#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#EDIT: zdaj nevem če je to napaka ampak 99% sem da je. Ko klikneš na poljuben profil uporabnika in klikneš prikaže vsa sporočila od uporabnika "abc" ti napiše obvestilo: #ed_op#span class="gen"#ed_cl#Nobena #ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#"tema ali objava ne ustreza kriterijem iskanja"#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl##ed_op#/span#ed_cl#
<< x

kotare

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 262

Kraj: KOTgym

Odgovor Sr maj 21, 2008 12:15

Piškotke sem pobrisal, vendar me še vedno odjavlja.
www.gdl.si ---> geodetske storitve
<< x

maka2

Mlečnozobec

Vnosov: 365

Odgovor Če maj 22, 2008 11:13

Našel eno napako in sicer se nahaja na tem linku:#ed_op#br#ed_cl##ed_op#a href="http://www.maxximum-portal.com/sportna_prehrana/mascobe/osnove_o_mascobah_v_prehrani"#ed_cl##ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#http://www.maxximum-portal.com/sportna_prehrana/mascobe/osnove_o_mascobah_v_prehrani#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#/a#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Ko spodaj klikne#ed_op#font face="verdana,arial,helvetica,sans-serif" size="2"#ed_cl##ed_op#a title="Sadni lupinarji ali kaj vem o maščobah v prehrani?" target="" href="../prehrana/sadni_lupinarji_ali_kaj_vem_o_mascobah"#ed_cl##ed_op#/a#ed_cl#š "Sadni lupinarji ali kaj vem o maščobah"#ed_op#br#ed_cl#napiše:#ed_op#br#ed_cl##ed_op#/font#ed_cl#Unknown table 't2'#ed_op#br#ed_cl#Error 103#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Please contact your admin#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Če maj 22, 2008 13:50

To si sigurno gledal ali dnevnike članov ali pa slike članov. Tam se to pojavlja.
<< x

dadinho

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 94

Kraj: Izola

Odgovor Pe maj 23, 2008 10:05

Mislim da sem našel še eno napako..#ed_op#br#ed_cl#Tam ko želimo dodat smejkota, in na drugi strani smejkotov ne morem več kliknit na njih mislim jih ne morem več izbrat.#ed_op#br#ed_cl#Sej ni nič kaj takega samo napaka je napaka :P#ed_op#br#ed_cl#
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2611

Kraj: Gorenjska

Odgovor Pe maj 23, 2008 10:14

..nisem sedaj bral vsega tako, da ne vem če je kdo imel isti problem #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#meni velikokrat ko kliknem na link o odgovoru na temo v kateri sodeljujem, ki ga dobim na @mejl, napiše ....joj&nbsp; prišo je do splošne napake (nisem čisto točno cetiral) #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#ko se mi zopet pojavi naredim screen pa da vidiš.....#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe maj 23, 2008 10:21

dadinho je napisal/-a:Mislim da sem našel še eno napako..#ed_op#br#ed_cl#Tam ko želimo dodat smejkota, in na drugi strani smejkotov ne morem več kliknit na njih mislim jih ne morem več izbrat.#ed_op#br#ed_cl#Sej ni nič kaj takega samo napaka je napaka :P#ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Daj prosim še enkrat napiši tole in naj bo bolj razločno ker nisem siguren da vem kaj misliš.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

dadinho

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Pe maj 23, 2008 10:26

Ko klikneš na ikono za dodat smile npr.#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley16.gif"#ed_cl##ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley15.gif"#ed_cl##ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley8.gif"#ed_cl# in ko dam na drugo stran smileov se jih vidi, samo ne morem kliknit na njih in jih izbrat za v besedilo.
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe maj 23, 2008 10:30

No sedaj pa mislim da več kaj misliš. V naslednjem postu probaj tole: klikni na željeni smajli in ga povleci v post, oz.&nbsp; uporabi "drag and drop".
<< x

GL

Mlečnozobec

Vnosov: 155

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe maj 23, 2008 20:33

#ed_op#DIV#ed_cl#Tole mi napiše, po objavi,&nbsp;ko se hočem vrniti nazaj na forum.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Tako sporočilo(objava) ne obstaja. Prosim vrni se in poskusi znova.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Ko se želim vrniti mi napiše:#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Tema ali sporočilo ne obstaja.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

dadinho

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor So maj 24, 2008 09:03

Deluje #ed_op#img src="richedit/smileys//smiley20.gif"#ed_cl#
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1638

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor So maj 24, 2008 12:27

Quoti zelo slabo delajo. Smeškote vrine kot celoten URL, dodaja <DIV> in take neumnosti.
Uporabljam Opero
I am Not Overweight, I am Undertall (Garfield)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel