Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast

Danes je Če nov 14, 2019 02:55

Sodeluj in zadeni maxxWHEY 2,5 kg

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

tommy

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 164

Kraj: Borovnica

Odgovor So maj 17, 2008 18:26

Vsakič, ko se logiram na portal imam obarvano sporočilo oranžno ( nova objava - Povej nam ), kliknem na to, nato ni nič novega ( Ni novih objav ), čeprav vem, da je nekdo napisal nekaj v rubriki #ed_op#span class="topictitle"#ed_cl##ed_op#a href="viewtopic.php?t=15531" class="topictitle"#ed_cl#Sodeluj in zadeni maxxWHEY 2,5 kg#ed_op#/a#ed_cl# in so nove objave.#ed_op#/span#ed_cl#&nbsp;
<< x

GL

Mlečnozobec

Vnosov: 155

Kraj: Ljubljana

Odgovor So maj 17, 2008 19:38

ewchk je napisal/-a:
MKC je napisal/-a:
GL je napisal/-a:
ewchk je napisal/-a:Tudi mene moti, da ko stran odprem, moram najprej klknit prijava, sicer si me zapomni in mi ni treba vpisovati imena in gesla, ampak lažje bi bilo, če bi me direkt samo prijavilo kot na kakšnih drugih straneh. Hecno se mi zdi tudi, da če se prijavim na lap topu, me tu (na fiksnem računalniku) "vrže dol" - spet kliknit prijava in enako potem na laptopu... Gmail recimo ma avtomatsko logira ne glede na kerem računalniku in ne glede s katerega računalnima sam nazadnje pregledovala stran... Odprava tega bi bila zame skuper! Uporabljam pa mozillo.
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Logično, da te bo vrglo dol saj ne moreš biti&nbsp;hkrati z enim gelsom prijavljen&nbsp;na 2 različna ip-ja. Na enem ali na drugem, oboje hkrati ne gre.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#jaz sem na enem forumu lahko prijavljen na dveh racunalnikih hkrati.#ed_op#BR#ed_cl#
#ed_op#BR#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#Sploh pa nisem napisala hkrati, ampak&nbsp;ko se na enem logiram, se morem na drugem naslednjič prijavt!#ed_op#BR#ed_cl#
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Sej to ti govorim...česa ne razumeš? Če si na domačem prijavljen in se hočeš potem na prenosniku logirat te bo na domačem odlogiralo,&nbsp;ker NE moreš biti na obeh hkrati prijavljen (če si na domačem prijavljen in se hočeš prijaviti na prenosniku bi bil tako prijavljen na obeh vendar ker tako ne gre te na domačem odlogira, da se lahko prijaviš na prenosniku).#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Odgovor So maj 17, 2008 20:22

O forumu ste se kar lepo razpisali. Ste mogoče še kako nepravilnost na portalu opazili?#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley1.gif"#ed_cl#
<< x

GL

Mlečnozobec

Vnosov: 155

Odgovor So maj 17, 2008 20:35

#ed_op#DIV#ed_cl#Morda (mogoče je že odpravljeno vendar učasih je bilo tako) še to. Učasih so bili problemi z slikami na forumu. Nekateri so dajali gor slike, ki so bile prevelike in zaradi tega se je&nbsp;zrcalo&nbsp;foruma&nbsp;raztegnil. Morda bi lahko v sam forum dodali še funkcijo, katera bi samodejno (brez vednosti uporabnika ali vsaj z opozorilom, da bo velikost slike prilagojena&nbsp;zrcalu foruma)&nbsp;nastavila primerno velikost slike. Tako bi uporabnikom in adminu olajšali delo z urejanjem slik. Mislim, da bi bilo tako precej lažje in bi bilo precej manj komplikacij z manjšanjem slik v Photoshopu.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 125

Odgovor Ne maj 18, 2008 09:42

to je tudi ko hočem poslat zasebno sporočilo pa hočem kaj kopirat kak tekst v zasebno sporočilo ne gre sploh se ne pojavi tisto okence kjer bi moglo pisat kopiraj&nbsp;&nbsp; nevem če je to ravno napaka ampak tok da povem#ed_op#br#ed_cl#
<< x

skuta

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 250

Odgovor Ne maj 18, 2008 10:06

tedy je napisal/-a:#ed_op#p#ed_cl#ko se vpisem in se pol v roku 5min vrnem na portal mi ne obarva vec postov tako da nevem kateri so novi oz moram sledit ali iskat po uri in datumu.....#ed_op#/p#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Ta napak tudi mene najbolj moti! Čeprav nobene teme ne prebereš, se odjaviš in so nato po ponovni prijavi vse teme označene kot prebrane.#ed_op#br#ed_cl#
"Zraven zelenjave je v redu kakšne beljakovine. Če pa delaš hud trening pa tudi proteine."
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2611

Kraj: Gorenjska

Odgovor Ne maj 18, 2008 11:13

pri meni se pa tudi velikokrat pojavi, da ko kliknem na link, ki sem ga dobil na mejl (odgovori na določene teme v katerih sodeluješ), da mi napiše .........da je prišlo do splošne napake.......tako da morem potem preko foruma dostopat do teme, ker direktni link ne deluje !
<< x

Katrin

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 91

Odgovor Ne maj 18, 2008 11:25

maxxADMIN je napisal/-a:Katrin, a se ti to pojavi po tem ko napišeš post? Ker včasih ko oddaš post in klikneš na osveži, te to vpraša. In če bi dala OK, bi objavilo še en isti post.
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Ne, samo prijavim se, malo pobrskam po forumu in odjavim. Nakar se tole prikaže. Kliknem Ok in vidim da sem še vedno prijavljena v forum. Poskusim še enkrat, spet nič. Mislim, da me je šele v tretje odjavil.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

nejko13

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Ne maj 18, 2008 12:52

#ed_op#DIV#ed_cl#prepočasi dela!#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

frajla

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Ne maj 18, 2008 21:41

Meni pa večkrat ne kaže slik na forumu&nbsp;#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley24.gif"#ed_cl# #ed_op#br#ed_cl#Drugim jih očitno pokaže, sklepam po tem da se nato od njih pogovarjajo...#ed_op#br#ed_cl#Uporabljam mozilo #ed_op#br#ed_cl#
<< x

maka2

Mlečnozobec

Vnosov: 365

Odgovor Ne maj 18, 2008 21:56

Tudi jaz sem opazil problem. Včasih ko si menjam avatar mi ga noče pokazat kljub osveževanju.Nato ponovno naložim isti avatar in potem deluje!
<< x

tommy

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Po maj 19, 2008 07:56

#ed_op#br#ed_cl#Našel sem še eno napakico in sicer klikneš na spodnji link: http://www.maxximum-portal.com/sportna_ ... zeleni_caj , nato imaš med textom z modro obarvan text ( klikni tukaj ), klikneš in javi naslednje:#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Unknown table 't2'#ed_op#br#ed_cl#Error 103#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Please contact your admin#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Admin prosim preveri.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#span style="font-style: italic; color: rgb(255, 0, 0);"#ed_cl#Naslednjič ko daješ linke, prosim pazi da označiš res samo link in čisto nič drugega, ker potem že takoj napiše 404 url not found.#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br style="font-style: italic; color: rgb(255, 0, 0);"#ed_cl##ed_op#span style="font-style: italic; color: rgb(255, 0, 0);"#ed_cl#Uredil: maxxADMIN#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Odgovor Po maj 19, 2008 10:01

Tommy, hvala, sem popravila.&nbsp;#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley1.gif"#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Po maj 19, 2008 10:05

Saj pa dela tisto, vrže te pa na ta link:#ed_op#br#ed_cl##ed_op#a href="http://www.maxximum-portal.com/sportna_prehrana/skodelica_zdravja"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#http://www.maxximum-portal.com/sportna_prehrana/skodelica_zdravja#ed_op#/a#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#EDIT: Aja, očitno res ni delovalo in je Metka že popravila.#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley20.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

tommy

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Po maj 19, 2008 10:57

Evo danes imam čas in malo več&nbsp; "srfam" #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley4.gif"#ed_cl#&nbsp; še po forumu in sem našel še eno malo napakico, enako kot prej v drugi temi :#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#http://www.maxximum-portal.com/prehrana/uspesno_hujsanje_beljakovine#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Admin ali Metka , upam da sem dal&nbsp; pravi link.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Hvala,#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Lep dan še naprej!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast