Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner

Danes je Po okt 14, 2019 02:07

Sodeluj in zadeni maxxWHEY 2,5 kg

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Pe maj 16, 2008 20:17

Ja, za ure smo jih že večkrat opozorili da malo čudno kažejo.
<< x

Gabatto

Pleničar

Vnosov: 40

Odgovor Pe maj 16, 2008 20:22

Na mozilli mi prav kaže, na explorerju pa ne.. tako da verjetn ni problem na forumu.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe maj 16, 2008 20:24

Res da uporabljam&nbsp; FF 3 beta verzijo, ampak enkrat mi kaže pravilno uro, 10min kasneje pa 1uro manj.
<< x

erda

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 32

Kraj: Maribor

Odgovor Pe maj 16, 2008 20:30

V rubriki Povej nam je ikona obarvana oranžno, kot znak da je nekdo nekaj napisal, ko to ikono kliknem v samem forumu ni&nbsp; nikjer označeno katera tema je bila nazadnje odgovorjen.#ed_op#br#ed_cl#Odgovor lahko najdeš le po datumu in&nbsp; uri.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Še mogoče tole, ko stisnem backspace (pred tem čitam forum z novimi objavami) vse objave ki so bile obarvane oranžno spremenijo barvo v modro kot da je vse prebrano, če pa kliken stalno na maxxforum povezavo pa se to ne dogaja.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe maj 16, 2008 20:56

Fantje in dekleta, bolj se boste morali potrudit pri javljanju napak, če ne vam bom kar jaz nagrado vzel. #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley8.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Še ena napaka, ki se vleče že dalj časa in sem se šele zdaj spomnil nanjo.#ed_op#img src="richedit/smileys//smiley9.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Ko nekomu pošleš ZS, ti pokaže sporočilo: sporočilo je bilo poslano ( in zraven znak OK). In če hočeš nato naprej brskat po forumu, moraš prvo na levi strani kliknit na Besedo forum in šele potem kliknit željeno temo. Če pa tega ne narediš, in kar takoj klikneš npr. na "Povej nam", te pa vrže nazaj na forum, neglede na povezavo ki jo vidiš zgoraj kjer piše URL.#ed_op#br#ed_cl#
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 125

Odgovor So maj 17, 2008 07:43

čvekalnica

nevem kako to vendar čvekalnica nikol ne dela oz. meni piše da ni dosegljiva#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So maj 17, 2008 09:26

Glede čvekalnice se mora Grom odločit kako bo delovala. V mislih je imel da bi vsake toliko časa tam debatirali o eni temi. Ne bi pa delovala non stop.
<< x

ewchk

Pleničar

Vnosov: 16

Odgovor So maj 17, 2008 09:50

Tudi mene moti, da ko stran odprem, moram najprej klknit prijava, sicer si me zapomni in mi ni treba vpisovati imena in gesla, ampak lažje bi bilo, če bi me direkt samo prijavilo kot na kakšnih drugih straneh. Hecno se mi zdi tudi, da če se prijavim na lap topu, me tu (na fiksnem računalniku) "vrže dol" - spet kliknit prijava in enako potem na laptopu... Gmail recimo ma avtomatsko logira ne glede na kerem računalniku in ne glede s katerega računalnima sam nazadnje pregledovala stran... Odprava tega bi bila zame skuper! Uporabljam pa mozillo.
<< x

GL

Mlečnozobec

Vnosov: 155

Kraj: Ljubljana

Odgovor So maj 17, 2008 10:06

ewchk je napisal/-a:Tudi mene moti, da ko stran odprem, moram najprej klknit prijava, sicer si me zapomni in mi ni treba vpisovati imena in gesla, ampak lažje bi bilo, če bi me direkt samo prijavilo kot na kakšnih drugih straneh. Hecno se mi zdi tudi, da če se prijavim na lap topu, me tu (na fiksnem računalniku) "vrže dol" - spet kliknit prijava in enako potem na laptopu... Gmail recimo ma avtomatsko logira ne glede na kerem računalniku in ne glede s katerega računalnima sam nazadnje pregledovala stran... Odprava tega bi bila zame skuper! Uporabljam pa mozillo.
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Logično, da te bo vrglo dol saj ne moreš biti&nbsp;hkrati z enim gelsom prijavljen&nbsp;na 2 različna ip-ja. Na enem ali na drugem, oboje hkrati ne gre.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Gabatto

Pleničar

Vnosov: 40

Odgovor So maj 17, 2008 10:44

maxxADMIN je napisal/-a:Res da uporabljam&nbsp; FF 3 beta verzijo, ampak enkrat mi kaže pravilno uro, 10min kasneje pa 1uro manj.
#ed_op#br#ed_cl#ja zdej vidim da tud na firefoxu včasih narobe kaže#ed_op#br#ed_cl#
<< x

dadinho

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 94

Kraj: Izola

Odgovor So maj 17, 2008 12:03

Kvečjemu brez napak. #ed_op#br#ed_cl#Samo tam pri tagih sem zasledil, da bi&nbsp; lahko dodali malo več različnih velikosti pisav, zaradi tega da je lažje za prebrat pa da hitreje najdemo želeno stvar. #ed_op#br#ed_cl#Pa še to da dodam da mi je ful všeč, da ste dodali vnos komentarjev pod članke.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Katrin

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 91

Kraj: Ljubljana

Odgovor So maj 17, 2008 12:05

Pa še jaz eno:#ed_op#br#ed_cl#Meni odjava ne deluje kot bi morala. V tistem okenčku ni napisano nič, včasih pa me sploh noče odjavit. Firefox mi vrže ven neko opozorilo in to je to.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#img src="richedit/upload/2kfffd876d18.jpg" alt="image file name: 2kfffd876d18.jpg" border="0"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So maj 17, 2008 12:13

Katrin, a se ti to pojavi po tem ko napišeš post? Ker včasih ko oddaš post in klikneš na osveži, te to vpraša. In če bi dala OK, bi objavilo še en isti post.
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 125

Odgovor So maj 17, 2008 13:49

pa ko se registriraš pa greš spol gledat pol ti piše ženski namesto uporabnik nnima izbranega spola to sem pred kratkim ugotovil ko se nekaj moj spletni kotiček pregledoval to nardite tako da bo uporabnik še ni izbral spola ne pa ženski spol
<< x

ewchk

Pleničar

Vnosov: 16

Odgovor So maj 17, 2008 18:20

MKC je napisal/-a:
GL je napisal/-a:
ewchk je napisal/-a:Tudi mene moti, da ko stran odprem, moram najprej klknit prijava, sicer si me zapomni in mi ni treba vpisovati imena in gesla, ampak lažje bi bilo, če bi me direkt samo prijavilo kot na kakšnih drugih straneh. Hecno se mi zdi tudi, da če se prijavim na lap topu, me tu (na fiksnem računalniku) "vrže dol" - spet kliknit prijava in enako potem na laptopu... Gmail recimo ma avtomatsko logira ne glede na kerem računalniku in ne glede s katerega računalnima sam nazadnje pregledovala stran... Odprava tega bi bila zame skuper! Uporabljam pa mozillo.
#ed_op#div#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#Logično, da te bo vrglo dol saj ne moreš biti&nbsp;hkrati z enim gelsom prijavljen&nbsp;na 2 različna ip-ja. Na enem ali na drugem, oboje hkrati ne gre.#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl##ed_op#/div#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#jaz sem na enem forumu lahko prijavljen na dveh racunalnikih hkrati.#ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Sploh pa nisem napisala hkrati, ampak ko se na enem logiram, se morem na drugem naslednjič prijavt!#ed_op#br#ed_cl#
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto -30% FORUM