Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast

Danes je So okt 19, 2019 15:59

Embalaža vprašanje?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

dolar

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Sr mar 26, 2008 13:29

Embalaža vprašanje?

Zdejle mi je prpelov na dom creatin m. 500g. Etiketa na embalaži ni taka kot na slikah maxx online shopa ( večinoma modra), ampak je temno vijolčna z belimi črkami in druga zunanja oblika teksta. Na hitro sem pobrskal po najdi in nisem najdu nikjer take embalaže. Nikjer ne piše made in germany ampak made in eu in da je logistični center v Budapest. A je to pač nova embalaža in verjetno ne gre za ponaredek?#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley23.gif"#ed_cl#&nbsp;
<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4235

Odgovor Sr mar 26, 2008 13:42

#ed_op#DIV#ed_cl#Fotografija v spletni trgovini je še stara, celotna linija BioTech je namreč v fazi prenove. Temno vijolično pakiranje je novo, v spletni trgovini pa še nismo zamenjali vseh fotografij, saj čakamo, da nam jih proizvajalec pošlje.&nbsp;Tako da ne gre za ponaredek, brez skrbi #ed_op#IMG src="/forum/richedit/smileys/smiley1.gif"#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#BR#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Tvoj je takšen, drži?#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#IMG src="http://www.btn.hu/data/upload/product_images/thumbnail/1710.jpg"#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
<< x

dolar

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Sr mar 26, 2008 13:47

Ok sedaj sem pomirjen. Ebalaža je takšna kot na sliki, majčken bolj temna sam to je to. Hvala.&nbsp;

Vrni se na Vi sporočate nam

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel