Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum All Stars Sept 2019 - forum

Danes je Po sep 23, 2019 20:56

Študentska prehrana

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

gainzo

Pleničar

Vnosov: 40

Odgovor To maj 28, 2019 23:09

Študentska prehrana

Pozdravljeni!

Ne vem če je bla ta tema že odprta ali ne, če ja me prosim napotite k njej ker je nisem zasledil.

Torej, prosim vas za ideje, recepte ali še bolje če ma kdo kakšen okvirni mealplan. Torej probleme imam ker ne vem kaj bi si pripravljal v študentskem domu, kakšne obroke. Imam precej omejen budget in čas tudi ne na pretek (kuhnja ni problem). Rad bi dosegel tam 120 do 150 g beljakovin in bil v rahlem deficitu, ker mi učasih niti ne znese iti do fitnesa, kaj še le delat douge epske kondicijske, z utežmi in 8 ur za roke treninge... Se pa tudi poskušam izogibati piščancu, saj sem ga do sedaj užival praktično vsak dan in ponekod poročajo da ta piščanec iz trgovin cenejši ni najboljši (slaba vzreja, steroidi itd). Imam pa zalogo tun (riomare v naravnem soku). Prav tako nimam problemov z mlečnimi izdelki in nisem izbirčen. Poslužujem se tudi proteinov, večinoma po treningu oz kot "snack" na dni ko ne bi treniral. Skratka iščem ideje predloge da si oblikujem nek jedilnik ki je 'sustainable', ni predrago, dokaj raznovrstno in ne preveč zakomplicirano za pripravit...

Hvaležen bom za vse odgovore!
Lep pozdrav,
Andrej
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63825

Odgovor Sr maj 29, 2019 10:24

Re: Študentska prehrana

z jajci resis vse.
dobis vse za telo, je poceni glede na to kaj dobis.. je najnbolj zdravo in anabolno.
ni svinarije, je hitra prirprava.. lahko si kupis masinco za jajca in ne rabis nic
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Splošno o prehrani

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Cruhs Forum Maxx Burner