Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je So okt 19, 2019 03:23

Piščančji file STEAK od PP??

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Myself

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 278

Odgovor Po dec 03, 2007 18:38

Piščančji file STEAK od PP??

Danes sem videl v PP trgovini zamrznjen piščanji file, ki je bojda samo skupaj stisnjen in narezan v take ala pleskavica zrezke(brez nikakršnih dodatkov)- oni to imenujejo STEAK#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Cenovno je ful ugoden pa še priročno pakiran (vsak "kolut" ima 120g)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Vprašanje..#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Je že kdo probal?#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Ker tole je idealka za moje pojme...ne, da se mi več rezljat tistih filejev...#ed_op#br#ed_cl#
If you have never been cut in your life, then you are not bulking, you are just fat!
<< x

baller

Uporabniški avatar

Vnosov: 1438

Odgovor Po dec 03, 2007 18:53

kok je cena
<< x

Wojtyla

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 695

Kraj: MB

Odgovor Po dec 03, 2007 19:54

Meni je to dobro za tu pa tam čeprav dvomim ,da je čisti piščanec ker ponavadi pri takih zadevah oni zmešajo zraven še kake kožice ,slanino itd
<< x

Myself

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 278

Odgovor Če dec 06, 2007 13:49

no dobil sem odgovor na moje vprašanje....#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#in valda je zadeva nateg!!!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#pre#ed_cl##ed_op#tt#ed_cl##ed_op#tt#ed_cl#Pozdravljeni!#ed_op#br#ed_cl#ObveÃ„Â¹ČžÃƒâ€žÃ¯Â¿Â½am vas o sestavi ZM PiÃ„Â¹ČžÃƒâ€žÃ¯Â¿Â½an�jega fileja (steak). #ed_op#br#ed_cl#Sestavine: piÃ„Â¹ČžÃƒâ€žÃ¯Â¿Â½an�ji file 90%, voda, natrijev alginat, kalcijev#ed_op#br#ed_cl# laktat, hidrirana rastlinska mast, mono in digliceridi.#ed_op#br#ed_cl#Pomanjkljiv tekst na deklaraciji bomo preverili. Morda je priÃ„Â¹Čžlo do#ed_op#br#ed_cl# napake pri izpisovanju na tehtnici.#ed_op#br#ed_cl#Za napako se opravi�ujemo. #ed_op#/tt#ed_cl##ed_op#/tt#ed_cl##ed_op#/pre#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
If you have never been cut in your life, then you are not bulking, you are just fat!

Vrni se na Splošno o prehrani

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner