Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Activlab 2019-10 FORUM

Danes je Sr okt 16, 2019 15:24

Kokice

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

krneki

Mlečnozobec

Vnosov: 275

Odgovor Če nov 22, 2007 19:19

Kokice

Imam eno malo bolj smešno vprašanje, ki ga še nisem zasledil na forumu. :) Doma imam dokaj veliko domače koruze (=kokic) in aparat za peko kokic (na vroč zrak). Odkar sem se začel ukvarjat s fitnesom sem nekako nehal prakticirat 2-3 mesečno veliko skledo kokic + 1/4 masla :) Ker pa sedaj ne bi rad kar vrgel teh kokic stran, me zanima ali jih lahko uporabim kot vir OH, npr. ob večerih 150g kokic z nekaj soli?

LP
<< x

aljaz

Uporabniški avatar

Mojster :)

Vnosov: 426

Odgovor Če nov 22, 2007 19:35

pomoj zvecer ne,ce ze moras daj raje tekom dneva
<< x

Myself

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 278

Odgovor Po nov 26, 2007 13:55

#ed_op#DIV#ed_cl#Jaz to prakticiram že vsaj 2 leti...pa niti ne solim, ker nisem nek slanojed... Pa me vsi čudno gledajo, ko rečem, da jem ob večerih kokice pred tv-jem ampak mislim, da je to eden izmed najbolj zdravih "wannabe junk obrokov"#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#pa še tople so!#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Moje mnenje...dokler si s kalorijam znotraj omejitev je čist vseeno, če jih ješ zvečer.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#150g koruze je lih okol 100g OH...kar ni neka blazna količina#ed_op#/DIV#ed_cl#
If you have never been cut in your life, then you are not bulking, you are just fat!
<< x

DaDo3

Mlečnozobec

Vnosov: 486

Odgovor Po nov 26, 2007 14:00

Myself je napisal/-a:#ed_op#div#ed_cl#Jaz to prakticiram že vsaj 2 leti...pa niti ne solim, ker nisem nek slanojed... Pa me vsi čudno gledajo, ko rečem, da jem ob večerih kokice pred tv-jem ampak mislim, da je to eden izmed najbolj zdravih "wannabe junk obrokov"#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#pa še tople so!#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#Moje mnenje...dokler si s kalorijam znotraj omejitev je čist vseeno, če jih ješ zvečer.#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#150g koruze je lih okol 100g OH...kar ni neka blazna količina#ed_op#/div#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl#100g OH na dieti ohohooh na masi pa bol iz kksnga riza če že po treningu v taki količini.#ed_op#br#ed_cl#
You are what you eat! ;)
<< x

krneki

Mlečnozobec

Vnosov: 275

Odgovor Po nov 26, 2007 15:07

Torej imajo dobro sestavo ali ne? Bi bilo potem v redu 100g kokic popoldan, če sem na masi?
<< x

Myself

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 278

Odgovor Po nov 26, 2007 19:59

probaj pa boš videl#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Moje mnenje je pa, da si veliko več škode narediš z vsem sekiranjem, če je to kul al je bol 100g riža...kortizoltezjebe.press#ed_op#br#ed_cl#
If you have never been cut in your life, then you are not bulking, you are just fat!

Vrni se na Splošno o prehrani

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast