Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je Sr okt 16, 2019 03:07

Čisto informativno...

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Fr0g3c

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 229

Kraj: MB

Odgovor Po avg 20, 2007 14:14

Škobi je napisal/-a:Jaz kot študent(si ne privoščim neke drage hrane) porabim okrog 100€ na mesec, s tem da sem za vikende ponavadi doma.#ed_op#br#ed_cl#Nobenih dodatkov, samo hrana za 6 obrokov na dan...
#ed_op#br#ed_cl#Sem tudi študent v MB. Za hrano okrog 150 € + 40 € za dodatke, torej okrog 200 €#ed_op#br#ed_cl#
Vaditelj fitnesa FZS
<< x

Barbzz

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 51

Kraj: Vrhnika

Odgovor Po avg 20, 2007 14:31

Torej, Nesmrtnik, sprašujem za fanta- če bo priden bo morda kdaj tudi mož#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley2.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Oba sva se vrgla na fitnes- jaz izgubljat maščobo, on pa pridobivat mišično maso. Za začetek sva bolj rekreativca (erm.. trenutno sem jaz bolj zagreta).#ed_op#br#ed_cl#Prvo je bilo treba seveda popedenat prehrano. Doslej se sicer nisva prehranjevala ravno napačno, ampak, treba je biti dosleden. In ker sem seveda jaz kozorog po horoskopu in hočem imeti vse skalkulirano, sem se odločila malo povprašat še druge.#ed_op#br#ed_cl#Če se finančno ne bo izšlo, se bom javila za poskusnega zajčka kakemu fitnes inštruktorju, da me bo hranil (pravilno), jaz pa bom v zameno kvihtala in kasneje delala reklamo zanj, češ, kako on obvlada... #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley4.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Za tole idejo bom sama sebi zaploskala #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley32.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1638

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor Po avg 20, 2007 18:10

Če hočeš malo prišparat, potem ne ješ kake tune nonstop, ker je svinjsko draga, ne ješ drugih dragih stvari, malo preračunaš kolko se splačajo dodatki(predvsem beljakovine, OH so itak dokaj poceni) napram pravi hrani in se da.
I am Not Overweight, I am Undertall (Garfield)
<< x

DaviT

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 856

Kraj: Ljubljana, Šmartno ob Paki

Odgovor Po avg 20, 2007 21:12

Malo več jajc, skute in wheya/kazeina v prahu pa manj mesa.&nbsp;#ed_op#img style="border: 1px solid rgb(49, 105, 198); cursor: pointer; background-color: rgb(198, 211, 239);" onclick="InsertImage('/forum/richedit/smileys/smiley2.gif');" onmouseover="this.style.backgroundColor='#C6D3EF';this.style.border='1px solid #3169C6'; " onmouseout="this.style.backgroundColor=''; this.style.border=''" src="richedit/smileys/smiley2.gif" align="absmiddle"#ed_cl#
The natural way is the only way!
Prejšnja

Vrni se na Splošno o prehrani

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja