Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Fitness November 19 - forum

Danes je Pe nov 22, 2019 14:20

Dmaa

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

johnycage

Pleničar

Vnosov: 34

Odgovor Po mar 20, 2017 15:03

Dmaa

Pozdravljeni

Torej zanima me kaj več zadev o substanci dmaa, tako iz prve roke. Vem, da je bila pred par leti umaknjena iz raznih fat burnerjev in ostalih zadev in bila umaknjena pod nedovoljena poživila. Vendar opažam, da z lanskim oz. letošnjim letom vedno več preworkout izdelkov ponovno vključuje dmaa. Je zadeva zopet legalna? Najbolj me zanima za zelo znan preworkout ****, ki vsebuje kar 65 mg dmaa. Dobi se ga tudi v Angliji v normalnih štacunah z proteini in tudi na ebayu. Torej zadeva ne more več biti prepovedana ali kako?
Kakšen vpliv sploh ima dmaa na trening? Eni pravijo, da lahko res dobro trenirajo in se skoncentrirajo samo na uteži (tunelski vid....). Drugje spet piše da dmaa poslabša trening saj zooža žile.
Kakšno mnenje imate uporabniki, ki ste kdaj uživali slaven Jack 3d z dmaa? So recimo lahko kakšne težave z zakonom če se zadeva kupi na ebayu in je tukaj prepovedana?

Hvala

EDIT Admina: prosim upoštevaj pravila foruma. Hvala.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Sr mar 22, 2017 05:43

Re: Dmaa

zaradi naročila komada komercialnega proizvoda po moje ne boš imel problemov..
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Rushie

Mlečnozobec

Vnosov: 119

Odgovor Pe mar 24, 2017 11:44

Če že hočeš DMAA raje naroči preko kakšne ameriškega spletne supplement trgovine, ne pa ebay. Preverjeno, da ne boš imel problema dobit v SLO.
<< x

johnycage

Pleničar

Odgovor Pe mar 24, 2017 15:13

Rushie je napisal/-a:Če že hočeš DMAA raje naroči preko kakšne ameriškega spletne supplement trgovine, ne pa ebay. Preverjeno, da ne boš imel problema dobit v SLO.

Pa se drugače splača kupovat sploh izdelke z dmaa? Recimo bom občutil sploh kakšno razliko med preworkoutom z dmaa in brez?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe mar 24, 2017 18:03

kak učinek sploh iščeš? stimulans
<< x

johnycage

Pleničar

Odgovor Pe mar 24, 2017 19:54

Grom je napisal/-a:kak učinek sploh iščeš? stimulans

V bistvu nisem velik privrženec preworkout izdelkov in jih redko kdaj uporabljam. Samo na dneve ko sem res izmučen, da mi pač da nekaj zagona da oddelam trening kot se spodobi. Sem probal nekaj teh izdelkov pa noben ni deloval oz. nisem občutil razlike takrat ko sem ga vzel in ko sem bil brez. Potem sem zasledil te izdelke z dmaa in po prebiranju jih vsi hvalijo kot edine delujoče. Zato bi mogoče poizkusil kakšen je učinek. Torej iščem nekaj za energijo (preveč kofeina mi ne ustreza, ker me potem samo glava boli) in popolno osredotočenost
<< x

nitrous30

Mlečnozobec

Vnosov: 198

Odgovor So mar 25, 2017 07:40

Uf, če te že od kofeina boli glava.... po DMAA je sicer res super učinek kakšno uro, ampak crash ki sledi mislim da ni vreden tega. Boljše narediti malo slabši trening na slab dan, pa pol drug dan razturiš. Moje mnenje.
<< x

johnycage

Pleničar

Odgovor So mar 25, 2017 10:04

nitrous30 je napisal/-a:Uf, če te že od kofeina boli glava.... po DMAA je sicer res super učinek kakšno uro, ampak crash ki sledi mislim da ni vreden tega. Boljše narediti malo slabši trening na slab dan, pa pol drug dan razturiš. Moje mnenje.

Pri kofeinu je bilo tako, da sem na koncu jemal mali večje doze od predpisanih, ker ni bilo želenega učinka in je verjetno v tem bil problem. To pa nisem vedel da je tudi pri dmaa crash. Potem se pa res ne splača. Hvala za odgovore
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne mar 26, 2017 06:21

je samo je kasnejsi..
meni najbolj citrullin + mct + kofein + acetil lcarnitin. drzi daleč najdlje in ravno optimalno
<< x

johnycage

Pleničar

Odgovor Ne mar 26, 2017 09:05

Grom je napisal/-a:je samo je kasnejsi..
meni najbolj citrullin + mct + kofein + acetil lcarnitin. drzi daleč najdlje in ravno optimalno

Bom poskusil tudi s tvojim nasvetom. Hvala
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne mar 26, 2017 16:04

je pa to notri v mind & muscle boosterju.
<< x

Rushie

Mlečnozobec

Vnosov: 119

Odgovor Ne mar 26, 2017 20:38

johnycage je napisal/-a:
nitrous30 je napisal/-a:Uf, če te že od kofeina boli glava.... po DMAA je sicer res super učinek kakšno uro, ampak crash ki sledi mislim da ni vreden tega. Boljše narediti malo slabši trening na slab dan, pa pol drug dan razturiš. Moje mnenje.

Pri kofeinu je bilo tako, da sem na koncu jemal mali večje doze od predpisanih, ker ni bilo želenega učinka in je verjetno v tem bil problem. To pa nisem vedel da je tudi pri dmaa crash. Potem se pa res ne splača. Hvala za odgovore

Mislim, informacij si pa tudi tolko dal od sebe, da noben od nas nima pojma, kaj in koliko si sploh jemal.

Koliko kofeina si jemal na koncu pred treningom?

Katere pre-workoute si uporabljal, ko ni bilo učinka? Jih je precej, ki so pod kritiko, kar se formulacije tiče.

Kdaj treniraš (zjutraj, popoldne, itd.), koliko časa trajajo treningi in kaj ješ pred treningom (koliko obrokov pred treningom imaš, kaj konkretno ješ v zadnjem obroku pred treningom, itd.)?

Vrni se na Prehranska dopolnila in prehrana za aktivne

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel