Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Metapure 2 kg 30e - forum

Danes je Sr dec 11, 2019 04:11

prohormon DHEA

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

havana1

Mlečnozobec

Vnosov: 160

Odgovor To apr 22, 2014 15:08

prohormon DHEA

Pozdravljeni,

včeraj sem po 2 mesecih srečal prijatelja,ki ga skoraj nisem prepoznal saj se je zelo dobro zdefiniral in izgubil baje 13 kg v tako kratkem času.Bil sem začuden in presenečen in sem ga vprašal kaj je jemal ta čas in mi je rekel,da neki prohormon dhea v kapsulah mislim.Ker mu nisem verjel,poleg tega pa sem tudi tak človek,ki vse sproba mi je dal za finto eno kapsulo jaz jo seveda pogoltnem in čez par minut je dobesedno teklo iz mene in bil sem poln energije,čeprav zunaj niso bile ravno visoke temperature.Po tem sem sklepal,da gre za močan izdelek in sem ga vprašal,če to kaj škodi oz ima stranskih učinkov in je rekel,da baje ne in tudi ni toksično za jetra saj ne vsebuje metila ampak 7-dhea in 11-dhea.Sedaj me zanima,če tu kaj več veste o tem prohormonu,če ima kdo z njim že kakšne izkušnje ipd.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63904

Odgovor To apr 22, 2014 15:14

Re: prohormon DHEA

mislim da se ni za igrati s prohormoni.
če hočeš spucat rabiš dieto. še hormoni lahko dajo le piko na i.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

havana1

Mlečnozobec

Odgovor To apr 22, 2014 17:28

Pri meni je ta problem,da sem neucakan,sem se bil kar zdefiniran potem sem staknil poskodbo in se spet zredil,zdaj pa bi rad spet cimhitreje pokuril nazaj.Poleg tega sem tudi vedno brez energije,izdelkov s prevec kofeina pa tudi ne smem jemat,ker sem dokaj obcutljiv nanj.Rad bi predvsem neko alternativo,ki mi bo dala zagon in veliko energije saj le-to pogresam.S tem prohormonom sem bil izjemno zadovoljen,saj mi je nudil energijo ampak sem se vseeno rajsi previden in bi najprej poskusil najti za zacetek neki bolj "naraven" izdelek oz. nekaj bolj raziskano,ker o dhea se milo receno,nimam ravno zadosti znanja.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To apr 22, 2014 19:50

če si neučakan ne boš dosegel nič. čudežev ni. če pa je kaj na hitro tudi hitro izgine.
Odsvtujem DHEA predvsem pri mladih moških ki se hitro zamastijo. ker hitro povleče v estrogeno smer
<< x

mcalex

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2451

Odgovor Sr apr 23, 2014 04:14

To je verjetno izdelek Lean Cut od AndroFactory - firme, ki je kao nasledila eno drugo ki so jo po tem, ko jih je DEA obiskala zaprli.
Če je to v USA legalno pri nas ziher ni pa tudi učinek na eno kapsulo tak ne more bit.
11 dhea ( tu je modificirana maščobotopna verzija ) konvertira v 11-ketotestosterone to je anabolični steroid toliko da veš.
<< x

havana1

Mlečnozobec

Odgovor Sr apr 23, 2014 08:34

Da mislim,da gre tocno za ta izdelek,naroci pa se lahko preko interneta za 90$.Na izdelku je sicer pisalo,da stranskih ucinkov ni,vendar sam v to ne verjamem zakaj pa bi potem bilo nelegalno,to o neskodljivosti je spet verjetno marketinska poteza.Malo sem pogooglal vceraj in videl,da ta prohormon DHEA dobis samo na recept,ce mas npr. nizko raven hormonov,ampak spet druga slovenska stran prodaja ta prohormon kot prehransko dopolnilo,ki obljublja boljse pocutje vec energije itd.Medtem,ko bi stranski ucinki naj bili samo mastna koza pa se to redko.Jaz sicer tega ne bom uporabljal se zaenkrat nimam dovolj jajc,poleg tega sem se mlad in si nocem zmesat hormonov.Se pa cudim zakaj toliko negotovosti o tem hormonu,nekateri ga opevajo kot zelo dobrega in neskodljivega,spet drugi ga imajo za nujno zlo.Za 11-dhea sicer ne vem kako deluje oz.zdaj nekako razumem,ko ste mi vi povedali,vem pa,da bi naj 7-dhea bila kao izboljsava,ki ne pusca toliko stranskih ucinkov kot sam Dhea.Stranski ucinki pa se tako ali tako razlikujejo od posameznika,ta kolega se jih zaenkrat nima,ali kdo ve kdaj mu kaj pride.Jaz osebno mislim,da se je veliko neraziskanega o tem hormonu,zato toliko nasprotujocih si mnenj.
<< x

mcalex

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2451

Odgovor Sr apr 23, 2014 08:58

Nelegalno je, ker spada pod prepovedana poživila v športu

https://zakonodaja.com/zakon/kz-1/186-clen-neupravicena-proizvodnja-in-promet-s-prepovedanimi-drogami-nedovoljenimi-snovmi-v-sportu-in

Tako DHEA kot vsi DHEA derivati so na WADA listi in s tem podlegajo zgornjemu členu

USA imajo drugačno zakonodajo. Tam je vse legalno, kar ni specifično prepovedano.

Če kdo prodaja pri nas DHEA je to kaznivo dejanje.

Tudi naročanje iz tujine je enako.
<< x

havana1

Mlečnozobec

Odgovor Sr apr 23, 2014 09:31

Zanimivo,potem stvar res mora delovat,ce je prepovedana v sportu oz. ima neki efekt.Dhea bi naj bil tudi zelo mocan v borbi proti depresiji,zato imajo po moje dodaten razlog,da ga ne uveljavijo,saj se ljudje potem ne bi vec toliko odlocali za AD.Jaz sem po eni kapsuli res bil nekam bolj energicen zato bi to lahko drzalo,je pa res,da oni jemlje 3 na dan z obroki vred ali nekako tako.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr apr 23, 2014 11:48

stvar deluje pri starejsih. pri mladenicu zna zelo povleci v negativno smer.
<< x

MatoKrc

Mlečnozobec

Vnosov: 141

Odgovor Sr apr 23, 2014 16:03

Tu poslušaj kar ti pravi Grom. Ni bližnjic in če boš v kratkem obdobju opazil kakšen napredek, boš na dolgi rok imel hude probleme. Poznam tudi takšne, ki so pretiravali z dhea in so morali obiskati kliničnega... Eno poletje proti ostalim letom se res ne zdi tako veliko.... Ne govori ti Grom za bv....
<< x

havana1

Mlečnozobec

Odgovor Sr apr 23, 2014 17:18

Saj za zdaj se še nočem pečat s tem izdelkom,je res malo prehuda zadeva.Bi pa rad nasel neko alternativo za veliko energije,v obliki teh legalnih prehranskih dodatkov.Jemal sem ze raznorazne pre-workoute,kreatin pa nisem opazil neke razlike.Po moje ti dodatki pripomorejo kakih 5%,ostalo je vse odvisno od nas in nekaj genetike.Moja genetika je zelo cudna,namrec hujsam dokaj hitro,prav tako pa se tudi hitro zredim kar spet ni ok.Prav tako vedno cutim pomanjkanje energije oz. neke zbranosti,ceprav spim zadosti.Morda pa imam premajhne obroke kaj pa vem.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr apr 23, 2014 18:11

ne razumes. ni ravno huda. predvsem pa so stranski efekti kot pri pravem dopingu
<< x

havana1

Mlečnozobec

Odgovor Sr apr 23, 2014 18:59

Aha no saj nisem tako mislil,pac so mozni stranski ucinki katerih se malo bojim.Saj po moje,ce bi se ljudje drzali norm in ne bi presegali doz,ne bi bilo komplikacij,ce sploh kaj.Sem pa malo prej prebral,da na ljudeh se ni dokazan ucinek dhea na povecanje mm ali izgubo mascobe,zaenkrat je studija bila uspesna oz. potrjena le na zivalih,tako,da vec ne verjamem toliko v ta hormon,morda res pomaga starejsim,da zvisajo vrednosti to pa je po moje tudi vse
<< x

hipnotic1978

Pleničar

Vnosov: 29

Odgovor Ne dec 27, 2015 22:55

Pri kolkih letih ga bi blo priporočljivo vzet,glede nato da s starostjo testosteron upada?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne dec 27, 2015 22:57

kaj če se ti kot moškemu spreminja v estrogen in bo še slabše?
Naslednja

Vrni se na Prehranska dopolnila in prehrana za aktivne

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Fitness November 19 - forum