Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je To jun 02, 2020 19:35

Vprašanje glede kreatina

<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1960

Kraj: Ptuj

Odgovor Po dec 10, 2007 23:32

očitno nisem na tekočem, pa ne da se mi brskat po forumu da bi našel odgovor...kaj so NO izdelki?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Po dec 10, 2007 23:36

Glavna substanca je arginin ali soli arginina ali kak drug prekurzor dušikovega oksida (NO) substance ki širi krvne žile in tako omogoča večji dotok hranil v mišico in boljšo pumpo.

Raznim podobnim proizvodom so potem dodane še druge zadeve kot kreatin, glutamin bcaa...
Na osnovi tistega kar je dovoljeno in kar je pametno dodati za pred trening smo sestavili tudi MaxxBooster ki ima odlično ceno za tisto kar prinaša:

nič od tega pa seveda ne pomaga če nimaš dovolj gradnikov (beljakovin) in delavcev (kalorij) . torej pošlihtane prehrane.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 125

Odgovor Pe jun 20, 2008 15:53

jaz sem si kupu creatin pa sem še začetnik pa mam par vprašanj( nočem odpirat nove teme o kreatinu ker jih je že preveč)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#1.a se kreatin lahko uporablja na dieti (izgubljanju telesne maščobe)#ed_op#br#ed_cl#2. jaz sem star 14 let a lahko negativno vpliva na moj razvoj?#ed_op#br#ed_cl#3. lahko vpliva na rasni hormon?#ed_op#br#ed_cl#
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Vnosov: 2756

Kraj: Brje

Odgovor Pe jun 20, 2008 16:01

fuck3r je napisal/-a:jaz sem si kupu creatin pa sem še začetnik pa mam par vprašanj( nočem odpirat nove teme o kreatinu ker jih je že preveč)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#1.a se kreatin lahko uporablja na dieti (izgubljanju telesne maščobe)#ed_op#br#ed_cl#2. jaz sem star 14 let a lahko negativno vpliva na moj razvoj?#ed_op#br#ed_cl#3. lahko vpliva na rasni hormon?#ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#1. da#ed_op#br#ed_cl#2. ne#ed_op#br#ed_cl#3. ne#ed_op#br#ed_cl#
http://hl-fitness.net/
HEALTHY LIFE FITNESS & NUTRITION
Goriška cesta 29A, Ajdovščina
GSM: 040417832
eMail: info@hl-fitness.net bostjancebron@gmail.com
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe jun 20, 2008 16:04

ok hvala. ker meni doma govorijo naj ne jem tega kreatina da si bom življenje zapravu z tem pa da zaradi tega hitrej umreš... pa bla bla najhujš pa je da jim je to zdravnik potrdu da kreatin negativno vpliva tko da sem se moral prepričat#ed_op#br#ed_cl#
<< x

shut up and squat!

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 872

Kraj: Celje

Odgovor Pe jun 20, 2008 16:13

#ed_op#P#ed_cl#
fuck3r je napisal/-a:ok hvala. ker meni doma govorijo naj ne jem tega kreatina da si bom življenje zapravu z tem pa da zaradi tega hitrej umreš... pa bla bla najhujš pa je da jim je to zdravnik potrdu da kreatin negativno vpliva tko da sem se moral prepričat#ed_op#BR#ed_cl#
#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#P#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#P#ed_cl#ja bolje da se ga vsak vikend napiješ kot večina najstnikov pol bo pa to za okolico čist "normalno",kreatina pa bognedaj :D#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4233

Odgovor Pe jun 20, 2008 16:26

#ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#IMG src="/forum/richedit/smileys/smiley4.gif"#ed_cl##ed_op#FONT color=#e2f1f4#ed_cl#&nbsp;.#ed_op#/FONT#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe jun 20, 2008 19:25

pa ja saj tko je. tu v bistvu ljudje nimajo pojma ko vidijo kakega bilderja govorijo to je napihnjen sam od proteinov, pa ne vedo koliko truda in dvigovanja uteži je moral on v to vložit#ed_op#br#ed_cl#pa na te dodatke gledajo kot na strup&nbsp;&nbsp; saj men pa je to tko skozi eno uho notr skozi drugo pa ven #ed_op#br#ed_cl#
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Pe jun 20, 2008 19:30

Če jim ne vrjameš, zakaj potem sprašuješ to?
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Pe jun 20, 2008 19:38

vprašu sem zato da vidm vaše mnenje&nbsp; pa prej sem mislu da je kreatin samo na masi
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor So jun 21, 2008 08:39

sedaj sem si prebral to http://www.aricom.si/clanek01.htm in mi je postalo vse jasno#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#da ne bo pomote ne kršim pravila saj je ta članek napisal gašper#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Sagaris

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1638

Kraj: Ilirska Bistrica

Odgovor So jun 21, 2008 09:38

Sej je prav da se tukaj pozanimaš za sigurno. Da ti ne bo kdaj kak "bilder" podturil kakih slabih stvari...
Povej doma da kreatin tudi sami jejo(v rdečem mesu ga je kar neki) in da ga imajo trenutno v telesu. Pa da vidmo odziv :smt003
I am Not Overweight, I am Undertall (Garfield)
<< x

fuck3r

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor So jun 21, 2008 09:42

ok bom povedal škobi. danes zjutraj ker sem komaj včeraj kreatin dobil in sem ga pozabu vzet ( vem idiot sem :D) naj ga sedaj pred treningom vzamem al naj počaka do ju3 in pol razdelim na zjutraj na tešče pa pred treningom?#ed_op#br#ed_cl#
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Vnosov: 2756

Kraj: Brje

Odgovor So jun 21, 2008 11:03

fuck3r je napisal/-a:ok bom povedal škobi. danes zjutraj ker sem komaj včeraj kreatin dobil in sem ga pozabu vzet ( vem idiot sem :D) naj ga sedaj pred treningom vzamem al naj počaka do ju3 in pol razdelim na zjutraj na tešče pa pred treningom?#ed_op#br#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#vzami pred treningom in konc. sej ni pomembno preveč se obremenjujete z malenkosttmi, lovite miši sloni grejo mimo;)#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
http://hl-fitness.net/
HEALTHY LIFE FITNESS & NUTRITION
Goriška cesta 29A, Ajdovščina
GSM: 040417832
eMail: info@hl-fitness.net bostjancebron@gmail.com
<< x

fast

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 445

Kraj: Ljubljana

Odgovor So jun 21, 2008 11:08

Kreatin ti izmerijo tudi v krvi s kakšno malo boljšo(obsežnejo) analizo krvne slike, ne za diagnosticiranje, ampak sistematski pregled,..., tako da to ni bau bau ampak komponenta nujna za življenje-zdravje, ki ima svoj minimum in maximum.#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Za sebe lahko rečem da sem ga imel, ko še nisem dietiral in fitnesiral, na spodnji meji, kljub prekomerni teži#ed_op#img src="richedit/smileys/Other/18.gif"#ed_cl#, sedaj ga jemljem ampak se več gibljem in imam nekako srednje vrednosti, je pa potreba večja&nbsp; glede na fizične aktivnosti , pa čeprav sem na keto , se pravi jem več mesa kot običajno in ne presežem maximuma, niti ne dosegam zgornje meje.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prehranska dopolnila in prehrana za aktivne

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

FB skupina FB skupina 2