Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Promocije Activlab

Danes je Če jul 18, 2019 12:02

kaj je narobe

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

mcalex

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2451

Odgovor Sr feb 19, 2003 12:26

Tune so OK.Solatam se ne rabiš odpovedat pač pa različnim dresingom in ostalemu.Dodajaj samo kis,sol in ostale začimbe olje pa naj bo olivno ali laneno
Fit Tovarna Coach - Aleksander
aleksander@fittovarna.com
<< x

miška

Pleničar

Vnosov: 12

Odgovor Sr feb 19, 2003 12:40

Se pravi če prov razumem. 4* na teden samo uteži, velik mesa, tune + omega 3. Kaj pa proteini Protein Delite a so tapravi.Kaj pa kaksn Fat burner a se mi splača?
<< x

mcalex

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr feb 19, 2003 12:51

Če so to tisti od Sciteca bi se jim rajši izognil.Kupi rajši Ultimate,Eas,Maxx.Whey ipd.Prvo začni zgublajt maščobo samo z dieto potem vključi fat-burnerje ker so ti samo dodatek.
<< x

Grega

Mlečnozobec

Vnosov: 221

Odgovor Sr feb 19, 2003 12:51

Edina pomankljivost tega foruma je v tem, da vsak laik, ki kaj vprasa se mu odgovori, kot da je bb. Noben ne more trditi, da bo ob taksnem treningu, ki ga ima, aerobika negativno vplivala. Kaj pa kondicija, splosno pocutje, energija...? Seveda imate pa absolutno prav, ce bi vprasal nekdo, ki ima 1.80 pa 90kg in noce izgubit g misic.
Ampak se enkrat, meni se zdi, da je najbolj pomembno v njenem primeru prehrana.
Aja pa njen trening z utezmi jaz ne bi imenoval anaerobni.
<< x

david_off

Mlečnozobec

Vnosov: 154

Kraj: Grosuplje

Odgovor Sr feb 19, 2003 14:27

Aja pa njen trening z utezmi jaz ne bi imenoval anaerobni.

Kako pa?? :)
<< x

miška

Pleničar

Vnosov: 12

Odgovor Sr feb 19, 2003 15:43

Ja to tud mene zanima. Kaks pa je pol. Razen ce misls, da se 1 uro samo sprehajam z utežmi. :cool:Ja če bi se tko dal bi bla se najbolj vesela :D.
<< x

mcalex

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če feb 20, 2003 08:12

Študije so pokazale da ženske najbolje reagirajo na težki trening z 8-12 ponavljanj glede izgube maščobe in pridob.mišične mase.
Grega: več mišic,hitrejši metabolizem ,lažje izgubljanje maščobe.Zakaj pa misliš da prihaja do jo-jo efekta pri dietah? Ker telo zgubi mišično maso in je metabolizem počasnejši kot na začetku.In potem se maščoba še lažje shranjuje.Ohranitev mišične mase je najbolj pomemben del celotnega procesa.In kardio k temu ne pripomore čisto nič,ravno nasprotno še dodatno kuri mišice.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63754

Odgovor Če feb 20, 2003 10:14

Ok. Res je da 2h aerobike na teden ob treningu z utežmi ne bo imelo nekega drastičnega vpliva na mišično maso.
Seveda tudi bistvenega vpliva na maščobo ne.

Vendar, ko se bom odločil ponovno znižati odstotek maščobe definitvno ne bom dodal aerobnih. Gre preveč lahko če mišično maso ohranjaš in predvsem zelo težko če mišično maso izgubljaš..
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

mcalex

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če feb 20, 2003 11:33

Če pa že moraš delat kardio pa vsaj delaj intervalni trening ( ker je zelo podoben treningu z utežmi kar se intenzivnosti tiče )
Nočem zdaj tu koga žalit ampak zakaj misliš davečina žensk ki preskačejo ure in ure na aerobiki ne zgubi nič maščobe? Zato ker je ta oblika treninga premalo intenzivna da bi ohranjala mišično maso in ti služi samo kot izguba določernega števila kalorij.
<< x

david_off

Mlečnozobec

Odgovor Če feb 20, 2003 13:39

Zato ker je ta oblika treninga premalo intenzivna da bi ohranjala mišično maso in ti služi samo kot izguba določernega števila kalorij.

DAJ POVEJ MI, IZ KJE SE PA CRPAJO KALORIJE?
(IZ MISIC ALI IZ SPEHA)

D.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63754

Odgovor Če feb 20, 2003 13:49

Odvisno od intenzivnosti in dolžine, prehrane...
Moraš pa vedeti, da gre tudi pri kurjenju maščobe velikorat za medmišično maščobo, kar še dodatno poudari podkožno.
<< x

Anubis

Uporabniški avatar

Pojoči lump

Vnosov: 957

Kraj: MAXXIMUM SHOP KRANJ

Odgovor Če feb 20, 2003 13:50

[ [/quote]

DAJ POVEJ MI, IZ KJE SE PA CRPAJO KALORIJE?
(IZ MISIC ALI IZ SPEHA)

D. [/quote]

Najorej vsa svinjarija, ki jo poješ čez dan, potem mišice in nato špeh....če že ravno želiš...

Sploh pa me nekaj zanima (brez zamere že v naprej) - nisi ti pred približno slabima dvema mesecema spraševal o osnovnih napotkih glede treninga, prehrane, dodatkov? Oprosti, če se motim ampak potem moraš biti neverjeten, da si v pičlih dveh mesecih pridobil toliko znanja, da lahko svetuješ drugim kaj ja in kaj ne....argumentirano seveda...

Svetovanj brez argumentov je vse preveč na bordu in tudi vse preveč nekih kvazi teorij o tem in onem...

Če pa gre samo za pozo - fascinirati ženske in pokazati kako vse vemo in kako smo čudoviti potem pa kar....konec koncev je 3/4 ljudi izključno iz tega razloga v fitnesu in BBju. žal.

Tega res ni treba...

Svetuje naj tisti, kateri je toliko suveren, da lahko poda tudi antitezo, jo zagovarja s stališča nasprotnika in jo potem ovrže z znanjem pridobljenem iz izkušenj, literature ali debate....

to pa traja in traja....in ko misliš, da veliko veš, veš še vedno veliko premalo.

Brez zamere še enkrat ampak vse prevečkrat me kaj takega zbode v oči, ne samo pri tebi.
<< x

Grega

Mlečnozobec

Vnosov: 221

Odgovor Če feb 20, 2003 14:07

Eni izgleda nocejo dojeti bistva, kar sem zelel napisati in to je, da ni treba navadnim ljudem odg., da ne rabijo 2h aerobike na teden. Lepo je Grom povedal, da ji skodila ziher ne bo, res, da tudi z njo ne bo blazno spremenila svoje % mascobe (lep primer aerobicarke, ko vsak dan tam skacejo pa se vedno so "mehke"), bo pa okrepila srce, kondicije bo imela vec, vec energije, spotila se bo (cistilo telo)...
To da količina misic in trening z utezmi ter prehrana najvec pripomoreta k izgubi mascobe pa je itak jasno, samo noben ne more rect, da normalnim ljudem 2h aerobne vadbe skodita.
Zakaj njena vadba ni aerobna pri utezeh? 1kg na nogah pa 10 ponovitev ne spravita utripa niti cez 60%.
<< x

david_off

Mlečnozobec

Odgovor Če feb 20, 2003 14:43

Najprej anubisu: Seveda sem spraseval za nasvete in tudi deloma za napotke. Vendar pa niso bili osnovni. V fitnesu sem ze 4. leto
in spodobilo bi se, da se v tem casu ze nekaj naucim, deloma od sebe in svojih izkusenj, deloma od drugih. Ker pa predvidevam, da se tudi ti ukvarjas z BB ali pa s cim podobnim, potem verjetno ves, da je na svetu veliko teorij in veliko izkusenj, ki se kdaj pa kdaj popolnoma razlikujejo. Res pa je, da zbiram izkusnje drugih ljudi in jih med sabo primerjam. Zato kdaj pa kdaj vprasam cisto obicno vprasanje in to, kot si verjetno ze ugotovil, zaradi tega, ker si tako kot vsi ostali, zelim poizkusiti cim vec kombinacij in ugotoviti katera je zame najboljsa. Ker sem cez dan zaposlen in nimam casa brati nekih medicinskih studij, to raje prepustim drugim, ki potem komentirajo dolocene stvari in na tak nacin prihajam do
znanja. Znajti se je treba.

Zdaj pa se Gregorju: Nikdar nisem rekel, da 2h aerobike skodi. Rekel sem samo,da so nepotrebne. Ce pa komu to zelo ugaja, pa naj si jo privosci kolikor si jo pac hoce. Ce ima kdo prevec casa, naj izvoli...!! Treba gledati tudi na racionalnost treningov.

D.
<< x

Goga

Pleničar

Vnosov: 32

Odgovor Pe feb 21, 2003 07:34

Moški vedno zaidete na neka druga pota, ki se ravno ne tičejo teme, še manj pa tistega, ki kaj vpraša in bi rad dobil čimveč koristnih informacij.

Jaz pravim naj kar hodi 2x na teden na aerobiko. Po moje ne hodi ravno samo zaradi izgube maščobe. Vsaj jaz hodim na aerobiko tudi zaradi drugih stvari.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Cruhs Forum Postani Fit