Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 50% - forum

Danes je Po okt 21, 2019 02:10

Day off again

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Sporty

Pleničar

Vnosov: 42

Odgovor Pe nov 11, 2005 12:25

Day off again

Lp!
Jaz pa ravno zacenjam z zdravo prehrano in sportem. Vem, da veliko pise o day off-ih, pa me zanima, na koliko casa ga izvedes? Npr. 1 teden pravilno, in potem day off npr. + 500 kcal iz "nezdrave hrane"? Videla sem, da Stasa to izvaja 2x/ted, ena punca pa si za day off privosci alkohol?! In, ali ga je nujno treba imeti - ali je bolj skodljiv kot koristen, ce ga ne izvajas pravilno? ker ko zacnem s sladkarijami, ponavadi ne ostane na majhni kolicini, skoda pa se mi zdi "pokvarit" cel teden vztrajanja.
Never give up...
<< x

Hrust

slovenski Seinfeld :)

Vnosov: 461

Odgovor Pe nov 11, 2005 13:12

Ce se komplicira in dela by the book, potem ni "day offa" ampak "refeed", torej dvignes OH iz cistih virov. Primerno za tekmovalce oz. zelo resne rekreativce.

Ce se ne komplicira je "day off", le da je v obliki kontroliranega zauzitja malo "prepovedanih" jedi enakomerno skozi dan v kombinaciji s clean prehrano. Primerno za rekreativce, ki hocejo nadpovprecne rezultate. Torej vecina tukaj.

Ce se dela na podlagi raznih govoric, potem se na "day off" neumorno prezira s svinjarijami in temu posledicni so tudi rezultati. Primerno za ljudi, ki jim fitnes ni nacin zivljenja in ob dietah strasno trpijo oz. za tiste, ki jim ni prevec pomemben dober rezultat v doglednem casu.

Naceloma je day off primeren vsake toliko, da se psihicno odpocijemo od diete. Torej odvisno od posameznika ali je to teden dni, 14 dni ali en mesec. Kaksen naj bo ta day off, pa sem opisal zgoraj.
<< x

Mitsu

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 405

Odgovor Pe nov 11, 2005 14:10

Hrust je napisal/-a:Ce se komplicira in dela by the book, potem ni "day offa" ampak "refeed", torej dvignes OH iz cistih virov. Primerno za tekmovalce oz. zelo resne rekreativce.

Ce se ne komplicira je "day off", le da je v obliki kontroliranega zauzitja malo "prepovedanih" jedi enakomerno skozi dan v kombinaciji s clean prehrano. Primerno za rekreativce, ki hocejo nadpovprecne rezultate. Torej vecina tukaj.

Ce se dela na podlagi raznih govoric, potem se na "day off" neumorno prezira s svinjarijami in temu posledicni so tudi rezultati. Primerno za ljudi, ki jim fitnes ni nacin zivljenja in ob dietah strasno trpijo oz. za tiste, ki jim ni prevec pomemben dober rezultat v doglednem casu.

Naceloma je day off primeren vsake toliko, da se psihicno odpocijemo od diete. Torej odvisno od posameznika ali je to teden dni, 14 dni ali en mesec. Kaksen naj bo ta day off, pa sem opisal zgoraj.

Word. Če lahko dodam še, je zelo pogost pojav pri tistih ki se na "day off" nažirajo z vso svinjarijo ta, da kar naenkrat začnejo jest to svinjarijo vsak dan in potem na "day off" jedo clean hrano. :smt005 :smt005

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja