Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum Komplet knjig Bemumast

Danes je Sr avg 21, 2019 19:03

Fatburnerji

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

kat.

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 321

Kraj: Ljubljana

Odgovor To sep 27, 2005 09:12

yeah!
:smt004

no pa veliko uspehov pri doseganju ciljev!

sem se še nečesa spomnila.
jaz delam posebej kvihte, posebej pa aerobno vadbo, četudi v istem dnevu. pustim nekaj ur vmes (jutro - popoldne, npr), za regeneracijo in boljšo učinkovitost vsakega treninga (recimo, si ne predstavljam intervalov ali fartleka takoj po treningu nog; ali pa dober trening nog takoj po teku).
<< x

OutThere

Senior Member

Vnosov: 590

Odgovor To sep 27, 2005 18:38

GO FOR IT!
Climb more, suck less.
(Več plezat, manj smrdet.)
<< x

mara

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 134

Kraj: n.gorica

Odgovor To sep 27, 2005 19:48

kat. je napisal/-a:meni so tu na forumu svetovali, da se izogibam mlečnim izdelkom in sadju in to se mi je zelo hitro ful poznalo (v pozitivnem smislu).

jasno. pri meni deluje dolgočasen (lakto-ovo-vegetarijanski) visokobeljakovinski, nizko-OH jedilnik z dvema dnevoma OH-polnjenja per week.

zdravo Kat., sem že nekajkrat menda sprožila to vprašanje glede mlečnih izdelkov, ampak nisem še dobila nekega zadovoljivega odgovora - zakaj si omejila mlečne izdelke in katere m.i. točno? Razumem če gre za sir, polno mleko ipd. ne razumem pa če gre za skuto, jogurte fat free etc. Al ma tu laktoza al ne vem kaj kako hudo vlogo?
sam za info...tnx
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63805

Odgovor To sep 27, 2005 20:46

Pri navadnem smrtniku mlečni izdelki ne bi smeli imeti vpliva. BB se jih pred tekmo izogibajo. Zakaj? Še noben do sedaj mi ni znal povedati. Je pa dejstvo da telo zadržuje več vode v telesu. Po moje zaradi kakšne reakcije na laktozo kar pa po moje tudi ni najbolje iz npr. stališča napredka in ne le izgleda saj se mora telo namesto da bi počivalo obremenjevati še s tem...
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

goran

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 167

Kraj: maribor

Odgovor Sr sep 28, 2005 05:16

bom se še jaz vključil v temo. jaz osebno se pripravljam na tekmo pa še vedno nisem izključil iz jedilnika skute in lca jogurtov fat free. to ne pomeni da jem samo to. je pa trenutno edini vir OH, se pravi energije ki jo zaužijem dnevno. Govorim nekje do 60 g OH dnevno iz skute, jogurtov, nekaj iz zelenjave in seveda iz wheya. to pa vse skupaj ne pomeni da mlečnih izdelkov ne bom izključil iz jedilnika. jo bom, samo ko bo za to čas. ker če bi jo prehitro izključil, potem ko bo treba zmanjpšat OH, več ne bom imel kaj zmanjševat. tak si pač jaz to predstavljam. v tem primeru pa gre za mlečni sladkor,laktozo, ki mislim da ima nizki GI, res pa je da mogoče zadržuje malo vode. Ampak zaenkrat še jo lahko malo. to bi mel jaz za pokomentirat.
<< x

XY

Odgovor Sr sep 28, 2005 07:03

licno misljenje-iole onaj tko se sprema za b.b takmicenje mora da ima vise nego fantastican metabolizam ukoliko uspeva da se odradi konziumirajuci bilo koju vrstu mlecnih proizvoda.......naglasavm fantastican metabolizam.....ja sam stvarno dosta dugo u ovom i vidajo sam svakakvih ljudi koji su cak pivo konzumirali 3 nedelje pred takmicenje,ali da je neko korstio mlecne prozivode spremajuci se za takmicenje.....svaka cast!!!!!!
<< x

goran

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Sr sep 28, 2005 07:20

pedjos123 je napisal/-a:licno misljenje-iole onaj tko se sprema za b.b takmicenje mora da ima vise nego fantastican metabolizam ukoliko uspeva da se odradi konziumirajuci bilo koju vrstu mlecnih proizvoda.......naglasavm fantastican metabolizam.....ja sam stvarno dosta dugo u ovom i vidajo sam svakakvih ljudi koji su cak pivo konzumirali 3 nedelje pred takmicenje,ali da je neko korstio mlecne prozivode spremajuci se za takmicenje.....svaka cast!!!!!!
jaz se pripravljam na tekmo ki bo v KP, se pravi čez slaba 2 meseca. Osebno sem na dieti že od konca aprila. malo predolgo. ne uživam bilo koju vrsto mlečnih izdelkov, le skuto. Npr. mleka sploh ne pijem. To pa ne pomeni da skute ne bom odstranil iz jedilnika. Bom, ampak šele 1 mesec prej, da bo vsaj neki efekt. Lahko pa mi verjameš, da sem najboljše rezultate dosego ko sem na dan pojedo 1,5 kg skute. to še meni ni jasno kak je to možno, ampak je resnica. Ampak sedaj je absolutno tolko ne pojem. 3 krat dnevno skuta(zjutraj in po obeh treningih). drugače pa samo meso(piščanec, tuna). to pa je tudi vse. Saj bomo vidli. sem novi v tem in pač sam spozmavam svoje telo, kaj mu najbolj paše. verjetno bodo rezultati drugo leto boljši, ker bom tudi sam bolj izkušen. Tebi pa hvala za komentar. bom vzel na znanje. LP
<< x

kat.

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Sr sep 28, 2005 09:14

mara je napisal/-a:zdravo Kat., sem že nekajkrat menda sprožila to vprašanje glede mlečnih izdelkov, ampak nisem še dobila nekega zadovoljivega odgovora - zakaj si omejila mlečne izdelke in katere m.i. točno? Razumem če gre za sir, polno mleko ipd. ne razumem pa če gre za skuto, jogurte fat free etc. Al ma tu laktoza al ne vem kaj kako hudo vlogo?
sam za info...tnx

joj ne vem, če ti znam sploh postreč s kakšno teorijo na to temo - tjaša mi je svetovala v dnevniku, naj probam... sem probala in deluje. kot vege sem seveda prej večino B temeljila na mlečnih izdelkih - jogurt, siri, mleko, ... u name it.
zdaj: dnevno nekaj mleka 0.5% M v kavi (+ občasno kakšna mlečna kava, če grem ven - četudi to verjetno ni low fat...), do 1/2 kg puste skute na dan. nič jogurta (al pa - če premislim - kvečjemu mi pade na pamet 1x mesečno; skuta me čisto zadovolji :smt002 ), redko sir (ki ga sicer obožujem, ampak mi ne rabi več toliko - če pa se mi zalušta, ga jem, ampak to je zdaj kar redko).

ne vem zakaj, ampak zdi se mi, da me tak režim manj "napihuje" - verjetno bo to, kar so drugi napisali, kar držalo. sem pa zdaj postala resnično huda huda fenica puste skute (tudi na osnovi tega, kar je goran že pisal v svojih postih, pa sem se odločila sprobat)! :smt016 :smt016 :smt016 :smt016
<< x

veliki

Senior Member

Vnosov: 699

Odgovor Sr sep 28, 2005 09:39

pomojem boljsi napredek pri vecji kolicini skute je vecja kolicina kalcija v dieti... ki dokazano vpliva na fat burning... drugega razloga pomojem ni...
<< x

kat.

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Sr sep 28, 2005 09:45

če že mlečni izdelki, in to redno, potem vsekakor pusta skuta. se že skorajda *mora* poznat v pozitivnem smislu... :smt001
osebno jemljem kalcij tudi dodatno (ca-mg-zn tablete).
<< x

XY

Odgovor Sr sep 28, 2005 09:57

goran je napisal/-a:
pedjos123 je napisal/-a:licno misljenje-iole onaj tko se sprema za b.b takmicenje mora da ima vise nego fantastican metabolizam ukoliko uspeva da se odradi konziumirajuci bilo koju vrstu mlecnih proizvoda.......naglasavm fantastican metabolizam.....ja sam stvarno dosta dugo u ovom i vidajo sam svakakvih ljudi koji su cak pivo konzumirali 3 nedelje pred takmicenje,ali da je neko korstio mlecne prozivode spremajuci se za takmicenje.....svaka cast!!!!!!
jaz se pripravljam na tekmo ki bo v KP, se pravi čez slaba 2 meseca. Osebno sem na dieti že od konca aprila. malo predolgo. ne uživam bilo koju vrsto mlečnih izdelkov, le skuto. Npr. mleka sploh ne pijem. To pa ne pomeni da skute ne bom odstranil iz jedilnika. Bom, ampak šele 1 mesec prej, da bo vsaj neki efekt. Lahko pa mi verjameš, da sem najboljše rezultate dosego ko sem na dan pojedo 1,5 kg skute. to še meni ni jasno kak je to možno, ampak je resnica. Ampak sedaj je absolutno tolko ne pojem. 3 krat dnevno skuta(zjutraj in po obeh treningih). drugače pa samo meso(piščanec, tuna). to pa je tudi vse. Saj bomo vidli. sem novi v tem in pač sam spozmavam svoje telo, kaj mu najbolj paše. verjetno bodo rezultati drugo leto boljši, ker bom tudi sam bolj izkušen. Tebi pa hvala za komentar. bom vzel na znanje. LP
..........................nemoj da me krivo shvatis,nisam ni malo bio cinican.......samo sam hteo da iznesem svoje misljenje u vezi bilo kakvih mlecnih proizvoda....znaci i ne samo moje misljenje veca kako sam i rekao,jako dugo sam u ovome i stvarno sam vidajomkoje kakvih ljudi da se spremaju na ovome ili na onome....ali na bilo kakvom....PONAVLJAM...BILO KAKVOM MLECNOM PROZIVODU...to jos nisam video.....

cak i jedan od najvecih zagovrnika mlecnih proizvoda tj sitnog sira petar celik ga izbacuje iz upotrebe 3 nedelj pre takicenje jeer nemoze da izvuce forumu kako treba....

a jos jednu stvar veoma bitnu napominjem...da je petar ceklik jedan od stare garde i da radi ono sto je radio i pre 30 godina...znaci one njegove fore sa ledenom dijetom tj oslic po 5 dana ,taj sitni tj svapski sir itd itd itd itd.....
hiocu da kazem ovo...taj sistem je odavno napsuten,tali tada se cinio kao najbolje resenje jer se nije znalo za bolje.......tada je i deca smtrana za sterodi za bogove a dnas je malo ko vise i uzima.....

znaci samo sam hteo da dam dobrnameran savet,a pogotvo ako se spremas za KP....zelim ti sve najbolje,i nemoj da rzmisaljs u tom pravcu da tek upoznajes svoje telo....uvek ces kasniti za nekim -veruj mi.....AKO kazes da si na dijeti od aprila......brate do sada si ti vec morao da budes u extra formi i samo da se poigravas sa UH...tj da ne padas u katabolizam...uostalom to su radili mnogi profi b.b.tj buili su u formi po 3 meseca pred takmcinje i jednio sto im je ostajalo to je da se poigravaju sa metabolzimom i sa UH.....

ali da se vratim na mlecne prozivode.....odista ti zelim sve najbiolje...ali moras malo da ukjljucis logiku pa ces videti da nije sve tako kako pise na labelama....
<< x

goran

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Sr sep 28, 2005 10:35

hvala ti za dobronamerni nasvet. vem da sem predolgo na dieti. upam da se nebom zajebal ampak si zdaj večjega vnosa OH ne morem privoščiti. je prepozno. če pa te zanima imam na forumu slike pod slike članov-nekaj slik komentiraj- to je blo nekje junija. 2 meseca diete. daj prosim poglej tja pa povej kak se ti zdi. zdaj je še bolje. verjemi. vendar sedaj sem brez kardia da me nebi pobralo. to še pride na vrsto. hvala ti že v naprej.LP
Prejšnja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Cruhs Forum Yamamoto Raden + GRATIS Keel