Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je To dec 10, 2019 05:55

Yohcaftir!

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

roky-boy

Pleničar

Vnosov: 6

Odgovor Ne sep 18, 2005 17:42

Yohcaftir!

Pozdravljeni!

Mene pa zanima al je že mogoče kdo izmed Vas poiskusil tole kremo sam naredit, ker če tko pogledamo je cena pri nas kar zasoljena, glede na to da sestavine niso ravno drage (Yohimbin, Coffein in krema ki se dobro vpija)!
No, res pa je, da je tale čisti Yohimbin ful težko dobit, namreč vse kar se prodaja(tujina) je le koncentrat (2,5%), kar pa menda ni ravno ok za mešanje, ali?
Sicer sem na eni od spletnih strani zasledil, da prodajajo tud čistega, ampak je spet problem, da kaj takega nebi prišlo preko carine (prah) in pol so sam še problemi!
No skratka, moje vprašanje je ali bi se dalo kje pri nas dobit čisti Yohimbin al pa mogoče na sosednjem Hrvaškem, ker tam menda ni prepovedan in se ga da dobit, sam ne vem kje, tak da bi za vsako informacijo bil hvaležen:)!

Hvala v naprej in LP,
Roky!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63904

Odgovor Po sep 19, 2005 20:59

Yohcaftir je poleg yohimbina, kofeina vseboval tudi ščitnični hormon ki uravnava hitrost presnove tiroksin.. Kreme pod tem imenom jasno ni več saj sem si ime izmislil sam. Mislim pa da čistega yohimbina nebo problem dobiti preko neta.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

roky-boy

Pleničar

Vnosov: 6

Odgovor Sr sep 21, 2005 16:04

živjo!

Aha, se pravi, da je treba dodat še tisti hormon ščitnice in sicer tiroksin, no ampak brez tega bi tud šlo, ali?
No tega pa nisem vedel, da ste si ime izmislili Vi, se pravi, da ste jo tudi izdelovali, ali?
No, saj tele substance se sicer da dobit na netu ampak mislim, da je mal zakomplicirano glede carine, ker je vse to v prehu in pol, ko to poštna carina odpre, takoj posumi, da gre za nekaj nedovoljenega in pol tega itaq ne dobiš!
A bi mi mogoče posredovali kakšen naslov, kjer bi se to dalo dobit, mogoče znotraj EU, ker pol itaq ni carine?

Hvala za odgovore in pomoč ter LP,
Roky!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Če sep 22, 2005 20:51

Jasno da tiroksin ni potreben.Sicer bo tako manj učinkovita vendar veliko bolj varna.
Kremo so izdelovali v lekarni v Italiji po mojem receptu. To so bili časi ko se še nismo ukvarjali s prodajo dodatkov k prehrani. Nekje 5 let nazaj.

Kje se kupi sedaj kaj podobnega v EU ne vem. Imaš pa kot vem na črnem trgu izdelke, ki vsebujejo yohimbin in clenbuterol za inekcijsko uporabo.
<< x

NiteWalkr

Mlečnozobec

Vnosov: 140

Kraj: Neversugarland

Odgovor Pe sep 23, 2005 01:06

Gašper Grom je napisal/-a:Jasno da tiroksin ni potreben.Sicer bo tako manj učinkovita vendar veliko bolj varna.
Kremo so izdelovali v lekarni v Italiji po mojem receptu. To so bili časi ko se še nismo ukvarjali s prodajo dodatkov k prehrani. Nekje 5 let nazaj.

Kje se kupi sedaj kaj podobnega v EU ne vem. Imaš pa kot vem na črnem trgu izdelke, ki vsebujejo yohimbin in clenbuterol za inekcijsko uporabo.

Da to sem pa slišal, da pokličeš v Italijo v lekarno poveš sestavine pa ti oni namešajo mešanico kakršno si želiš. Zanimivo... Samo kaka je potem cena/kvaliteta v primerjavi z originali?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Pe sep 23, 2005 22:58

Takrat ni bilo originalov. In ne vem če lahko v italiji to še delajo. Imajo precej zaj. situacijo glede tega...

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast