Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast

Danes je Pe avg 23, 2019 07:41

trebuh se upira...

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

arwen

Pleničar

Vnosov: 13

Odgovor To sep 06, 2005 11:29

trebuh se upira...

s pomočjo informacij na tem forumu mi je v pol leta uspelo zgubit med nosečnostjo nabranih 13 kil. hvala vsem, sploh tjašini prispevki so bili zelo inspirativni. moj dosedanji program: kolikor toliko urejena prehrana (z odstopanji v smer sadja in sladkraij - ker dojim :smt002 ) + 6x tedensko rolanje 12 km + 100-150 trebušnjakov vsak drugi dan.
in zdaj problem: v pasu, na bokih in na stegnih sem zgubila precej centimetrov, trebuh pa se nekako ni zmanjšal proporcionalno! jezi me, da sem imela prej ob ne-športanju in veliko večji zašpehanosti bolj raven trebuh. hujšala ne bi več, ker je povsod drugod po telesu zdaj špehca ravno prav. maščobe pa se naj lokalno ne bi dalo izgubljat - kaj torej zdaj :smt017 naj povečam število trebušnjakov - koliko bi bilo optimalno? ali naj se pač sprijaznim, da trebuh po nosečnosti ni več enak :smt012
<< x

mara

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 134

Kraj: n.gorica

Odgovor To sep 06, 2005 19:56

če so šlaufki okrog pasu so menda predvsem posledica viškov sladkorja, če pa je trebuh napet, torej napihnjen, zna bit od sadja in zelenjave. Po mojem bi morala poskusit mal low carb, če maš možnost, al pa počakaj ko boš lahko. S trebušnjaki pa menda tudi ni dobro pretiravat, vsaj pri meni je imelo pretiravanje slabe rezultate...

to je sam laično mnenje, naj pove še kdo mal bl podkovan... good luck

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner