Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Maxx Burner

Danes je So dec 07, 2019 15:11

to je za popenit :smt010

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

tjasa

Uporabniški avatar

Moderator

Vnosov: 1210

Odgovor Če jul 14, 2005 10:45

Darja, mislim, da se moras odlociti, ali zelis priti na 18 %BF ali ne.

Nimam, ne morem, ni casa, ne znam, ne zdrzim - to so besedne zveze, s katerimi bos dosegla tocno to: ne bos imela, ne bos mogla, ne, ne, ne...

Pri tvojem rezimu prehrane je OGROMNO napak (prevec sladkorja - muesli, sadje...), neurejeni obroki.. Vsi imamo sluzbe in ne bos verjela TUDI MENE cudno gledajo, ko ob pol desetih zjutraj piscanca in ohrovt tepem, but you know what - moj BF je tipi topi in ne morem ti povedati, kako zelo tezko bi mi bilo BOLJ VSEENO, kaj si misli folk o mojih prehranjevalnih navadah... Da nimas casa v sluzbi, obstaja samo en razlog: ne vzames si ga. PIKA, ne odstopam. 10 minut imas v vsakem primeru, problem je, ce ga noces imeti, ker bos potem na kofi breaku lahko navalila na tisto hrano, ki ti bolj disi.

Naziranja NE RESIS s treningom NIKOLI, NIKDAR. "Pojem, pa grem pokurit" je neumno (razen, ce pri tebi naziranje pomeni dodatnih 200 ali 300 kcal, kar dvomim) in fiziolosko na trhlih prepricanjih.

Bodi postena s sabo. Tvoja tema bi se morala imenovati "jaz sem za popenit", ker "to" je ze ok, kar ti pocnes (in to sama dobro ves), je pa narobe.

Vem, da ne zveni lepo, ampak mislim, da vem 110%, kje si, ker sem tam bila tudi sama.
www.maxximum.si
<< x

darja

Pleničar

Vnosov: 28

Odgovor Če jul 14, 2005 11:08

ok, sedaj pa res mislim, da smo se narobe razumeli. Jaz sama VEM kje je problem. Kar sem tudi napisala na začektu.(posledica kao day off) Sem pa z mojo temo nekako upala na bolj spudbudo v smislu da naj vztrajam in da bo sčasoma šlo. Tudi slučajno NI bila moja tema namenjena kao: Jaz sem boga, ful se matram, vse naredim in potem je BF 26. Sama vem kje je problem in nisem ena tepka ki se čudi zakaj ne hujša, ker sem vse članke na tem forumu prebrala podolgem in počez. pa ne samo enkrat. En post od tebe Tjaša imam celo sprintanega in nalimanega na vratih.
Edino kar pa nisem vedla pa je kolko ti dejansko pove ta BF. (tega članka nisem nikjer zasledila) in zato sem malo potipala da vem če se je za ornk zasekirat al ne toliko. pa tudi vem da ste vsi v službi in tudi VEM (ker stalno berem vaše dnevnike) da vas nekatere KDAJ zanese kdaj pa kdaj. samo ene več druge pa manj.
Itak sem pa povedala da že nosim malico s sabo v službo, sicer ni piščanec pa ohrovt, ampak so piščančja prsa in polnozrnat toast ter proteine.
<< x

kat.

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 321

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jul 14, 2005 11:13

meni se pa zdi super, da si šla na futrex in da si posledično popenila, darja -- v teh razštelanih stanjih smo nekako najbolj dovzetni za spremembe v pravo smer. da pa boš mogla nekaj adaptirat predvsem pri svoji prehrani, ti je pa verjetno jasno.

zato:
GO FOR IT, LADY!!!!

Slika

:smt006
<< x

tjasa

Uporabniški avatar

Moderator

Odgovor Če jul 14, 2005 11:17

Ce ne napredujes, necesa ne pocnes prav - pomeni, da ti tudi vztrajanje pri tem ne bo pomagalo. Ja, pot do uspeha je sestavljena iz dolocenih porazov in v tej luci je vitalnega pomena vztrajnost, vztrajnost in vztrajnost. A samo, ce se (ko ni porazov) kazejo rezultati. Ce se ne, menjaj team.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
www.maxximum.si
<< x

Mitsu

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 405

Odgovor Če jul 14, 2005 11:22

Prvo kot prvo sekirat zaradi "izmerjenega" %BF je totalna neumnost (zdaj da je tvoj cilj 18% je tudi neumnost, tvoj cilj mora biti.....hočem izgledat tako in tako in toliko časa bom delala "pravilno" da bom tako zgledala - ker sam %BF ti ne bo povedal ali boš zgledala tako kot si si zastavila). Praviš da že dve leti hodiš na fitness, samo tudi kvantiteta hoje na fitness nič ne pomeni, ampak sama kvaliteta treninga. In tudi kvantiteta uteži ne pomeni nič, ampak je pomembna kvaliteta izvedbe - kako z možgani mišico čutiš in jo izčrpavaš do odpovedi. In tukaj si dobila že super odgovore na tvoja vprašanja kaj je narobe - hrano nimaš niti pod razno poštimano. Premalokrat ješ in predvidevam da tudi ne tehtaš hrane, ampak količinsko ješ po občutku....

Tako kot je Tjaša rekla, vsi mamo probleme z jedenjem v službah, ker nas folk čudno gleda (ampak jest njih čudno gledam ko se skoz bašejo s šrotom in nenehno javkajo kako bojo moral hujšat). Men se tud ne da kuhat, kadar sem na masi sem tolk sit, da se mi še jest ne da, ampak vem da je to prava pot in tako delam in sem zadovoljen z rezultati. Dokler ne boš začela delat "pravilno" - kar je tudi težko boš pa lahko samo javkala in iskala bližnjice (ampak uspeha ne bo). Drgač pa - impossible is nothing :smt002 , vse se da sam če se hoče :smt003 .
<< x

darja

Pleničar

Odgovor Če jul 14, 2005 11:55

o ful hvala za razpredelnico tjaša. :handclap; Se javim čez kake 3 mesece z naslovom, uspelo mi je :smt003
<< x

tjasa

Uporabniški avatar

Moderator

Odgovor Če jul 14, 2005 11:59

That s the spirit. Se metoda, pa bo ;)
www.maxximum.si
<< x

OutThere

Senior Member

Vnosov: 590

Odgovor Če jul 14, 2005 12:14

Še moj lonček:

Dokler sem še delal v veliki firmi sem imel kar nekaj navad, zaradi katerih so me ljudje (tisti, ki so jamral o hujšanju, premalo energije, stalnih boleznih itd...) ne samo čudno gledali ampak zajebavali.

1. Ovseni kosmiči z vodo (2 žlici vsakih 20 minut)
2. Mesna malica brez kruha (tuna, piščanec...), krompirja itd...
3. Pol kile kislega zelja za malico... (stari moj!)
4. Vsakoletni 1-mesečni post

Hmmm... Tudi če ne premislim prav dobro... Me tolk boli, kaj si ljudje mislijo o moji prehrani...
<< x

darja

Pleničar

Odgovor Če jul 14, 2005 12:18

ja in pri meni je tako, velika firma- ... pa 100 krat vsakemu razlagat kaj je v tisti flaški ki jo non stop pijem in samo enkrat sem naredila napako da sem povedala, sedaj se po celi firmi govori, da sem prov orto fitniserka, hočem biti nabildana in zato CELo jem tiste praške po katerih maš pol mišice. :smt021 Sploh pa ne vem zakaj se folk tako vbada z mojo hrano. :smt012 čist vedno prečekirajo kaj jem.
<< x

OutThere

Senior Member

Vnosov: 590

Odgovor Če jul 14, 2005 12:21

darja je napisal/-a:ja in pri meni je tako, velika firma- ... pa 100 krat vsakemu razlagat kaj je v tisti flaški ki jo non stop pijem in samo enkrat sem naredila napako da sem povedala, sedaj se po celi firmi govori, da sem prov orto fitniserka, hočem biti nabildana in zato CELo jem tiste praške po katerih maš pol mišice. :smt021 Sploh pa ne vem zakaj se folk tako vbada z mojo hrano. :smt012 čist vedno prečekirajo kaj jem.

A taka si ti... Tiste praške ješ! :smt003 :smt003 :smt003
A ne veš, da lahko raka dobiš od praškov za mišice? :smt003 :smt003 :smt003

Smej se jim. Zabavaj se. Pusti jih, da naredijo iz tebe monstruma.
(Kadar je posilstvo neizbežno, lezi in uživaj)
Zadnjič spremenil OutThere, dne Če jul 14, 2005 12:22, skupaj popravljeno 1 krat.
<< x

tjasa

Uporabniški avatar

Moderator

Odgovor Če jul 14, 2005 12:22

Nisi edina. In pri nas hodnik poteka mimo moje mize. Kaj jem, vedo vsi - od postarja prek varnostnika do nakljucnih obiskovalcev.

I DO NOT CARE. Celo privadila sem se, da sem manj kot pes in jem v totalnem NEMIRU.
www.maxximum.si
<< x

kat.

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 321

Odgovor Če jul 14, 2005 12:22

darja je napisal/-a:jSploh pa ne vem zakaj se folk tako vbada z mojo hrano. :smt012 čist vedno prečekirajo kaj jem.

vedno je drugi dober izgovor, da ti ni treba pogledat vase. poznam nemalo takih. in vedno se bojo ukvarjali s tvojo hrano, da se jim ne bi bilo treba s svojo. pa verjemi, da imajo krojaški meter že pred-nastavljen vsakič, ko te ošvrknejo s pogledom.

don t give a shite about it!
komaj čakam, da slišim, kako si se lotila sprememb! :smt004
<< x

mara

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 134

Kraj: n.gorica

Odgovor Pe jul 22, 2005 20:49

OutThere je napisal/-a:
darja je napisal/-a:ja in pri meni je tako, velika firma- ... pa 100 krat vsakemu razlagat kaj je v tisti flaški ki jo non stop pijem in samo enkrat sem naredila napako da sem povedala, sedaj se po celi firmi govori, da sem prov orto fitniserka, hočem biti nabildana in zato CELo jem tiste praške po katerih maš pol mišice. :smt021 Sploh pa ne vem zakaj se folk tako vbada z mojo hrano. :smt012 čist vedno prečekirajo kaj jem.

A taka si ti... Tiste praške ješ! :smt003 :smt003 :smt003
A ne veš, da lahko raka dobiš od praškov za mišice? :smt003 :smt003 :smt003

Smej se jim. Zabavaj se. Pusti jih, da naredijo iz tebe monstruma.
(Kadar je posilstvo neizbežno, lezi in uživaj)

:smt043 :smt043 :smt043
sm pa mislila da so moji kolegi čudni
:smt002
<< x

Maya_May

Pleničar

Vnosov: 54

Odgovor So jul 23, 2005 20:43

tjasa je napisal/-a:Da nimas casa v sluzbi, obstaja samo en razlog: ne vzames si ga. PIKA, ne odstopam. 10 minut imas v vsakem primeru, problem je, ce ga noces imeti, ker bos potem na kofi breaku lahko navalila na tisto hrano, ki ti bolj disi.

V principu se s Tjašo povsem strinjam. Oz. sem se, dokler nisem dela tipa "sam svoj gospod" zamenjala za delo, ki ga opravljam zdaj (o tem, zakaj sem menjala, raje kdaj drugič). Delam v trgovini. Zasebni, seveda. V velikem trgovskem centru. Z veliko obiska.
Kar pomeni, da enostavno res, res nimam časa iti jesti. Ker ne morem pustiti ljudi v vrsti in dati listka na blagajno: "Oprostite, jem". No, seveda se lahko tako odločim. Ampak potem bi mi tudi keša za hrano zmanjkalo :smt002 (...hm, s svojo plačo se žal moram preživljati).

Ko končno imam čas (ker odmor za malico meni in vsem sodelavcem žal diktira število strank v trgovini), se zgodi tisto, pred čimer svari Tjaša - navalim na vse, tudi na prepovedano (...no, jaz imam sabo samo "ta pravo" hrano, a kaj ko sodelavci privlečejo slane štapiče, kukije, mafine, smokije, itd...).

In že zdaj se bojim (novembra in) decembra, ko si bom od vseh nadur že itak skurjena komaj izprosila izhod na WC, kaj šele več odmorov za malico... Potem bo pa isto kot letos - motivacijo, ki se je valjala nekje pod posteljo, sem našla šele aprila.
<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Odgovor Ne jul 24, 2005 16:21

Jaz tudi delam v trgovini, zato vem, o čem govoriš. Delam vsak dan ob razlicnih urah in razlicno dolgo - od 5 do 9 ur (to se vidi sproti), ne glede na dolzino delovnega casa pa imam pol ure malice in 10 minut odmora. Tukaj pa se pojavi se dodaten problem - malico imam lahko pol ure potem ko pridem v sluzbo, lahko pa tudi po 4 urah (odvisno od guzve), isti problemi pri odmoru. Skratka, nemogoce je imeti postimano prehrano (ma kaj samo prehrano, veckrat se piti ne morem, ko sem zejna) v smislu "jej na 3 ure", pa tudi preutrujenosti, ki se pojavi ob dieti in treningu (s tem se pravkar ubadam), si ne morem privosciti, ker delam z denarjem in vsak manjko v blagajni moram kriti iz svojega zepa.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Maxx Burner