Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast

Danes je So dec 14, 2019 16:37

to je za popenit :smt010

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

OutThere

Senior Member

Vnosov: 590

Odgovor Ne jul 24, 2005 20:59

Ok, to je pa res štala.
Viš, kako pozabi človek, da je sužnjelastništvo še vedno na pohodu.
Ne vem, če obstaja rešitev, razen, da ima človek pod pultom skos flašo z vodo, pa doma narejene muesli bare.... Pa sproti malo žveči... Ne vem, a je to sprejemljivo, a delodajalec to spregleda... Jaz kot stranka bi že...

Sori, dekleta, to je ful bad. :smt011
<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jul 24, 2005 21:12

Pri nas nic takega ne pride v postev, ker med delom ne smemo ne piti ne jesti. :smt009
<< x

Maya_May

Pleničar

Vnosov: 54

Odgovor Ne jul 24, 2005 21:26

Hm, no, pri nas lahko v trgovini pijemo - samo vodo (jesti pa ne smemo, niti žvečtiti ne), a kaj ko je kultura strank ponavadi na tako nizki ravni, da te velika večina tudi sredi požirka prekine, samo da čimprej zapravi svoj denar.

Dogaja se nam celo, da - ker zdaj med dopusti delamo velikokrat samo po dva v izmeni - pridejo v pisarno in ti - kljub temu, da vidijo, da ješ - rečejo, če lahko prideš ven, ker je kolegica/kolega zaposlena z drugo stranko (da ne omenim, da besedic oprostite in prosim sploh ne poznajo).

Ravno zadnjič sem ponorela in enemu rekla, da če ne vidi, da jem, pa mi je odgovoril, da bo hitro vprašal, jaz sem ga pa zoprno vprašala, če si on v službenem času ne privošči v miru malice, je pa surlo spustil in šel. In me naslednji dan zatožil šefu. :smt021

Mah, saj vem, lahko bi ga bolj mirno nagnala, ampak kaj, ko se ni pustil nagnati...
<< x

Metka

Uporabniški avatar

Workaholic

Vnosov: 750

Odgovor Ne jul 24, 2005 21:48

Joj, o kulturi strank bi se dalo marsikaj napisat. :smt013 In za vsaki drekec (ponavadi izmisljen) te zatozijo nadrejenim - ne vem, kako se jim da. :smt017
<< x

OutThere

Senior Member

Vnosov: 590

Odgovor Po jul 25, 2005 08:14

Metka je napisal/-a:Joj, o kulturi strank bi se dalo marsikaj napisat. :smt013 In za vsaki drekec (ponavadi izmisljen) te zatozijo nadrejenim - ne vem, kako se jim da. :smt017

Stranka, ki te zatoži šefu je ponavadi zadnji smetar v svoji službi, ima neuspešno življenje, bednega partnerja in dilinkvente za otroke. Njihov lajf je veliko bolj v k***u, kot tvoj.

Ne vem. Edina stvar, ki jo lahko privoščim prodajalki ali uslužbenki za okencem je nasmeh in prijazno besedo. Po drugi strani pa jaz v službi nimam šefa, ker sem šef jaz... :smt035 in imam precej bolj mirno življenje.
<< x

kat.

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 321

Odgovor Po jul 25, 2005 09:23

no, smo malo zašli s teme, ampak to je resnično grozljivo, kako se folk znaša nad prodajalkami... zadnja dva obiska v šparu me je skoraj kap nad surovostjo in debilnostjo strank. no potem seveda vsi stojimo ko mone v vrsti in čakamo, da dotični rešijo svoje kvazi-težave* z blagajničarkami in jaz se trudim furat "po angleško", torej glumim gljivo, bi pa tiste pred sabo najraje v rit brcnila, naj se že enkrat spokajo, nepotešenci sadistični.

* beri: prisilit blagajničarko, da ti odleplja namenoma preveč nalepljenih smrekic na listek za kastrole in jih prestavlja na nek drug listek ipd., kar ona tudi naredi, brez ugovora.
<< x

shut up and squat!

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 872

Kraj: Celje

Odgovor Po jul 25, 2005 09:48

Ljudje so resnično čedalje bolj zahtevni in tečni.
Kar se pa tiče delavcev...moto te naše "demokracije"je delaj čim bolj za čim manjši denar ko pa si star pa čimprej umri,da ne bo imela država (zdravstvo)preveč stroškov s tabo...
Hvalabogu imam tudi sam srečo da mi ni treba tega več prenašat...zoprnih strank in šefov namreč... :smt002
Prejšnja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Crush Bar FORUM Metapure 2 kg 30e - forum