Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Cruhs Forum One More razprodaja

Danes je Sr avg 21, 2019 20:03

hujsanje

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

garfield

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 187

Odgovor So avg 06, 2005 22:02

179cm/52kg
<< x

majchk

Pleničar

Vnosov: 26

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne avg 07, 2005 08:47

outta_control je napisal/-a:hello!stara sm 15,visoka sm 169,težka sm 45!jst sama seb se zdim debela,vsi moji znanci mi pa govorijo da sm anoreksična!jst pa hočm shujšat ker sama nism zadovolna s sabo in hočm met popolno postavo kot brazilski super model gisele bundchen!
zanima me še vaše mnenje!že unaprej se vam zahvaljujem!

outta_control

če si nisi všeč pri teh kilah, pomeni da nekaj drugega ne štima....mogoče ti bi ukvarjanje s športom dvignilo samozavest,samopodobo.....meni jo je :smt002
Drugače sem pa isto velika kot ti, pa mam zdele tam okol 56kg.....sicer malo maščobe, ampak mi vsak reče kok sm suha..tko da, mislim, da pretiravaš....išči razlog drugje, ne v svojem videzu... to je moj nasvet :smt001
<< x

Mitsu

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 405

Odgovor Ne avg 07, 2005 12:05

outta_control je napisal/-a:hello!stara sm 15,visoka sm 169,težka sm 45!jst sama seb se zdim debela,vsi moji znanci mi pa govorijo da sm anoreksična!jst pa hočm shujšat ker sama nism zadovolna s sabo in hočm met popolno postavo kot brazilski super model gisele bundchen!
zanima me še vaše mnenje!že unaprej se vam zahvaljujem!

outta_control

Popolne postave ni. So samo mediji, ki narekujejo kakšna naj bi bila popolna postava v tistem trenutku. Tako da Giselle Bundchen gor al pa dol, čez nekaj let se je ne bo skoraj noben več spomnu..... Če ti vsi govorijo, da si presuha bo že nekaj resnice na tem, ane? Sicer pa tudi če bi imela kao "popolno postavo" oziroma bi si ti mislila da jo imaš, a misliš da bi bila potem pa vsem všeč? Mislm, da ne ker vsak človek ima svoj okus, kaj ga pri nasprotnem spolu privlači. Tko da vse preveč punc se sekira, ki imajo mogoče kakšno kilo al pa dve preveč da niso v redu in to jim zbija samozavest. Jest pa mislim da je najbolj važna pozitivna energija, ki jo ženska izžareva, pa tud če ma mal večjo rit od "popolne" in kakšno kilco preveč. Tko da se ne sekiraj glede Gazele in poslušaj svoje najbližje, ki te imajo radi in se spravi v red, da boš zadovoljna :smt002 .
<< x

mara

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 134

Kraj: n.gorica

Odgovor Ne avg 07, 2005 16:56

Mitsu je napisal/-a:
Popolne postave ni. So samo mediji, ki narekujejo kakšna naj bi bila popolna postava v tistem trenutku. Tako da Giselle Bundchen gor al pa dol, čez nekaj let se je ne bo skoraj noben več spomnu..... Če ti vsi govorijo, da si presuha bo že nekaj resnice na tem, ane? Sicer pa tudi če bi imela kao "popolno postavo" oziroma bi si ti mislila da jo imaš, a misliš da bi bila potem pa vsem všeč? Mislm, da ne ker vsak človek ima svoj okus, kaj ga pri nasprotnem spolu privlači. Tko da vse preveč punc se sekira, ki imajo mogoče kakšno kilo al pa dve preveč da niso v redu in to jim zbija samozavest. Jest pa mislim da je najbolj važna pozitivna energija, ki jo ženska izžareva, pa tud če ma mal večjo rit od "popolne" in kakšno kilco preveč. Tko da se ne sekiraj glede Gazele in poslušaj svoje najbližje, ki te imajo radi in se spravi v red, da boš zadovoljna :smt002 .

to si zelo lepo napisal - če bi imela hčerko, bi ji dala enak nasvet :smt002 , tukaj bi pa vseeeno še nekaj dodala... menim, da si punca pri 15-ih želi še veliko več od življenja kot ljubezen svojih bližnjih, ki kakor vsi še predobro vemo, veliko premalo sledi našim sanjam ampak je prej odraz nepremaganih strahov pred življenjem in nas zato sili k vseobči varni povprečnosti. A je tip, ki ma ramena kot garderobna omara in noge kot hrastovo deblo idealen? za nekoga že, za koga drugega pa morda ne, a ne? če hočeš bit super model, maš pri 15-ih letih še vse možnosti, da to postaneš, moraš pa vedet, da je potrebno zelo zelo veliko truda in trdega dela. Če potem osvojiš svet, pa lahko čez 5 let tudi svet spet pozabi, ti zagotovo ne boš... Seveda pa poleg telesa potrebuješ tudi in predvsem glavo...
Prejšnja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Cruhs Forum Komplet knjig Bemumast