Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum Promocije Activlab

Danes je Pe jul 19, 2019 02:56

LCHF in fitness

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

martincka

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Pe mar 09, 2018 11:35

LCHF in fitness

Pozdravljeni,

sem tretji mesec na LCHF dieti in fitnessu ter opažam, da so moje mišice "malo" začele izgubljati moč. Vsekakor se še nisem najboljše ujela v prehrano, ker po treningu mislim, da ne jem ok - zmiksam si banano z grškim jogurtom, skuto in cimetom, do doma pa že prej eno proteinsko tablico... Tudi pred treningom najraje pojem kakšno starejšo banano:)

Kako torej nadomestiti ogljikove hidrate po vadbi? kaj vi jeste po fitnessu, če se upošteva lchf dieta in to da mora biti brez glutena? treninge imam 90% takoj zjutraj.

Malo sem bolj nova na tem področju (ravno požiram knjige od g. Groma) , če je kje kaj podobnega napisano bom vesela, če me tudi samo preusmerite...

Najlepša hvala in lep pozdrav vsem.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63754

Odgovor Pe mar 09, 2018 12:00

Re: LCHF in fitness

na začetku bodo mišice prazne. telo rabi nekaj časa več da se prilagodi. tudi moči ni prave. zelo pomaga sol in citrullin malat pred treningom

po nekaj mesecih pa lahko telo naredi sam več kot dovolj oh. vendar moraš dopustiti da se nauči. potem tudi če dodaš nekaj oh po vadbi. če dodaš pa prekmalu pa nikoli ne dosezes optimuma v tem smislu.

verjami da če Grom pri 100 kg čistih mišic za to ne rabi oh da tudi ti ne
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

martincka

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Pe mar 09, 2018 12:04

Re: LCHF in fitness

haha ja sem tudi jaz to rekla danes v fitnesu:) Ampak sem mislila, da morda obstaja kaj kar sem spregledala.

Najlepše se zahvaljujem, bom vztrajna še naprej.

Lep pozdrav.

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Cruhs Forum Promocije Activlab