Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Metapure Promocija 1+1 GRATIS

Danes je So avg 17, 2019 23:46

nova na forumu

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Aviv

Pleničar

Vnosov: 3

Odgovor So jan 01, 2005 18:03

nova na forumu

Spoštovane mlade dame, pozdrav tudi mladim fantom - vsem, ki ste na forumu in pa uspešno novo leto. Ker sem nova na tem forumu in mi je stran zaradi temnih barv nekoliko nepregledna, nisem brala prejšnih sporočil oziroma postov. Pa da ne bom dolgovezila, zanima me, če obstajajo posti o oblikovanju zadnjice in stegen, za ženske seveda. Za sabo imam že kar nekaj km fitnessa, res pa je, da sem ta del malo zanemarila. Konkretno kar me zanima, je tudi trening v smislu 'miss fitnes', pa ne da bi šla na to tekmovanje čez nekaj let, ampak sem dokončno sprejela, da je tako oblikovana ženska postava zelo lepa (v nasprotju z boybuildingom, ki se mi pa upira, mi ni všeč za žensko). Lahko povprašam po vaših izkušnjah iz prakse, vajah, treningih, kakšnih dodatkih. Trenutno po treningu uporabljam sirotko, 2 merici v 3 dcl mleka in mi je zelo všeč, je pa za regeneracijo mišič. Za topljenje maščob dodatka ne rabim (tistih nekaj odvečnih maščob na zadnjici in stegnih upam, da bom ukrotila s treningom, ali se motim?), ne poznam pa dodatka za rast mišic. Treniram 4x na teden po uro, uro in pol, dvakrat delam za noge (podobno kot opisano v člankih na tej strani), istočasno za trebuh, enkrat za hrbtne mišice, in enkrat za mišice rok. Sem na pravi poti ali naj še kaj dodam? Prav vesela bom kakšnega nasveta in se vam vnaprej zahvaljujem. Hvala in srečno.
<< x

annah

Uporabniški avatar

Penzl

Vnosov: 610

Kraj: LJ

Odgovor To jan 04, 2005 12:50

Originally posted by Aviv
...obstajajo posti o oblikovanju zadnjice in stegen, za ženske seveda..

Bod tko pridna in mal pobrskaj pod Trenin in Fitnes za dekleta. ;)

Originally posted by AvivTrenutno po treningu uporabljam sirotko, 2 merici v 3 dcl mleka in mi je zelo všeč, je pa za regeneracijo mišič...

Ok, sam ne bi blo slabo, če bi takoj po treningu tud kej enostavnih OH dodala... in se vprašala, če je mleko RES nujno. :dunno;

Originally posted by AvivTreniram 4x na teden po uro, uro in pol, dvakrat delam za noge (podobno kot opisano v člankih na tej strani), istočasno za trebuh, enkrat za hrbtne mišice, in enkrat za mišice rok.

Mal podribnejši opis vaj, serij, ponovitev... :)

P.S.: Pa kakšen odstavek več, da bo vse skup bolj pregledno. ;)

P.S.2.: Dobrodošla. :4;
<< x

Aviv

Pleničar

Odgovor To jan 04, 2005 20:31

hvala za odgovor

Bom upoštevala odstavke. Mleko po treningu? Na prehrano pa nisem nikoli mislila, torej mleko ni ok po treningu? Meni je tako svetoval inštruktor.

Bom si prebrala še kaj, potem se pa oglasim. Hvala za odgovor in dobrodošlico. :)
<< x

tjasa

Uporabniški avatar

Moderator

Vnosov: 1210

Odgovor To jan 04, 2005 20:53

Originally posted by Aviv
Mleko po treningu? Na prehrano pa nisem nikoli mislila, torej mleko ni ok po treningu? Meni je tako svetoval inštruktor.

Mleko po treningu ni ravno greh, mogoce je nepotrebno, ce zelis malce komplicirati. Ce po treningu pijes sirotko, jo je zaradi izkoristka bolje mesati z vodo.

Mleko na splosno - jaz brez najmanjsega napora zivim brez. Ce je kdaj sila, ga kradem cimri :qwe;

Kar pa se zadnjice tice... Bos vseeno morala v iskalnik malo pokucat in pokukat na teme, ki ti jih bo ven vrgel.
www.maxximum.si
<< x

TESTO

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2826

Kraj: R.I.P. KOMAN

Odgovor To jan 04, 2005 21:12

welcome aviv;)
NATURALC
<< x

annah

Uporabniški avatar

Penzl

Vnosov: 610

Kraj: LJ

Odgovor To jan 04, 2005 22:14

Originally posted by tjasa
Mleko na splosno - jaz brez najmanjsega napora zivim brez. Ce je kdaj sila, ga kradem cimri :qwe;

A ti si torej tista Muca Mlekarica... :D
Do zdj sm živela v prepričanju, da izhlapi in tetrapaka, če ga mam dlje kot 14 dni odprtga. :D

P.S.: sirotka+mleko mi je čist preveč kičast okus.
Raje deci zraven kosmičev butnem.
Mleka. :D
<< x

Aviv

Pleničar

Odgovor Sr jan 05, 2005 21:49

hvala

Hvala vsem za dobrodošlico. Sem brala malo vaše teme in je zelo zanimivo, ni kaj. Trenutno se še ukvarjam s študijem, tako da nimam veliko časa. Se bom pa še oglasila. Hvala vsem in srečno novo leto.

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Cruhs Forum Promocije Activlab