Izšla je devetnajsta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Brezplačna knjiga Fit do poletja LCHF za vedno lačne

Danes je So okt 20, 2018 03:07

zmogljivost

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

force

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor So nov 25, 2017 19:29

zmogljivost

Zanima me kako ob deficitu ohranjat visok nivo energije in zbranosti? moja služba zahteva veliko fizične energije in ker delam tudi s strankami in denarjem moram biti skozi skoncentrirana. potem pa si ne morem privoščit fitnesa več kot dvakrat na teden kr sm res zmatrana in noge me ful bolijo. mogoče če ne bi hujšala in bi dovolj jedla bi vse to lažje prenesla. uporabljam bcaa pa kreatin (in ostale dodatke, omega 3 pa vitamine). rada bi začela fitnes bolj intenzivno in mogoče bi povečala vnos hrane....je mogoče trenirat pou ure z utežmi in eno uro aerobnega treninga(teka) petkrat na teden? koliko bi potrebovala kaloričnega vnosa? visoka sm 169, imam 70 kg....kar precej mišične mase pod pasom...v službi porabim najmanj 400 kcal. hvala.
<< x

mihas1

Pleničar

Vnosov: 51

Odgovor So nov 25, 2017 19:52

Re: zmogljivost

za zacetek nebi imel nobenega cardia... sam trening z utezmi in to je to.. 1 uro intenzivnega treninga in rezultati bodo prisli... z kalorijami je pa tako... nima veze koliko kalorij pojes.. vazno je kaksno hrano imas.. prazne kalorije ali dobro kvalitetno hrano... ( meso, jajca, kvalitetni OH ) to bi bilo za zacetek vse... kasneje pa vidis in zacnes prilagajati

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Activlab promocija beljakovinskih napitkov Sukrin