Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je Pe jul 19, 2019 00:33

Pleskavice, čevapčiči

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

donexecute

Pleničar

Vnosov: 48

Odgovor Po nov 21, 2016 12:16

Pleskavice, čevapčiči

Živjo!

Imam eno morda neumno vprašanje pa vseeno.

Sem v fazi zgubljanja maščobe, imam kolikor toliko urejen jedilnik, me pa bega za kosilo recimo in sicer obožujem pleskavice, čevape....še posebaj leskovačke. Vem, da je dokaj nekvalitetno meso, pecilni prašek itd....pa me vseeno zanima koliko negtivnega impacta imam lahko na hujsanje, če recimo pojem za glavni obrok eno celo leskovačko pleskavico in zraven solato? Namreč jem dosti purana in piščanca, pa bi malo spremembe, ker sem se naveličal.

Drugače treniram 6 dni v tednu: vaje za celo telo in pa tečem.

Hvala za odgovore!

lp
<< x

tomi123

Pleničar

Vnosov: 51

Odgovor To nov 22, 2016 07:13

Re: Pleskavice, čevapčiči

donexecute je napisal/-a:Živjo!

Sem v fazi zgubljanja maščobe, imam kolikor toliko urejen jedilnik, me pa bega za kosilo recimo in sicer obožujem pleskavice, čevape....še posebaj leskovačke. Vem, da je dokaj nekvalitetno meso, pecilni prašek itd....pa me vseeno zanima koliko negtivnega impacta imam lahko na hujsanje, če recimo pojem za glavni obrok eno celo leskovačko pleskavico in zraven solato? Namreč jem dosti purana in piščanca, pa bi malo spremembe, ker sem se naveličal.

Hvala za odgovore!

lp

seveda lahko poješ pleskavico ali čevape ali kot eni pravijo dan na off, ampak, če si v fazi izgubljanja maščob ne vem zakaj bi to fazo podaljševal s takšnimi obroki, ki niso potrebni...
<< x

bodibilder

Mlečnozobec

Vnosov: 215

Odgovor To nov 22, 2016 10:16

tomi123 je napisal/-a:

Hvala za odgovore!

lp

seveda lahko poješ pleskavico ali čevape ali kot eni pravijo dan na off, ampak, če si v fazi izgubljanja maščob ne vem zakaj bi to fazo podaljševal s takšnimi obroki, ki niso potrebni...

Zakaj bi pa ta "nepotrebni obrok" katerokoli fazo podaljševal?
In zakaj bi to naj bil "nepotrebni obrok"?
<< x

tomi123

Pleničar

Odgovor Po dec 05, 2016 10:51

bodibilder je napisal/-a:
tomi123 je napisal/-a:

Hvala za odgovore!

lp

Zakaj bi pa ta "nepotrebni obrok" katerokoli fazo podaljševal?
In zakaj bi to naj bil "nepotrebni obrok"?

Ne vem kaj si ti spet pameten, če si na definiciji zakaj bi se filal s čevačiči oz. zakaj bi bili boljši od piščanca oz. zakaj bi pripomogli, da se čim prej zdefinirašSlika
<< x

bodibilder

Mlečnozobec

Odgovor Po dec 05, 2016 12:26

tomi123 je napisal/-a:Ne vem kaj si ti spet pameten, če si na definiciji zakaj bi se filal s čevačiči oz. zakaj bi bili boljši od piščanca oz. zakaj bi pripomogli, da se čim prej zdefinirašSlika

Aja piščanec ima magične sposobnosti kurit več telesne maščobe kot drugo meso, da je za tebe bolj primerno od drugega mesa.
Kdo bi si mislil, vsak dan zveš nekaj novega.. Slika
<< x

tomi123

Pleničar

Odgovor Po dec 05, 2016 13:27

tomi123 je napisal/-a:Ne vem kaj si ti spet pameten, če si na definiciji zakaj bi se filal s čevačiči oz. zakaj bi bili boljši od piščanca oz. zakaj bi pripomogli, da se čim prej zdefinirašSlika

Aja piščanec ima magične sposobnosti kurit več telesne maščobe kot drugo meso, da je za tebe bolj primerno od drugega mesa.

1. nisem rekel, da je piščanec meso, ki kuri več telesne maščobe od drugega mesa
2. trdim pa, da če boš namesto čevapčičev jedel piščanca lažje zdefiniral telo. Glede na to, da se pogovarjamo oz. človek sprašuje za točno določeno vrsto izdelka iz meso in ne samo meso!
<< x

bodibilder

Mlečnozobec

Odgovor Po dec 05, 2016 15:44

tomi123 je napisal/-a:

1. nisem rekel, da je piščanec meso, ki kuri več telesne maščobe od drugega mesa
2. trdim pa, da če boš namesto čevapčičev jedel piščanca lažje zdefiniral telo. Glede na to, da se pogovarjamo oz. človek sprašuje za točno določeno vrsto izdelka iz meso in ne samo meso!

1. Ok, dobro da smo razčistli.
2. Kaj je po tvoje vzrok da bo lažje zdefiniral telo z tem da bo jedel samo piščanca proti temu da bi jedel kdaj čevape?
<< x

havana1

Mlečnozobec

Vnosov: 160

Odgovor Po dec 12, 2016 20:54

Ne vem zakaj ne bi smel,glavno je,da si na koncu dneva v kalorijskem deficitu,ne glede na to kaj jes.Pazi le,da bos vnesel zadostno stevilo beljakovin.
<< x

tinmar

Pleničar

Vnosov: 80

Odgovor Po dec 12, 2016 21:23

Mleto meso, ki ga kupiš sploh pa te že narjene stvari iz njega, to je najslabše od najslabšega, to ni m od mesa, vse sranje, ki ostane se zmelje doda vse možne dodatke, da dobi vsaj malo okusa in vonja in se proda. Če že kupi meso od kmeta in si potem sam nardiš, kar si želiš in je.
<< x

miki80

Posting Freak

Vnosov: 1276

Odgovor To dec 13, 2016 06:03

Tudi iz hoferja 100% bio mleta govedina je slaba?
<< x

tomi123

Pleničar

Odgovor Sr dec 14, 2016 16:43

miki80 je napisal/-a:Tudi iz hoferja 100% bio mleta govedina je slaba?

točno to...
praviloma ti mesar v trgovini sploh ne sme več po tvoji izbiri mleti mesa ampak ti zmeraj ponudi kar imajo že pripravljeno razen , če poznaš mesarja v trgovini. Kje logika, da je že mleto mešano meso cenejše od samega kosa mesa;)
Seveda se pa vsak sam odloča kaj bo kupil oz. jedel;)
Še to v tujini imaš označeno koliko % maščobe je v mletem mesu tako, da se sam odločiš in izbereš

https://www.zps.si/index.php/mediji/izj ... etega-mesa
<< x

miki80

Posting Freak

Vnosov: 1276

Odgovor Sr dec 14, 2016 17:12

v hoferju piše koliko % je in tudi cena je skoraj 10€ na kg. Poreklo AT.
<< x

tiguan

Mlečnozobec

Vnosov: 245

Odgovor Sr jan 18, 2017 01:09

tinmar je napisal/-a:Mleto meso, ki ga kupiš sploh pa te že narjene stvari iz njega, to je najslabše od najslabšega, to ni m od mesa, vse sranje

Pretiravat ni treba.
Prej so težave zaradi OH, več jih je slabše je vsaj pri izgubi kg.
Pleskavice narediš sam iz pišč.mesa ali govejega mesa.

Tole, kar ti navajaš pleskavice pa se jih znebi, ker se boš znašel v začaranem krogu pri izgubi kilogramov.
Kupi si goveje meso in si pripravi magari golaž, pečeno meso, ... brez olja. Golaž (narežeš na kocke meso, dodaš čebulo, česen, poper, sol, na koncu še mezgo, papriko, + začimbe)

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Cruhs Forum One More razprodaja