Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Metapure Promocija 1+1 GRATIS

Danes je Po avg 26, 2019 01:56

Prehranski/vadbeni svetovalec/trener

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Povratnik1900

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor To sep 20, 2016 12:47

Prehranski/vadbeni svetovalec/trener

Živjo,

po kar nekaj letnem premoru od kakršnekoli aktivnosti, v preteklosti sem precej pretekel in prekolesaril, se moram ponovno spravit v red. Zato bi potreboval vaš nasvet, in sicer iščem svetovalca/trenerja tako za gibanje kot tudi za prehrano, ki bi mi pomagal pri tej poti. Ne iščem uspehov na kratek rok brez truda, ampak celostno spremembo v načinu življenja.

Pa še par podatkov. Nisem vegan/vegi, čeprav nisem oseba, ki bi nujno potrebovala vsak dan meso. Nimam posebnih zahtev, le to, da sem zaradi družinskih in službenih obveznosti, med katerimi je veliko potovanj, dosti dinamičen in odsoten. Zato mi štanc programi treningov za 5€ iz spletnih strani in podobnih programov za fitnes tipa 6x na teden v fitnes ne odgovarjajo. Moral bom kombinirat vadbe zunaj (tek ali kaj podobnega, verjetno zgodaj zjutraj ali ponoči) ter vadbo doma (za takrat ko padajo prekle z neba). Pri prehrani pa to, da zaradi dinamike dela nimam možnosti vedno kuhat, nosit s seboj, itd.

Kakšne so vaše izkušnje pri tem, koga bi mi po lastnih izkušnjah priporočili?
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63805

Odgovor To sep 20, 2016 15:22

Re: Prehranski/vadbeni svetovalec/trener

jaz nikoli ne nosim sabo dobesedno. vedno na sebi. pa sem stalno na poti. da moraš stalno jest je velik mit.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Promocije Activlab