Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja

Danes je Po jul 15, 2019 21:19

maxx desert

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

ratata

Pleničar

Vnosov: 49

Odgovor To sep 06, 2016 20:05

maxx desert

Zanima me če bi se lahko maxxdesert uporabljal kot obrok po treningu? kot naprimer whey saj vidim da vsebuje podobno hranilno vrednost?
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11120

Odgovor Sr sep 07, 2016 07:20

Re: maxx desert

Po treningu raje whey ali BCAA, ker pride prej v kri. Maxx Dessert vsebuje kazein, ki se počasi prebavlja, zato je odličen kot nadomestek obroka.
<< x

ratata

Pleničar

Vnosov: 49

Odgovor Sr sep 07, 2016 08:44

Hvala Uroš.Kaj pa praviš da ga kombineram z ovsenimi kosmiči za zajterk kot dodatek k obroku za boljši okus?...In pa če vsebuje kazein potem naj bi bil primeren kot obrok pred spanjem saj se počasi sprošča v kri je tako?
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11120

Odgovor Sr sep 07, 2016 09:17

Prosim. Tako je. Lahko ga daš zraven.
<< x

bodibilder

Mlečnozobec

Vnosov: 215

Odgovor Sr sep 07, 2016 10:12

Važno je da dobiš dovolj beljakovin čez dan, res nima nobenga pomena če ješ pred spanjem casein al pa whey, niti po treningu.
Take male razlike nebojo popolnoma nič vplivale na tvoje rezultate, preveč eni komplicirajo za malenkosti včasih, ljudje pridobivajo in zgubljajo mišice/maščobo včasih na izjemno neoptimalnih dietah, ker mogoče zaradi življenskega stila trenutnega ali drugih problemov drugače ne gre, sicer res ni optimalno ampak imajo rezultate, tukaj pa se menimo o stvareh katere realno najverjetneje nič ne vplivajo.
Jej kdaj ti paše pa ne razmišljaj o tem preveč.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15570142

CONCLUSIONS:Acute ingestion of both WH and CS after exercise resulted in similar increases in muscle protein net balance, resulting in net muscle protein synthesis despite different patterns of blood amino acid responses.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21045172

In conclusion, whey and casein intake immediately after resistance exercise results in an overall equal MPS response despite temporal differences in insulin and amino acid concentrations and 4E-BP1.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63872

Odgovor Sr sep 07, 2016 10:29

s tem se sploh ne strinjam. moja praksa na mnogih ki trenirajo in tudi praksa trenerjev ki jih poznam ( priznani mednrodni, ogormn) je da se splača dodati whey belajkovine okoli treninga..
če kontra pravi kak papir ali internetovec Aragon še ne pomeni da je res. tudi njega je treba brati v kontekstu oziroma vprašanje če se ga sploh splača brati. imaš veliko večjih imen, z višjimi nazivim, več izkupnjami samo pač se ne izpostavljajo kot se on. njegovo razmišljanje je pogosto zelo zgrešeno. in papir pogosto lahko služi le kot info. pri enih pa pomeni vse. in to je zelo narobe...

jasno pri nekomu ki gre na fitnes samo na obisk je pa res vseeno
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

bodibilder

Mlečnozobec

Vnosov: 215

Odgovor Sr sep 07, 2016 10:37

Jaz samo pravim da kolikor kaže večina študij je mit da moraš zaužit beljakovine čimprej po treningu le mit.
Ne trdim da je to dejstvo ali da je čist vseeno, pravim le da najverjetneje ni preveč pomembno, oziroma če to delaš ali ne boš dosegel zelo dobre rezultate, vpliv zagotovo ni občuten, če sploh je, so druge stvari dosti dosti bolj pomembne.
Lahko pa vsekakor to delaš da optimiziraš morebitne prednosti, če so kake.
<< x

radenska

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor Sr dec 28, 2016 19:44

Zdravo!

Bom napisala kar tukaj in sicer sem si kupila Maxx dessert čokolado in me zanima, kako si to pripraviti okusno? Namreč sama zadeva mi že po vonju smrdi, prav tako mi nikakor ne paše okus... Zdaj pa ne vem, ali je možno, da mi ne pašejo vsa ta sladila notri? Namreč imam tudi whey (čokolado) in mi na enak način smrdi... za oboje se moram prav prisiliti, da spravim po grlu :/
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63872

Odgovor Če dec 29, 2016 07:22

Prah das v posodico. Pocasi dodajas mrzlo vodo in mesas sproti. Ce mas gosto raje potem prenehas z dodajanjem vode ko postaja bolj tekoce in se mall mesas. Meni in mnogim je top
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Promocije Activlab