Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Pe jul 19, 2019 01:26

Nabiranje maščobe okrog trebuha

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

oseba986

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Po apr 04, 2016 19:41

Nabiranje maščobe okrog trebuha

Pozdravljeni!
Pišem Vam ker so se mi začele pojavljati težave pri nabiranju maščobe okrog trebuha. Lansko leto sem začela intenzivno teči in sem si super preoblikovala postavo. Tudi službo sem imela takšno, da sem bila veliko v gibanju. Čez zimo je bilo moje gibanje v mirovanju...z februarjem sem začela ponovno teči. Tudi na hrano nisem ravno pazila. Na jedilniku so se znašle tudi slaščice. Z marcem pa sem črtala sladkarije s seznama. Tečem cca. 2-3× na teden po nekje 6km. Sem pa tudi zamenjala službo in 9h v službi presedim. To se mi zelo pozna na nabiranju maščobe okrog pasu. Prosim, če mi lahko kdo predlaga kako naj razporedim hrano čez dan, ki je sedaj slabo razporejena in kaj pravzaprav naj jem, da me nasiti in ne redi. Sedaj jem zajtrk z oreščki in jogurtom(6h), jabolko(9.00), kosilo(12.30) in večerja(solata, meso, polnozrnati kruh).

Hvala za pomoč!!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63754

Odgovor Po apr 04, 2016 21:00

Re: Nabiranje maščobe okrog trebuha

manj malic in več maščobe
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor To apr 05, 2016 07:27

plus tek ni najboljša vadba za izgubo maščobe, sploh ne okrog trebuha, resda izgubiš kilograme a večji del gre na račun mišic
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To apr 05, 2016 12:55

tek je dober za počutje in zdravje. na dieti ti bo le dvigal apetiti in se bolj mučiš
<< x

polna luna

Mlečnozobec

Vnosov: 161

Odgovor Če apr 07, 2016 11:26

oseba986 je napisal/-a:Pozdravljeni!
Pišem Vam ker so se mi začele pojavljati težave pri nabiranju maščobe okrog trebuha. Lansko leto sem začela intenzivno teči in sem si super preoblikovala postavo. Tudi službo sem imela takšno, da sem bila veliko v gibanju. Čez zimo je bilo moje gibanje v mirovanju...z februarjem sem začela ponovno teči. Tudi na hrano nisem ravno pazila. Na jedilniku so se znašle tudi slaščice. Z marcem pa sem črtala sladkarije s seznama. Tečem cca. 2-3× na teden po nekje 6km. Sem pa tudi zamenjala službo in 9h v službi presedim. To se mi zelo pozna na nabiranju maščobe okrog pasu. Prosim, če mi lahko kdo predlaga kako naj razporedim hrano čez dan, ki je sedaj slabo razporejena in kaj pravzaprav naj jem, da me nasiti in ne redi. Sedaj jem zajtrk z oreščki in jogurtom(6h), jabolko(9.00), kosilo(12.30) in večerja(solata, meso, polnozrnati kruh).

Hvala za pomoč!!

Glede na to, da z sluzbo pricenjas sele ob 9h, je vec kot dovolj casa, da naredis jutranji trening v fitnesu na tesce. Tek naj bo samo kot ogrevanje, nadaljujes pa z vadbo z utezmi. Glede jedilnika ti bojo bolj izkuseni kaj povedali, tale sigurno ni pravi.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Če apr 07, 2016 17:30

pa saj je tega res veliko na forumu in v člankih
res zgršeno

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten