Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Postani Fit

Danes je To nov 19, 2019 04:18

ali sem na pravi poti?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

FRAN

Senior Member

Vnosov: 728

Kraj: Štajerska

Odgovor So apr 02, 2016 22:05

Re: ali sem na pravi poti?

Čestitke...veliko vloženega truda!Slika

Lahko še poizkusiš in vzameš L-karnitin...
»Naj bo hrana vaše zdravilo. Naj bo zdravilo vaša hrana.« Hipokrat
Na ketogeni prehrani - striktni od 28.10.2013
Delni post ali Intermittent fasting
<< x

polna luna

Mlečnozobec

Vnosov: 161

Odgovor So apr 02, 2016 22:44

FRAN je napisal/-a:Čestitke...veliko vloženega truda!Slika

hehe..hvala, ni slabo za 43 let ane::))...ampak sem tak perfekcionist, da me tudi tisto malo mascobe v spodnjem delu motiiii...L karnitin pravis..kako naj ga pa jemljem, se nikoli nisem jemala nobenih dodatkov in nimam pojma
<< x

shootek

Mlečnozobec

Vnosov: 132

Odgovor Ne apr 03, 2016 05:34

Slika
Meni je takšna postavaSlika... brez besedSlika
<< x

polna luna

Mlečnozobec

Odgovor Ne apr 03, 2016 12:20

shootek je napisal/-a:Slika
Meni je takšna postavaSlika... brez besedSlika

Ja hvala res, to pa je motivacija za naprej::))
<< x

FRAN

Senior Member

Odgovor Ne apr 03, 2016 14:42

polna luna je napisal/-a:

hehe..hvala, ni slabo za 43 let ane::))...ampak sem tak perfekcionist, da me tudi tisto malo mascobe v spodnjem delu motiiii...L karnitin pravis..kako naj ga pa jemljem, se nikoli nisem jemala nobenih dodatkov in nimam pojma

Če boš kupila prah, priporočam 2g na tešče in še 2g enkrat čez dan na prazen želodec. Tako nekaj časa. Kasneje po potrebi 3x/dan po 2g.
<< x

polna luna

Mlečnozobec

Odgovor Ne apr 03, 2016 15:49

FRAN je napisal/-a:
polna luna je napisal/-a:

Če boš kupila prah, priporočam 2g na tešče in še 2g enkrat čez dan na prazen želodec. Tako nekaj časa. Kasneje po potrebi 3x/dan po 2g.

Ok, bom sprobala, pa javim..imam pa eno vprasanje...vceraj sem jedla zajtrk kot normalno, se pravi 4 jajca , vmesana, po vrhu pa olivca..potem smo izpluli z barko, kaksno uro po obroku, ker mi je bilo slabo zaradi guncanja, sem zajtrk izbruhala( se opravicujem, ampak ne najdem druge primerne besede)..potem do vecerje nisem jedla nic, vecerja je bila pa kos tune, trdo kuhano jajce in cez olivc+ solata.
Po vecerji sem bila tako utrujena, da sem komaj stala, dobesedno sem padla v posteljo in spala do jutra..spanje normalno...zjutraj sem vstala zelo tezko, imela sem obcutek da bi lahko prespala cel dopoldan...zdaj po zajtrku je obcutek mogoce malce boljsi, pa se vedno nisem 100%...je morda razlog od vceraj, ali se telo se prilagaja??..kaksen nasvet bo prav prisel::))
<< x

polna luna

Mlečnozobec

Odgovor Ne apr 03, 2016 15:53

Ok, bom sprobala, pa javim..imam pa eno vprasanje...vceraj sem jedla zajtrk kot normalno, se pravi 4 jajca , vmesana, po vrhu pa olivca..potem smo izpluli z barko, kaksno uro po obroku, ker mi je bilo slabo zaradi guncanja, sem zajtrk izbruhala( se opravicujem, ampak ne najdem druge primerne besede)..potem do vecerje nisem jedla nic, vecerja je bila pa kos tune, trdo kuhano jajce in cez olivc+ solata.
Po vecerji sem bila tako utrujena, da sem komaj stala, dobesedno sem padla v posteljo in spala do jutra..spanje normalno...zjutraj sem vstala zelo tezko, imela sem obcutek da bi lahko prespala cel dopoldan...zdaj po zajtrku je obcutek mogoce malce boljsi, pa se vedno nisem 100%...je morda razlog od vceraj, ali se telo se prilagaja??..kaksen nasvet bo prav prisel::))[/quote]

Ja, pa se nekaj, obcutek je tak, kot da bi se me nekaj lotevalo, tudi kar malo me zebe, pa ceprav sem zelo na toplem...tako zelo slabotno se pocutim....
<< x

FRAN

Senior Member

Odgovor Ne apr 03, 2016 16:40

Dokler še telo ni keto adaptirano imaš lahko zaradi prilagajanja na novo prehrano oslabljen imunski sistem. Telo preklaplja iz delovanja na glukozo sedaj na maščobo. Vedno opozarjamo, da je v tem času primerna le zmerna vadba...
<< x

polna luna

Mlečnozobec

Odgovor Ne apr 03, 2016 17:15

FRAN je napisal/-a:Dokler še telo ni keto adaptirano imaš lahko zaradi prilagajanja na novo prehrano oslabljen imunski sistem. Telo preklaplja iz delovanja na glukozo sedaj na maščobo. Vedno opozarjamo, da je v tem času primerna le zmerna vadba...

Ok, saj z vadbo ne pretiravam, vsaj mislim da ne,no ja ali pac..vceraj sem imela 50 minut HIIT trening , ampak ne zelo intenziven, utrip je bil do 150 ....pa sem ga z lahkoto naredila, ampak lahko da je bilo tudi to prevec....no ja, torej ne preostane nic drugega kot da cakam, upam samo da ne bo prav dolgo trajalo tole, ker je res obupno....pa sem ze mislila da sem ven, ker sem se zadnje 3 dni kar dobro pocutila...no, do vceraj...
Prejšnja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 50% - forum