Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Metapure 2 kg 50% - forum

Danes je So nov 16, 2019 23:07

Ketonska dieta

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

bux122

Pleničar

Vnosov: 6

Odgovor Ne jan 31, 2016 15:24

Ketonska dieta

Lep pozdrav zanima me koliko procentov bi,moral vnesti maščobe na ketonski dieti mogoče tudi kak primer jedilnika.lp
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor Ne jan 31, 2016 18:30

Re: Ketonska dieta

Rubrika ketonska.
Cel kup člankov na portalu
ITD
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Lily

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 4

Odgovor Če feb 04, 2016 11:58

Re: Ketonska dieta

Pozdravljeni Gašper in vsi, ki pridno skrbite za svoje zdravje!

Sem nova na forumu. Pred osmimi leti sem zbolela za globoko depresijo in intenzivno panično motnjo. Posledica bolezni je bila tudi neješčnost in s tem seveda drastična izguba teže. Pristala sem na antidepresivih, ki so moje motnje pozdravili, hkrati pa mi tudi normalizirali oz. povečali apetit. Tega sem bila takrat seveda zelo vesela, saj sem morala priti na vsaj približno normalno težo. Tehtala sem se vsak dan in bila vesela vsakega pridobljenega dekagrama. Imela sem bolesten strah pred ponovno izgubo teže... Ta strah ni prenehal niti, ko sem se prekomerno zdredila (20 odvečnih kilogramov). S strahom pred izgubo teže sem opravila šele sedaj, po nekaj letih. In ker ga ni več sem se lotila raziskovanj vseh vrst diet. Odločila sem se za ketonsko, ker pri njej ni stradanja in ni meni tako neljubega občutka lakote. Na vašem portalu sem izvedela vse o tej dieti in se je lotila z največjim veseljem.

Danes je tretji dan diete. Vem, da ima telo v tem času nekakšne "odtegnitvene sindrome" zaradi opustitve ogljikovih hidratov. Ta odtegnitveni sindrom sem danes občutila tudi na svoji koži. Rahlo tresenje rok, čisto rahla omotičnost (ne vem, če bi ji sploh lahko tako rekla), šibkost in zaspanost. Poleg tega se je zjutraj pojavil tudi rahel glavobol, ki niti približno ni zrel za kakšno protibolečinsko tableto in je takšne intenzivnosti, da vem, da sploh imam glavo Slika.O teh simptomih sem našla le zelo malo objav in me zanima ali je to običajno. To bi rada izvedela, ker imamo vse ženske v naši rodbini, vključno z mano, nizek pritisk (60-70/90-100) in se bojim, da je to posledica kombinacije nizkega pritiska in ketonske diete. Naj povem še to, da sem po enournih simptomih spila pol litra vode v katero sem zmešala pol čajne žličke soli in stanje se je že po pol ure izboljšalo za več kot polovico. Prosim, povejte mi ali lahko kljub tem simptomom nadaljujem z dieto. Čim več odgovorov tem boljše bo. Saj veste - več glav več ve.

Hvala že vnaprej za vaše odgovore in lep dan!!!

Lily.

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Postani Fit