Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM One More razprodaja

Danes je Sr okt 23, 2019 02:01

Prvi obrok čim kasneje?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

FRAN

Senior Member

Vnosov: 728

Kraj: Štajerska

Odgovor Pe jan 29, 2016 20:48

Re: Prvi obrok čim kasneje?

florence je napisal/-a:Bom upoštevala, najlepša hvala. Moram priznati da se prebijam skozi članke, zapise, forum, pa me je kar precej zmedlo vse skupaj; ko mislim da nekaj delam prav, preberem spet kaj drugega.. Najprej sem mislila da ko imam trening z utežmi da OH obvezno, sploh po treningu? Potem berem da razmerje po treningu OH:B=4:1, potem da OH zjutraj, potem pa da raje zvečer..Slika bom upoštevala Gašperjev nasvet. Hvala!

Pri prebiranju foruma bodi pozorna...gre za različne pristope glede prehrane.
»Naj bo hrana vaše zdravilo. Naj bo zdravilo vaša hrana.« Hipokrat
Na ketogeni prehrani - striktni od 28.10.2013
Delni post ali Intermittent fasting
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor So jan 30, 2016 02:55

florence je napisal/-a:Ok, bom poskusila jutri zjutraj na tešče, BCAA (še ) nimam. Ja HIIT mi gre ok, 20 min ja. Sem pa poskusila tudi že HIIT +30 min podaljška na easy",(tekaška steza) gre tudi brez problema. Na splošno menim da sem v dobri kondiciji, le ne morem se otresti nekaj odvečne maščobe ( ostanki iz debelih let") okoli pasu, boki, notranja stran stegen. No bom videla kako bom zdržalaSlika

To odvečno maščobo boš izgubila s prehrano..
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

florence

Pleničar

Vnosov: 10

Odgovor So jan 30, 2016 06:36

Kaj prav samo s hrano, potem mi trening okoli tega nič ne pomaga? Ker vadim 6x tedensko, saj ne da mi je trening odveč, prav nasprotno- v športu uživam, vidim pa, da res so te maščobne obloge bolj vztrajne.
Ja res so različni pristopi glede hrane, tako da potem berem jedilnike, prispevke, zmagovalce izzivov, pa je vedno kaj drugače. Si poskušam narediti nek jedilnik zase ( zdaj ne vem ali naj grem na cikliranje, ali bolj strogo LCHF..)Slika
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor So jan 30, 2016 06:41

To zadnjo maščobo ne boš spravila dol samo s treningom ampak z urejeno prehrano. Bolj se boš odločala, kako se boš prehranjevala, slabše bo. Tek in HIIT tudi nista najboljša izbira za kurjenje maščobe. Resda lahko hitro in precej shujšaš, ampak ti pobere tudi ogromno mišične mase.
<< x

bodibilder

Mlečnozobec

Vnosov: 215

Odgovor So jan 30, 2016 10:24

Pretiravat z kardiom pa hiit res ni smiselno, bolje je z pravimi treningi z utežmi, so bolj efektivni.
Drugač pa prehrana je itak najbolj pomembna kot vsi omenjajo, z treningom samo še tisto nekaj dodatno pripomoreš, vendar v določenih primerih je lahko dvorezni meč.
Pri kardiu je recimo znano da zna vzpodbuditi lakoto, torej če potem zaradi tega kardia poješ več kot si dejansko skuril, potem si v bistvu naredil z tem škodo namesto korist.
<< x

florence

Pleničar

Vnosov: 10

Odgovor So jan 30, 2016 11:14

Glede tega da bi več pojedla zaradi vadbe ni panike, ker po treningu nisem nikoli lačna, v bistvu mi je res kriza" samo zjutraj. Sem mislila da uspem danes probat na tešče trening, ma mi ni uspelo. Če zjutraj ne pojem ka,j mi je kar slabo, pa še pritisk imam ful nizek(55/85 povprečni), tako da potem sem mi kar vrti, če ne pojem. Po treningu mi pa sploh ni za jest. Tako da s hrano ja, sam pogruntat kako, s tem se matram že kakih 8 let ( odkar sem shujšala).
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor So jan 30, 2016 19:03

Ni govora o lakoti povadbi.. ampak tekom dneva, kar pogosto povečuje vnos hrane ne da bi se folk zavedal. Še posebaj če temelji na smernicah zdrave hrane..
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
Prejšnja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel