Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum Promocije Activlab

Danes je Po jul 15, 2019 21:46

Začetek

Moderatorji: UrosS, Stasa, Grom, Metka

<< x

Sheila

Pleničar

Vnosov: 3

Odgovor To jan 12, 2016 10:24

Začetek

Pozdravljeni,
po lanskem neuspelem poskusi s to prehrano, sem se v četrtek ponovno podala v ta način prehrane. Seveda, bi ob vsem tem rada izgubila 8kg.
Naj vam okvirno povem kako izgleajo moji jedilnki (večinoma so enaki):
na tešče: kava, jajce, žlica masla, malo smetane
zajtrk: žlica ali dve masla, 3 ali 2 jajca, mogoče še košček zelene paprike
kosilo: meso, zelenjava (oboje na maslu), solata (od mesa kar pač je: mleto govoje, nabodala, zrezki, golaž; zelenjava: cvetača, bučke, brokoli, solata: radič)
večerja: tenstane bučke z jajcem (na maslu), radič ali pa: danka, sir, olive... no, včerje se še krepko iščem
Ko pa imam krizo po sladkem (kar jo imam), pa si stepam sladko smetano (1dl). Vem, da bom to morala počasi odstranit.

Zanima me, če sem dojela bistvo LCHF in če lahko na takem principu pričakujem moj cilj -8kg?

Ker se pripravljam na maraton (25km, maja), me zanima kaj priporočate po treningu? Isostar ipd se lahko pije? Priznam da se prav malo bojim, ker ne vem kako bom "furala" tek in brez OH.

Hvala za vaš nasvet in lep pozdrav
<< x

Sheila

Pleničar

Odgovor To jan 12, 2016 10:26

Re: Začetek

Aja, pa naj dodam, da pri količah ne pazim. Je vse bolj "neomejeno", pa v okviru normale ;)
<< x

Sheila

Pleničar

Odgovor Če jan 14, 2016 09:02

Ponovno pozdravljeni,
imam pa še eno vprašanje... Oblikovanje postave. Ker bodo moja primarna "skrb" treningi, si po eni strani želim tudi preoblikovanja telesa. Večrat sem že delala insanity. Ta se mi zdi v tej fazi trenutno prenaporen, me pa zanima, če je učinek vadbe, če insanity opravljam le 1x tedensko ali je bole kakšne druge vaje?

Hvala za odgovor.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63872

Odgovor Če jan 14, 2016 09:47

da v keto vmešuješ nek cuker napitek je neumnost. zakaj bi kurila zunaj dodani cukr če lahko kuriš maščobe. le telo se mora naučiti
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Cruhs Forum Postani Fit