Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Sr nov 13, 2019 08:43

Ustavilo se je

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Mougli

Pleničar

Vnosov: 22

Odgovor So dec 12, 2015 13:26

Re: Ustavilo se je

Ne gre zame, ampak za prijateljico ;) Čas, ki smo si ga zadali? Zadali smo si, da bo počasi izgubljala maščobo, radi bi, da do poletja izgubi približno 15kg. Jedilnik - ne vem, kaj bi še spremenil. OH ima že precej malo - vsak drugi dan zvečer. Treningi 3x na teden, 2x trening z utežmi, 1x na teden intervalni trening. Mlečne izdelke smo skenslal ... Ne vem več, kje bi še lahko bil problem. Razen, če njen dnevnik ni iskren :)
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63865

Odgovor So dec 12, 2015 16:14

treba je videti jedilnik, napredek po tednih itd
seveda zelo možno da ni iskreno tudi
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

bodibilder

Mlečnozobec

Vnosov: 215

Odgovor So dec 12, 2015 22:31

Meni se pa zdi da je problem to, da kot kaže nimate pojma sploh kaj delate pa zakaj, polek tega pa očitno ni nobenga nadzora nad tem kolk pa kaj dejansko poje, kar si na koncu potrdil.
Tako pač ne gre pričakovati nobenih rezultatov.
<< x

Mougli

Pleničar

Vnosov: 22

Odgovor Sr dec 16, 2015 18:09

@bodibilder - res je, še nikoli nisem nikomur pomagal in nisem vedel kaj pričakovati. To delam prostovljno, da bi se kaj naučil, ker me ta tematika zanima. Ko sem bil en mesec pri Gromu, me ni rabil nadzorovati. Dal mi je navodila, ki sem se jih 100% držal. Vsak teden sem mu poročal in če sem imel kakšno vprašanje, sem ga vprašal. Ko pa sem na rojstnem dnevu pojedel kos torte, pa sem mu o tem poročal v tedenskem poročilu. Dvomim pa, da vse stranke delajo stvari 100%. O tem, kaj in koliko poje, vem samo toliko, kot napiše v dnevnik.

In pa res ne maram, ko ljudje pametujejo, zakaj nekaj ni OK. Tega, da se ne znajdem najbolje, se zavedam in ne sprašujem tukaj zato, da mi bo še nekdo, ki ga ne poznam, to lahko potrdil. Zanimajo me nasveti in predlogi tistih, ki imajo več izkušenj in so pripravljeni pomagati. Ali si želel predlagati, da kar obupamo? Kako se bomo pa potem naučili? :)

Back to the topic:
Dnevnik za prejšnji teden je bil premalo podroben, zato sem ji rekel, da naj napiše bolj podrobno. Jaz sem ji dal primer jedilnika za en dan in povedal s čim lahko zamenja, ampak mislim, da je njena LCHF dieta postala kar LCLF in je to problem. Ji bom zabičal, da poveča vnos M in poročam čez kak teden.
<< x

bodibilder

Mlečnozobec

Vnosov: 215

Odgovor Sr dec 16, 2015 20:59

Gre se zato, oziroma vsaj tako sem te razumel, da si ji povedal kere stvari kao naj je in kerih kao naj ne je, nimaš pa pojma kolk dejansko česa poje ali kaj še sploh poje polek tega jedilnika ki bi ga naj imela, kak lahko potem sploh pričakuješ rezultate? No vsekakor so možni, ampak v primeru da jih ni si v temi, ker nimaš pojma kaj zdaj naredit, če nimaš niti prave predstave o njeni prehrani, pa lahko imaš vso znanje na svetu.
Če hočeš tej osebi pomagat potem mora imet jasno zadane količine in se tega držat, če pa so kakšne spremembe kot je v tvojem primeru bila torta pa tudi treba povedat, da potem znaš prilagodit oziroma svetovat, in to ji je treba jasno dati vedet, če ne pa naj se niti ne trudi pa zgublja svojega pa tvojega časa, ker ni za pričakovat neke resne napredke na tak način, mogoče se sliši malo kruto ampak tak je.
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Če dec 17, 2015 09:37

Tudi Einstein se ni rodil pameten, tako da Mougli kar tako naprej, na napakah se učimo.

Mougli je napisal/-a:Razen, če njen dnevnik ni iskren :)

Večina ljudi se "brezplačnih" nasvetov ne bo nikoli držala. Preberi moj blog, sem pisal o tem.
Prejšnja

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast