Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM One More razprodaja

Danes je Po okt 21, 2019 00:58

Utrujenost zaradi OH?

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Grega87

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 14

Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Ne maj 31, 2015 16:51

Utrujenost zaradi OH?

Pozdravljeni. Zanima me če je to normalno? Sem že nekaj časa na dieti z nizkim vnosom OH. In sedaj sem 2 nedelje imel večji vnos oh kot običajno. (kosilo pri babici) Sicer nisem pretiraval da bi presegal svoje kalorije ampak sem po vsakem takšnem kosilu občutil padec energije, bil sem "meglen" po kosilu in brez energije. Brez volje do treninga in še grozno se mi je povečal apetit kot nekakšen napad lakote.. Je to mogoče zaradi OH? Hvala vam za odgovore.
Zadnjič spremenil Grega87, dne Ne maj 31, 2015 22:30, skupaj popravljeno 1 krat.
[FONT=Arial Black]Of course its heavy, thats why they call it weight[/FONT]Slika
<< x

Zeus7

Mlečnozobec

Vnosov: 102

Odgovor Ne maj 31, 2015 18:06

Re: Utrujenosz zaradi OH?

Možno je, tudi jaz včasih čutim "upad energije" - sploh po testeninah ..
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Ne maj 31, 2015 18:41

jasno
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Sneijderman

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 281

Odgovor Ne maj 31, 2015 21:26

Verjetno si jedel tenstan krompir, ta je mene vsako nedeljo "ubil". Slika

Odkar prebiram tale forum in temo ketogena prehrana sem tudi sam izločil OH-je in ne morem povedat, kako se počutim bolje. Včasih, ko sem jedel vse vrste kruhov, burekov, pic, makaronov itd, sem se po jedu počutil povsem nejevoljnega, zdaj je pa čisto druga zgodba. Na začetku sem tudi jaz mislil, da je vse to larifari, ampak dejansko deluje ;)
<< x

Grega87

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 14

Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Ne maj 31, 2015 22:09

tudi jaz se počutim drugače ko ne jem oh super in poln energije sploh če zaužijem več beljakovin in maščob.. danes sem jedel krompir in sem se res počutil kot da imam mačka.. brez energije.. kot megla.. zanima me pa kaj je dejansko vzrok za to? energijo porabi prebava??? ail kaj je vzrok? da kao padeš iz ketoze? včasih ko nisem bil na dieti se mi je zdelo vsaj da ko sem zaužil več oh da sem bil poln enerije..
[FONT=Arial Black]Of course its heavy, thats why they call it weight[/FONT]Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Po jun 01, 2015 06:08

Re: Utrujenost zaradi OH?

prvo je to da greš iz ketoze ker na njej možgani defitivno delajo fenomenalno. drugo pa je to da se mora telo ponovno prilagodit na oh. če bi bil stalno na oh in bi bili možgani odvisni od oh ter jih skenslal kar na enrkat bi nekaj časa funkcioniral zanič.. vsaj zelo pogost pri sodobnem človeku.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Activlab 2019-10 FORUM