Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM One More razprodaja

Danes je Pe okt 18, 2019 09:43

insanity in izguba kilogramov

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

alja24

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor To maj 05, 2015 11:06

insanity in izguba kilogramov

Pozdravljeni!

Sem punca, stara 24 let, velika 162 cm in tehtam 65 kg. Že en mesec in pol izvajam insanity (sedaj sem na začetku drugega meseca). V tem mesecu sem ogromno pridobila na kondiciji in tudi telo se mi je preoblikovalo, a kile se ne premaknejo nikamor. V tem mesecu in pol nisem izgubila niti kilograma. Sicer vem, da ni vse v kg in sem s svojim telesom načeloma zadovoljna, bi vseeno rada izgubila kakšne 3 ali 4 kilograme in malo zmanjšala obseg trebuha. Ker se pri sami vadbi maksimalno trudim in se mi zdi, da s prehrano ni načeloma nič narobe, ne vem kaj naj naredim, da bo napredek opazen tudi pri kilogramih in obsegu trebuha (zmanjšanje je moj glavni cilj).

Moj jedilnik je takšen:

zajtrk: wasa fibre ploščice+piščančja šunka+sirni namaz+ kava z mlekom
malica: 1 jugurt+gozdni sadeži+1 ali 2 žlici maxx whey proteini
kosilo: polnozrnate testenine s paradižnikovo omako in tuno ali tortilje s piščancem in zelenjavo ali curry s piščancem in zelenjavo ali losos z zelenjavo ali pečen piščanec z zelenjavo
večerja: po vadbi maxx whey
včasih si za malico privoščim še maxx desert

Izogibam se sladkim pijačam, sladkarijam, belemu kruhu... skratka vsemu, kar ima visok GI.

Vadbe insanity sicer nisem izvajala redno. Prvi mesec sicer ja, nato pa bolj neredno (3 vadbe na teden namesto 6). Pa tudi včasih (enkrat na teden) sem se pregrešila s sladkarijami in preveč mastno hrano. Ali je morda razlog v tem?

Zelo bi vam bila hvaležna za pojasnilo.

Alja :)
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor To maj 05, 2015 14:59

Re: insanity in izguba kilogramov

S hrano je kar narobe. Sicer bo znižan vnos kalorij nekaj doprinesel k izgubi v prvem delu vendar se bo potem hitro ustavilo.
Imaš na forumu veliko o tem. jej pravo hrano. jajca, meso zelenjavo...
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Crush Bar FORUM Maxx Burner