Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je So okt 19, 2019 21:26

Kilogrami ne gredo nikamor

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

MaaLaa

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor Ne mar 15, 2015 11:04

Kilogrami ne gredo nikamor

Pozdravljeni,

14 dni nazaj sem začela "na novo" in si počistila dieto ob kateri sledijo redni obiski fitnesa.
Moja prehrana ni popolnoma počiščena, še zmeraj sem pa tja pojem kakšen kos kruha, malo čokolade itd. Drugače pa je prehrana bolj kot ne sestavljena iz zelenjave, mesa in pustih mlečnih izdelkov.
Moja fitnes rutina je sestavljena iz 3x delo z utežmi in pa 1x kardio, sledi dan počitka in potem zopet 3x uteži in 1x kardio.
Ampak moje kg se nikamor ne premaknejo! Niti 1 kg nisem izgubila, se mi zdi, da je šla še celo 1kg gor. ?!?
Preden sem začela spet s fitnesom sem jedla "veliko hujše" kot sedaj, pa se nisem redila, kg so bile celi čas enake.
Zdaj pa veliko manj pojem, pa veliko več delam ampak moji kg so enaki.

Kaj delam narobe? :(

Hvala vsem za odgovore in lep pozdrav!
<< x

Just_me

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 21

Odgovor Ne mar 15, 2015 12:14

Re: Kilogrami ne gredo nikamor

Morda je napaka ravno to, da premalo jes. Ne mores gnat telesa in mu ne dat hrane, ker bo zacelo sparat. Pa hrano moras imet tud porihtano v nulo. Morda se tebi tile prekrski zdijo majhni, ampak verjemi da ovirajo napredek. To sem imela priloznost videt tud pri sebi...en mesec brez sladkarij, OH...hehe cisto druga pesem.
Drugace ti pa svetujem, da pregledas forum, marsikje svetuje Grom glede prehrane...kdaj kaj pojest itd.
<< x

MaaLaa

Pleničar

Odgovor Ne mar 15, 2015 12:21

Ne prenesem občutka lakote, tako, da jem dovolj, to ne bi smel biti problem.
Ni mi jasna le ta zadeva, da prej nisem delala nič-nisem se športno udejstvovala in tudi jedla sem veliko več slabih stvari pa kg niso šli gor. Zdaj jem zelo omejeno pregrehe in delam več, pa ne gre nikamor. Potem te pregrehe ne morejo tako zelo vplivat, če ne bi se že prej redila zaradi njih, ob ne delu, ane?

LP
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63851

Odgovor Ne mar 15, 2015 12:24

vadba naredi zelo malo pri izgubi maščobe. običajno naredi ljudi lačne in jedo preveč in gredo kg še gor. še posebaj če je aerobna vadba.
pri utežeh pa je tako, da je sicer zelo pametno vključiti vendar moraš računati na prirast mišičnega tkiva kar lahko pomeni da teža ne gre tako hitro dol..
vsaj 90% je za moje pojme prehrana
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

MaaLaa

Pleničar

Odgovor Ne mar 15, 2015 12:34

Hvala za odgovor..

Poznam svojo "psiho" in vem, da če bom odrezala čisto vse...(npr. vsake tolko rebro čokolade) se mi bo "odpeljalo" :D in bom vse skupaj pustila in šla na stara pota...
Temu se pa želim izogniti in mogoče zato raje po malo kaj prepovedanega pojem, kot pa da se potem nabašem z McDonaldsom.
Se vam g.Grom zdi, da je problem v količini hrane? Se pravi še manjši vnos? pojem cca 1200 kcal/dan...

LP
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne mar 15, 2015 16:39

To sem tudi jaz vedno mislil. Pa sem šele po 20 letih dela z sabo in drugimi ugotovil da sem se močno motil..
<< x

MaaLaa

Pleničar

Odgovor Po mar 16, 2015 09:59

Seveda se da :) sam morš met močno voljo :)
<< x

Maja85

Mlečnozobec

Vnosov: 142

Odgovor Po mar 16, 2015 14:14

Ironija je ravno v tem, da se ne rabiš zanašati na močno voljo, če se zadeve lotiš prav :) Imam izkušnje s tem. In mislim, da je tudi GG imel to v mislih.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po mar 16, 2015 16:30

jp
<< x

zhelva

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 162

Odgovor Če apr 02, 2015 13:40

MaaLaa je napisal/-a:Preden sem začela spet s fitnesom sem jedla "veliko hujše" kot sedaj, pa se nisem redila, kg so bile celi čas enake.
Zdaj pa veliko manj pojem, pa veliko več delam ampak moji kg so enaki.

Kaj delam narobe? :(

Zato ker si telo navadila na manjši vnos :) če poješ 1200 kcal sgurno poješ premalo, lahko si pogleaš tole temo, sem tam malo daljši odgovor napisala & mojo izkušnjo, če te seveda zanima :)

Klik: LINK

Lp

Vrni se na Prehrana in izguba telesne maščobe

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Crush Bar FORUM Postani Fit